|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.9.2018 17:53:05   
Lillyy
Naty, uradno grem v 7. krog, ampak ene 3 mesece nisva redno slončkala, še malo s tem tudi tolažim in glede na ta mesec, je O res zelo nepredvidljiva. Mariposa, morda pa ne pride, vam res vsem privoščim, da bi ta mesec uspelo. In se strinjam, da bi bilo super pričeti z drugačnimi pogovori.Obleka mi je v prsih 2x prevelika, čez boke jo pa komaj dobim...čisto čudnih dimenzij je, ne vem kakšna ženska bi to mogla bit. Zdaj mi nič ne odgovorijo, upam da uspem dobiti denar nazaj. Imam upanje za v torek, da končno najdem pravo.
Abracadabra, če je močnejša, prihaja O, kar slončkaj, da ne zgrešita 😀 nič zato, če nimaš več testov. 😀

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.9.2018 18:15:35   
naty1989
Mariposa08
No malo sem mislila še počakat z odhodom do G. Da ne bi delala panike po nepotrebnem. Bom pa šla tam nekje po 10.krogu, če ne bo nič. Oz.če še bo kr M. To pa mislim, da bi bil že čas. Ker čakat točno 1 leto, oz.12 mesecev je res brezveze. Samo sebe matraš, pa si še bolj nervozn.
Ne ne jem sojinih izdelkov. Aja, to pa nisem vedela, da soja zavira zanositev. No verjetno jo malo, samo potem moraš veliko tega pojest in to skoraj vsak dan. Kateri stvari pa še zavirajo zanositev? Mogoče pa kaj takega jem in pijem. Veš kak je, ko si včasih misliš, pa tega ne smem pa onega ne, potem pa se vsemu odpoveš, pa za brezveze. Jaz jem vsega po malem, ne pretiravam z ničemer. Ne kadim, ne pijem alkohola, tudi zdravil nimam nobenih. Edino kavico na dan si privoščim. Pa še to ne več vsak dan. Tudi kdaj spijem kako kokakolo, ampak tako redko da ni omembe vredno.
Drugače pa glej bo že ko bo namenjeno. Pa tudi če se bomo kdaj pregrešili. Se mi zdi, da še prej lahko rata, če se malo pregrešimo. Ker se seveda tudi bolj sprostimo pa ne gledamo toliko na to kolko in kaj bomo pojedli, pa kaj če ne bomo zanosili, če smo zdaj nazdravile s kakim deci rdečega, haha. No seveda v manjših količinah, ampak ni panike.

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.9.2018 18:24:01   
naty1989
Abracadabra
Tudi jaz mislim da sem imela O tam 17,18.dan po M. Tako da kr pozno. Seveda je vse mogoče. O je lahko bilo kdaj. Samo sej če si slončkala čez celi mesec, 2-3 tak ni panike. Ker pišejo da bi naj imeli sp.odnose pred O 5 dni in 1 dan po njej. Tako da tudi če nisi zadela glih O, nima to neke veze. Sej v bisvu jo težko točno zadaneš. Kaj pa tisti, če gledaš ko zanosijo tako brez ugotavljanja O. 
Bolj je pomembno če je vse drugo ok, pri obema. Pa če pride do vgnezditve...in malo morje vsega drugega.

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.9.2018 21:45:40   
Mariposa08
Naty sej pomojem je soja bolj kontracepcija če želijo zanositi pri vegeterijancih , ker verjetno več soje zaužijejo dnevno kot pa mi mesojedi :) sem pa to nekje zasledila, da naj bi soja delovala proti zanositvi, se pravi če res VELIKO soje in sojinih izdelkov zaužiješ in če želiš zanositi potem je bolje se je izogibati. Jaz sem si toliko zaželela sojinih polpetov pa aem se mogla potem , ko sem to prebrala kar zadržat, da jih nisem kupila 😋 ja bolje je da greš prej do G kot pa čakati celih 12mesecev . Če ta mesec pri neni ne bo nič bo to že 7 neuspeli mesec in bo že 8 krog na vrsti. Se mi zdi, da mi je takrat uspelo v 9 ali 10 krogu tako, da upam da ne bom tokrat morala čakati še toliko dolgo , mi je pa število 8 všeč pa pravim pa naj uspe v 8 krogu haha 😋😁😂


LIllyy žal mi je za obleko, da ti ni prav:/ ja res ne vem kakšno postavo bi mogla imeti , očitno zelo ozke boke in XXL košarice dekolteja al kaj ??! 😞😜😀 upam, da ti bo uspelo dobiti denar nazaj , jaz sem enkrst preko amazona nekaj naročila pa soloh dpbila nisem to kar sem naročila je pisalo da je poslano pa sploh ni bilo in sem vse to urejala potem , so mi samo odgovor napisali, da se jim prodajalec ne oglasi na maile in da , če najdem tega , ki naj bi mi to poslal kar sem naročila naj z njim uredim, če ne pa da jim je žal ampak denarja oni ne morejo vrnit. Tako , da raje naročim preko e-baya pri preverjenih prodajalcih kot pa na amazonu . Upam, da ti bojo res vrnili denar pa raje tu poglej za obleko , imajo res veliko butikov , nevem iz kerega konca slovenije si , sem pozabila , imaš pa v Domžalah butik s poročnimi oblekami , fuuul lepe obleke imajo , se jih splača it pogledat. Jaz bom prvo tja pokukala 😁

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.9.2018 7:37:12   
naty1989
Mariposa08
Ti si samo privošči sojine polpetke, ne skrbi jih premalo poješ da bi se kaj spremenilo. Sej tud v teh polpetkah ni neke dosti soje. Zdaj če bi škodovalo za to, da ne bi mogla zanositi, potrm bi mogla celo kilo soje pojest,haha. 
Aha, a potem ti je pa še kar hitro uspelo, no mislim, 9 in 10 krog nista več tako daleč. Sem misla, da si mogla čakat do 11 mesecev. Glih kaj še ni leto ali celo leto, lahko pa se čaka tudi več kot leto. Sej v bistvu tvoje telo, jajčeca, O in vse zadeve ne vedo kdaj je leto okrog,haha. Jaz sem zdaj 8 krog. Mi je tudi všeč št.8. Pa tudi 9 in 10. Pač vseeno je. Ja upajmo na najboljše.

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.9.2018 8:51:47   
abracadabraa
Zgleda da ta mesec je res kasneje.. Ker prejsnje vedno me je fajn spikalo od 13.do15.dneva nekje.. Danes je 17.recimo.. No, res je, v pon.grem h G. Pa bom vidla kaj pravi.. A ni da z ultrazvkom vbistvu lahko vidi, da je O ravno mimo? Saj kot sem ze rekla, mi ni pomembno kdaj je ta O, samo da je 😅
Lilly, upam da porihtas z obleko da bo super. Saj bo! 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.9.2018 17:13:18   
Mariposa08
Naty sem šla prov štetvza nazaj po kolikšnem času je uspelo, po 10 krogih , v 11. krogu je potem uspelo takrat, no pa je bilo skoraj 1 leto . Upam, da bo zdaj pa že v 7 ali 8 krogu uspelo ali pa vsaj do konec leta bi bilo fajn :) mah bom polpetke jedla enkrat po porodu haha , takrat bom nadoknadila za nazaj , če bom takrst sploh imela kaj časa za obroke :) 


Abracadabraa vidiš kakšen mesec smo čisto razštelane in te naši ciklusi in O in M :) tudi jaz imam ponavadi tam 13,14 dan O , ta nesec sem jo imela tam nekje 15,16 dan nekako , tako , da se je tudi meni O malo prestavila :) važno, da O je pa tudi če je kasneje hehe :)

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.9.2018 20:15:34   
Lillyy
Abracadabra, res je ja. G bo vidla, če je O mimo ali pa se pripravlja. Meni je rekla, da se lepo vidi, da sem ravno po O. Pa je bil 8. dan mojega cikla. Poročaj kaj bo rekla 😀 Mariposa, v kolikem krogu si pa ti zdaj? Saj bo 😀 je pa zate tolažilno, da enkrat je že uspelo 😀
Jaz veliko manj razmišljam o zanositvi, ampak še vedno mi je hudo, ko se spomnim. Sploh ko kakšnega otročka vidim. No, upam da bo oktober srečen zame. 😀 Za vas vse pa že september 😀

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.9.2018 20:25:49   
Mariposa08
Jaz imam tudi nekako občutek , da bo oktober bolj srečen zame , ta september se mi ravno ne zdi posrečen. Jaz ne vem ali je možno par dni pred M imeti še eno O?? Brala sem da je možno ampak kaj pa vem, ker me enako špika ko med O ampak sluz je bolj mlečna mislim tista gostejša kot beli tok , potem verjetno ni , mah sem že čisto zmešana 😁


Lillyy zdaj sem 7 krog , če ta krog ne uspe potem grem oktobra že v 8 krog , upam da oktobra uspe, če zdaj ne bo 😜Je meni tudi hudo ko povsod kamor se obrnem so vozički in dojenčki in nosečnice ampak veš kaj kmalu bomo tudi vse me enako tako noseče in v veselem pričakovanju ;) do konc leta nam mora uspet, samo malo moramo verjetno odklopiti to ampak ja , vedno enostavno ne gre čisto odklopiti 😁

(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.9.2018 19:05:51   
naty1989
No vidiš Mariposa potem bo pa skoraj uspelo. Sej pravim, čisto možno da bo kak krog ali 2 prej, zakaj pa ne? Sej naše telo ne ve kdaj je točno 12 mesecev probe in reče no zdaj boš pa zanosila. Res pa je da je lahko tudi kak mesec ali 2 pozneje. Ampak mislim da je še vse v nekih mejah. Pač tu okrog se suče, ker verjetno v tolikih poskusih že te 1x trofimo. Oz.se vse poklopi in imamo dobro močno O, pa jajčeca kakovostna, semenčice so bolj kakovostne, mogoče smo tudi bolj sproščene ali ne razmišljamo o tem toliko. Pa vsak mesec nam ne more vse ratat, pač 1x eno ni ok, drug mesec drugo, pa potem nas psiha še malo premza, da ne gre...
Hja možno je da je še ena O. Čeprav mene tudi nekaj špika tak skozi po malem, pa ne vem če se mi dozdeva samo ali pa je nalezljivo, haha. Samo da bi imela od tega špikanja ali zbadanja O, kaj pa vem. Mislim že, da je to skoraj prevelika znanost, da bi se lotila tega odkrivanja. Sem pa prebrala da sta lahko 2 O. Ampak se ne zdi logično, ker če bi me imele 2 O bi se mi zdi že davno zanosile, če tako pogledaš. Če v eni ne trofiš pa pride druga, takrat pa jo boš,haha. Pa če že ne rata v 3 mesecih probe, v 4.mesece sigurno rata. Tako da težko, da je mati narava tako radodarna da bi nam dala 2 možnosti za O. Si misli kar malo se še matrajte, ne bo kar tako enostavno 😋. 
Upajmo seveda da je naslednji mesec bolj plodn, če ne pa naslednji če še pa ta ne pa je potem že tako december in ta mesec bi moral biti najbolj radodaren, kar se tiče zanositev,haha.
Kdaj boš imela pa ti M? No če bo prišla seveda. Ker mislim da jo bova imela skoraj skupaj. Prejšnji mesec sma jo imele z Lilly na isti dan, ta mesec pa izgleda da s tabo. Ker se skozi spreminja. Prejšnji mesec je bil ciklus 26 dni, še prejšnji 27. Zdaj jutri pa bo že 30 dni od zanje M. Pa še je ni na vidiku. No ampak to je vse tam tam, v mejah normale.

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.9.2018 19:30:47   
Mariposa08
Naty jaz naj bi M dobila 29.9 , ampak glede na to , da je O bila 1 ali 2 dni kasneje kot ponavadi bo mogoče kakšn dan kasneje , nrkako imam obučetek da bo M , če pride seveda tam 1 ali 2 oktober, nevem zakaj imam tak občutek , mogoče sem septembra že malo naveličana haha :)


Ja res je, zdaj je pa že takle čas, da pa bi že lahko uspelo, imam nekako občutek, da se čas počasi že bliža ali pa si to samo tako želim , nevem. Imam kar izrazit šesti čut pa me ponavadi nikoli ne izda hehe :) mogoče ker zdaj prihaja jesen in potem zima, obožujem zimo zaradi tistega prazničnega vzdušja , sploh decembra seveda, ni mi pavšeč, ko že oktobra začnejo okraševati trgovine :S 


Naty potem vo pa tudi tvoja M nekako hitro prišla , no jaz upam, da je ne bo :) jaz nekako ta mesec res nimam občutka, da bi kaj bilo , nobenega znaka nimam :/

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.9.2018 22:44:08   
naty1989
Res imaš dober šesti čut? No jaz sem na začetku imela kr vredu občutek, sem bila kr optimistična da bo kr uspelo,haha. Mogoče še v prvo pa drugo ne tako, potem pa že. Recimo 3 mesec sem tudi imela fajn občutek, ampak ker pol ni ratalo se je ta filing kr nekam izgubil. Potem za peti mesec sem tudi mislila ja lahko je, ni več prehitro...pa tudi ni bilo. In potem dalje za 6 mesec pa sem sploh mislila oz.imela filing da ne bo. Dalje zdaj pa ni več občutka. Je izginil. Sploh mi šesti čut nič več ne pove. Tema. 
In kaj pravi tvoj občutek? Bo še letos? Ne bo? Za nas imaš tudi občutek ali samo zase?

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.9.2018 22:51:46   
naty1989
Sej jaz tudi nimam znakov, ampak sej to se ne čuti. Mislim mogoče so neki znaki, ampak se nam ne zdijo pomembni ali mislimo da so znaki ob M...ker so si ful podobni in dokler ne izostane M ne moreš vedet. Niti ne moreš čutit da je ta mesec pravi, kot pravijo ene, predvsem zato, ker je vsak mesec prišla M do zdaj in avtomatsko misliš da bo tak spet isto. Tudi če še ne vem kak misliš da bo to to ravno ta mesec, te potem misel na prihajajočo M spravi na realna tla.

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.9.2018 17:18:49   
Anonimen
Evo punce, danes sem imela pregled pri G. Naredil je ultrazvok, da preveri ce je pregrada.. Je ni. Tako, da naslednji cikel 14.dan grem spet, da vidimo kako se ta moja O kaj obnasa, odziva.. Torej ce bo potrebno mi da tablete za jo spodbudit.. 

(odgovor članu naty1989)
  Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.9.2018 17:19:49   
abracadabraa
Ja zakaj pa me da za anonimno..hmm.. Sej ste ugotovile. Abracadabra tukaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.9.2018 17:52:44   
Mariposa08
Abracadabraa super, da si bila pri G, aha j možno, da boš dobila klomid za spodbujanje ovulacije, tako kot imam jaz . Jaz sem pila še ta cikel pa itak še 3 cikle potem deluje klomid . Mogoče si kaj pritisnila nehote  pa te je pod anonimno dalo hehe :) 


Naty ja kaj pa vem, ne znam ti opisat glede občutka, tako to dobim nek občutek tak in ponavadi kar drži lahko pa da je zdaj od vsega tega čakanja že neko pričakovanje , da zdaj pa vsak čas nekaj bo :) Mah jaz nobenih znakov nimam , upam da vsaj M pride če že ne bo nič ta mesec :) 

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.9.2018 23:03:32   
naty1989
No evo tudi moja M je tu 😕. Sprejela je glih nisem najboljše, bolj tako tako. Ampak ok, se navajam na njen ponoven obisk. Pa saj tako kot je prišla, bo tudi odšla, pa spet prišla... malo me je vseeno potrlo, pa kar ne morem razumet zakaj ni bilo ta mesec. Ker je okrog O kar dobro kazalo, je nekaj obetalo, ampak izgleda da še ni to bilo to. Ja nič, novim zmagam naproti. 
Kako dolgo pa že ti Mariposa jemlješ klamid? 
No super abracadabra da si uredila zadeve pri G. Kmalu bom tudi jaz odšla do G. 

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.9.2018 23:07:13   
naty1989
Ja Mariposa po mojem je to od tega čakanja, ko že pričakujemo, da če že nekaj čakamo nekaj časa, da že od tega more nekaj bit. Od sile se že more nekaj zgodit,haha. Ma ne vem no. Včasih že mislim, če bo sploh kdaj kaj iz vsega tega čakanja? To je zdaj vprašanje. 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.9.2018 16:26:40   
Mariposa08
Naty jaz sem klomid jemala 3 cikluse , zdaj ko M dobim ( če jo dobim :) ) , potem ne pijem več klomida. Naj bi se klomid jemal 3 mesece potem pa še deluje še dodatne 3 mesece . Tako da bom videla kako bo , takrat sem zanosila po prenehanju jemanja klomida , upam da bo zdaj tudi taka sreča. 

Naty žal mi je, da je M prišla 😞 di bila razočarana , mah ti povem da več ne znamo bit pametne , pomoje je bolje , da se tudi ti naročiš čim prej na pregled pri G , da vidiš malo na čem si , da ti ne bojo meseci šli v nič,. Če ne drugega boš bila vsaj malo pomirjena , ko te bo pregledala . 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.9.2018 21:34:34   
naty1989
Aha, kaj pa potem ko ne boš več jemala klomida, bo M še vedno redna al 1x bo, potem pa čez recimo 2 meseca...? Malo me zanima kako je s tem, pa mi lahko ti najbolj poveš. Sej nikol ne veš, mogoče bom pa mogla kaj takega jemat. Pa je to na recept ali moraš plačat? To narediš eno tako "kuro" s rem 3 mesece in potem se vidi je pomagal ali ni ne?
Pa zdaj nisem več razočarana. Malo sem bila včeraj, pa sem potem eno pecivo spekla, pa na sprehod šla, kako solzico potočla. Potem pa sem gledala tv malo. Pa sem prebolela. No za minuli mesec. Danes sem pa normalno kot da nimam M. Mislim, da mi bo zdaj vedno lažje. Sej je tisti šok, kot da bi te kdo po glavi udaru ali še hujše kot hladen tuš, pa si malo v bedu, pa kak da ni...ki smo spet zgrešili...ampak potem pa pač greš naprej. Če si pomisliš kolikokrat še bo takšo razočaranje, kaj še bo če bom že zdaj tako na tleh. Pa mi je potem lažje.
Ja ne, nismo več pametne tu poleg,haha. Ma mogoče se pa res preveč obremenjujemo zakaj ni, pa kdaj bo. Pa preveč mislimo na to. Pa to potegne za sabo, da ni in ni uspeha. Bo že, ko bo bog dal. Če bo kaj dal,haha. 1x bo že prišel do nas. Pač smo na "čakanju".
Ta ciklus še počakam, potem pa grem do G ja. Me že pošteno firbec matra kaj bo. Zato sem se odločila, da bom šla prej kot sem najprej načrtovala. Res me zanima kaj se dogaja z mojo O. Ko sem toliko mislila na njo...pa z jajčeci in semenčicami. Če so ok. Kak to potuje po jajcevodu...pa če ni ki kaj zašopano. Ma mam milijon vprašanj...radovedna ženska pač,haha.

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.9.2018 22:00:02   
abracadabraa
Naty, zal mi je da je M spet tu.. Me pa veseli, da ti ni prehudo. Kar pojdi do G. Pa vprasaj vse kar te zanima ti bo dosti lazje bos vidla.. Samo pogumno. Pa saj smo same pogumne pa mocne! To pa nas bo se bolj mocne naredilo! En velik objem vsem skupaj

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.9.2018 22:12:19   
naty1989
Ja počasi bo čas za G. Pravijo kar te ne ubije te okrepi oz.ojača. Tako da pridobivamo na moči počasi. Hvala, tebi in vsem tudi en močen objemček 😊. 

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.9.2018 10:13:32   
Mariposa08
Naty dokler jemlješ klomid naj bi M redno dobivala . Klomid dobiš na recept od svoje G , če to seveda potrebuješ, mora te pa G spremljat zato da vidi , če sploh reagiraš na klomid, če ne je brez veze da ga jemlješ. Mene sicer zdaj ni spremljala , naj bi spremljala šele tretju ciklus , ker tudi klomid rabi čas da začne baje delovati tako kot mora . Sem pa klomid že takrat jemala in sem lepo reagirala nanj. Si pa itak lahko kontroliraš O s testi , kar ti močno priporočam ta mesec, da vidiš , če O imaš in kdaj jo imaš, da ko boš šla do G boš vsaj vedela približno če na oko zgleda vse ok. Ti kar G čim več sprašuj, če si tiho ti tsko nič kaj dosti ne povejo hehe , moraš bit včasih res malo firbčen :) ja res je smotano , ko mislimo da je vse ok pa potem tuhtamo zakaj potem ne uspe ampak bomo prišle do našega uspeha , se nam po tolikšnem času že mora upseh kazati hehe :)


Abracadabraa kako si ti ? Misve bova tu tu z M nekako , seveda upam da je ne bo tako za tebe kot za mene, čeprav zase nekega pravega občutka nimam da bi uspelo . Tudi jaz vam pošiljam velik objemček vsem 🤗

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.9.2018 20:35:09   
Lillyy
Naty, žal mi je za M ... 😐 Sem res upala, da morda pa pri tebi bo, ko si bil zdaj naslednja. Ma saj bo, važno da se ne preveč sekiraš in se strinjam, da kar pokliči😁Midva sva včeraj začela koncno spet slončkat po antibiotikih, sem še vedno malo čudna in sem kar živčna, da bom spet mela kakšno vnetje. Moram se prav malo navaditi nazaj😀Tudi jaz vsem pošiljam en velik objem. Abracadabra in Mariposa držimo pesti za vaju 😁😁

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.9.2018 20:45:11   
abracadabraa
Ja, jaz imam priblizno 1teden do M.. In takrat se moram narociti pri G, 14.dan ciklusa.. Ko vsaj ne bi rablo, in je ne bi bilo.. :)Lilly, pogumno v nov krog, super da je vnetje mimo. Upam da si ok zdaj

(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?