|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razlika plenic Pampers
6.9.2018 11:46:21   
čebelica90
Zdravo!
Punce prosim za pomoč. V kratkem bom rodila in se odločam za nakup plenic Pampers. Zanima me, kakšna je razlika med Premium protection new baby in Premium care? Prve sem zasledila samo v Mullerju in so made in Germany, Premium care pa se dobijo povsod, ampak so vse samo made in Poland (tudi v Mullerju). Katere priporočate oziroma ali je sploh kakšna bistvena razlika?
Hvala za pomoč!
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razlika plenic Pampers
6.9.2018 21:51:36   
laura13 RR
jaz prisegam na te iz mullerja, meni so top in ne kupim drugih

(odgovor članu čebelica90)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razlika plenic Pampers
21.9.2018 20:13:56   
Lelly28 RR
Jaz sem prisegala na Pamperske dokler mi niso začele zaradi zelo tekočega blata spuščati - nima veze kje sem jih kupila.Dobre so bile le tiste prve Premium, ki sem jih dobila v porodnišnici iz Nemčije. Sedaj imam Mullerjeve pleničke in jih ne zamenjam. So cenejše in v mojem primeru bolj vpojne . Upam, da pomaga user posted image

(odgovor članu laura13 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?