|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ločevalna dieta in njene pomankljivosti
6.3.2007 12:23:36   
bobek05
http://www.cenim.se/164-a.html 

Mika me, da bi spet začela z 3M dieto, ampak se še moram psihično in fizično pripravit do tega, da si moram vzet tudi čas za telovadbo (ki ga je pa zelo malo).

Če vas zanima preberite tale članek (tudi na naslednji strani) - meni se je zdel zelo zanimiv.

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
6.3.2007 12:29:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ločevalna dieta in njene pomankljivosti
6.3.2007 12:37:24   
Tejči
Oj, jaz sem na trenutno na tej dieti, a ker ne verjamem v njo (2 krat sem že bila in 2 krat se enako zredila nazaj), se je tudi čisto ne držim! Enostavno manj jem, gibanja pa še nisem povečala, ker sem bolana-ampak tudi to bom! Ali bom šla teč, ali pa na fitnes, ne bom pa doma ležala in jamrala kolk sem lačna. Članek pa je za moje pojme še preveč resničen!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ločevalna dieta in njene pomankljivosti
6.3.2007 12:38:43   
nenni
Jaz sem to dieto dala čez pred 2 leti in je ne bom nikoli več. Shujšala sem ogromno - 15 kg, ampak videti pa ni bilo prav nič lepo, oblika telesa ni bila prav nič lepa. Poleg tega pa ko enkrat začneš jesti normalno, se zrediš nazaj - pa nisem jedla ne vem kakšnih količin, pač normalen obrok. Kar pa se zdravja tiče, pa sem bila tako bleda, da so me vsi spraševali, če je z mano kaj narobe.

Zdaj se držim osnov Montignaca - kruh jem samo zjutraj, za kosilo ponavadi jem hidrate, zvečer pa vedno beljakovine, sploh zdaj ko vsak dan telovadim. Jem veliko zelenjave ter polnozrnata živila. Imam pa obvezno 5 obrokov.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ločevalna dieta in njene pomankljivosti
6.3.2007 12:45:29   
Anonimen
Ni diete,ki ne bi imela pomankljivosti,vsaka jo ima.Pri ločevalni je tako,da tudi naslednje tri mesece ne smeš mešati živil,le tako se ne zrediš nazaj,kar je pa res težko,ker si vsak dan obremenjen s tem,kaj lahko in kaj ne smeš jesti.Jaz še vztrajam na njej,še en mesec mi je ostalo do konca.
Pri meni so posledice te diete,da sem skoraj zasovražila tisto,kar sem prej imela rada,npr.sadje,testenine in riž,ker je preveč tega na jedilniku.Zdaj grem do konca,potem bom pa udarila eno hitrejšo.user posted image

(odgovor članu nenni)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ločevalna dieta in njene pomankljivosti
6.3.2007 13:07:16   
facka
mi je zadnjič ena trgovka rekla, da je hujšala po tej dieti, res je shujšala 20 kg, vendar dobila vse nazaj, pridelala je pa še ledvične in žolčne kamneuser posted image
Dieta nima učinka, če ne spremeniš prehranjevalnih navad.

Tole je pravi način prehrane, preverjeno, pa še lačen nisi

Zdaj se držim osnov Montignaca - kruh jem samo zjutraj, za kosilo ponavadi jem hidrate, zvečer pa vedno beljakovine, sploh zdaj ko vsak dan telovadim. Jem veliko zelenjave ter polnozrnata živila. Imam pa obvezno 5 obrokov.


(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ločevalna dieta in njene pomankljivosti
6.3.2007 13:09:46   
total
Jaz sm bla na tej dieti celih 18 dni in shujšala 6 kg.To je že kr 2 leti od tega in se nisem nič zredila,pa skoz normalno jem,včasih celo mal pretiravam,se je pa oreng poznalo in nosečniški kg so hitro šli dol.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
6.3.2007 13:12:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ločevalna dieta in njene pomankljivosti
6.3.2007 13:19:06   
Anonimen
Osebno mi je ta dieta full mimo, ker povzroča preveč napora in stalnega razmišljanja o hrani. Najbolj kul se mi zdi Montignac, pa še to ne smaram kot dieto ampak kot način prehranjevanja.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ločevalna dieta in njene pomankljivosti
6.3.2007 13:59:55   
mojca75
Tak je moj namen Auroraa - sem še na porodniški (kot veš user posted image ) in mam zdej še čas, no po 90 dneh pa grem po pravilih Montinjaka, z izjemami - ko bodo kake fešte!
Enkrat sem že lepo shujšala, je pa res da sem takrat precej migala in tud sedaj. Čeprav ta dieta tega ne zapoveduje. Ampak mislim da je to ključ do uspeha.
Nisem pa nikoli lačna, čez dan še kako dodatno jabolko pojem, če je lahkota zvečer huda pa zeleno papriko, paradižnih ali korenje grickam pred TVjem, tega vsekakor ne morem pojest toliko kot čipsa, kokic etc... in nikoli mi ni slabo
od tega!
Aja pa tud kavo vedno pijem z mlekom (in natrenom). 

< Sporočilo je popravil mojca75 -- 6.3.2007 14:06:39 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ločevalna dieta in njene pomankljivosti
6.3.2007 15:42:01   
dulcinea
Vidim, da vas je kar nekaj na Montignacu, ali pa razmišljate o njem.user posted image Pridružite se nam na našem forumu.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ločevalna dieta in njene pomankljivosti
6.3.2007 19:38:00   
CUKRČEK
jaz sem shujšala okol 30 kil in jih tud obdržala, čeprv sem začela vse jesti. PAč, ta dieta nekomu sede, spet drugemu ne. Bedasto je nekaj posploševat. MEni je zakon...če pa nekomu drugemu ni, se pač naj druge loti.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ločevalna dieta in njene pomankljivosti
7.3.2007 7:58:39   
njelci
meni je tudi ta dieta všeč, oz meni pomaga...
no imam dve izkušnji z njo prva je izpred 4 let, ko sm prvič hujšala po njej, izgubila 16kg in jih potem dobila nazaj in seveda še nekaj več....potem 2 leti nism nič delala na tem...
potem sm hujšala v šoli hujšanja, CINDI program če poznate, shujšala 7 kg, in to sm shujšala v 1 mesecu, še dva meseca vzdrževala kg, pol pa sm jih začela pridovati nazaj, ko sm dobila 2 kg nazaj sm rekla stop, tako ne gre več in začela projekt!
no in marca 2006 sm začela ponovno hujšati po 90D ločevalni dieti z bombami, izgubila 7 kg, potem 3 mesece vzdrževala težo, zredila se nism niti za 1 kg (seveda je šlo v teh 3 mesecih pavze, po kg gor pa potem nazaj dol, pač tu se je gibalo), jedla pa sm skoraj normalno, nism nič ločevala v času pavze, samo tega sm se držala da sm jedla za zajtrk sadje!
potem sm 1 septembra začela ponovno hujšati z mačkami, seveda spet ločevalna, izgubila še 6 kg, končala 1 decembra in se sedaj 15.1 spet lotila in izgubila še 6 kg....
tako da lahko rečem da je meni ta dieta spremenila življenje, je pa res da so vmes "potrebni" kakšni prekrški, da ne izgubiš volje...

pri tistih z res preveliko težo je premalo da samo spremeniš prehralnevalne navade, najprej se moraš znebiti nekaj kg, potem pa jih lahko spremeniš..po moje je  ta dieta najbolj uspešna za začetek, je pa res pomembno da kg ne izgubljaš preveč hitro, ker potem jih zelo hitro tudi dobiš nazaj....če pa greš postopoma, stopničko za stopničko je ta dieta uspešna....user posted image  to govorijo tudi izkušnje posameznikov

zato se tu strinjam tudi s cukrčkom, da je tu nekaj posploševati  prav brezveze, ker je odvisno od posameznika ali mu dieta sede al ne

to je seveda samo moje mnenje odločitev je odvisna od posameznika

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ločevalna dieta in njene pomankljivosti
7.3.2007 8:28:38   
al1*
Jaz sem z ločevalno hujšala lani v začetku leta in izgubila 10 kg. Po tem sem prešaltala na Montignaca - držim se osnovnih načel in seveda pridno delam prekrškeuser posted image . Sedaj imam 1-2 kg manj kot takrat, ko sem končlala z ločevalno. Če bi se začela prehranjevati normalno, bi verjetno hitro dobila nazaj vse izgubljene kilograme. 

_____________________________

lp


(odgovor članu njelci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ločevalna dieta in njene pomankljivosti
12.3.2007 11:51:32   
Luskan
Tega čist ne razumem. Kljub temu, da si prebrala ta članek (s katerim se čist strinjam), te mika 3MD?

Poskusi raje z Montignacom, preverjeno!

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ločevalna dieta in njene pomankljivosti
12.3.2007 15:42:23   
cincin
Po ločevalni dieti se res da shujšati in to tudi obdržati, če se normalno prehranjuješ. Kaj pa za nekatere pomeni normalno prehranjevanje je pa spet druga stvar. Fora ni samo v tem da normalno ješ mešano hrano, za nekatere je normalno hranjenje nažiranje velike količine hrane, kot so jo uživale pred dieto in potem logično, da so se nazaj zredile. Druga stvar pa je če si predebel kljub temu, da nikoli nisi jedel nevem kako velike količine hrane in nikoli vmesnih prigrizkov oz. grickanja pred TV, pa si vseeno predebel, tu pa je problem, ker je težje shujšati in tudi normalna hrana če jo uživaš mešano ti lahko hitro prinese kilograme. Jaz sem en tak primer, ki nisem nikoli jedla velike količine hrane pa sem imela vseeno fuul kil preveč. Ko sem shujšala 15 kg po ločevalni dieti, sem nadaljevala s prehranjevanjem tako, da nisem mešala živil v istem obroku, ne po dnevih samo po obrokih. Nazaj sem se zredila samo 2 kg in ker imam še vedno nekaj kil preveč, sem po dveh letih s 1. marcem ponovno začela to dieto in bom potem nadaljevala po svojem načinu hranjenja. Pri ločevalni dieti pa nisem skoraj nikoli lačna, me pa seveda kdaj mika hrana, ki jo ni ta dan na jedilniku in se težko premagam, da je ne pojem.  Upam tudi na tokratni uspeh.

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ločevalna dieta in njene pomankljivosti
11.7.2018 9:23:04   
Janka2312
Raje imam druge načine, da izgubim težo https://pregledi24.com/fatblocker-patches-cena-ocena-ucinki-kje-jih-kupiti/

_____________________________

Pregled izdelkov in dodatkov
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ločevalna dieta in njene pomankljivosti
13.9.2018 20:27:49   
Lelly28 RR
Drage dame situacija je sledeča, če želiš shujšati in težo obdržati bližnjic, žal, NI. Enostavno je potrebno v telo vnesti manj,kot porabimo oz. porabiti več. Torej sprememba prehrane, ki bo ostala naš življenjski slog je najbolša in seveda telovadba, da bo lepa oblika telesa. Tehnica namreč ne pokaže vedno izgube maščobe ampak tudi vode in mišic. Tako, da se ne zanašajte, koliko kg ste izgubile ampak koliko cm obsega user posted image Kaj se tiče pa raznih tablet in praškov, pa ja lahko pomagajo za kak kg, čisto na koncu, ko se res s vadbo in prehrano ne more več premakniti. Vendar tukaj prosim ne nasedajte reklamam ampak se pozanimajte na znanstvenih spletnih straneh. Kemija je lahko strup ali zdravilo, včasih je količina istega lahko dvorezen meč. user posted image

(odgovor članu Janka2312)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?