|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
19.10.2018 20:21:56   
Venera27


IZVIRNO SPOROČILO: TissaBaby

Jaz sem pa ze danes dobila krvne rezultate oziroma vse skupaj in so ful fajn, ful boljse kot le NS in sem ful pomirjena in vesela 🙂. 



Superca. Zdej smo pa že lahko vse mirne in uživamo nosečnost👍♥

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: APRILČICE 2019
19.10.2018 21:13:49   
PaNdAlex


IZVIRNO SPOROČILO: NaJJana

Punce, a ima katera angelsound? Oz razmislja o nakupu?


Jst ga mam :) nabavla sem rabljenga predvsem zarad partnerja, ki je zamudil nuhalno in zdej skor vsak vecer poslusa srcka :) 

(odgovor članu NaJJana)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: APRILČICE 2019
19.10.2018 22:52:40   
Cvetnilist
Punce, danes sem imela pregled v 16. tednu in ginekologinja mi je naredila tudi vaginalni ultrazvok kjer sma ugotovili, da moji punčki nekaj raste med nogami. :-DTako da so se očitno na nuhalni zmotili in pričakujem fantka. :-D Bom pa še vseeno raje počakala na morfologijo na 100% potrditev. :-D Se mi pa zdi, da sem tudi sama razlocno videla spol. :-D Srčka pa danes ni poslušala, ker je rekla da se tako vidi, da je hiter kot raketa hahaha. Tissa me veseli, da je test izboljšal rezultate!

(odgovor članu PaNdAlex)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: APRILČICE 2019
20.10.2018 0:17:00   
NaJJana
Cvetnilist a res?:)))) torej se to ne tako poredko dogaja, da napovejo napacen spol:))) pa si bila presenecena? Jaz tudi cakam na morfologijo za potrditev spola, zato pred tem ne bom nic kupovala :) no ja, danes sem tudi jaz nabavila angelsound in ze tudi poslusala utrip:) Ko sem imela na zacetku nosecnostu tezave z rjavimi izcedki, me je ginekologinja vedno najprej vprasala, ali se vedno cutim napetost v prsih...to naj bi bil prvi znak, ce gre kaj narobe.... in zdaj mam vedno paniko, ce me kdaj ne bolijo prsi :) zato me bo ta angelsound pomiril vsakoc, ko se mi bo zdelo, da me prsi manj bolijo.. :) 

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: APRILČICE 2019
20.10.2018 6:41:45   
rose85
Glede prsi, meni je občutljivost popustila nekje v 10. tednu.  so pa večje še vedno, tako da imam omejeno izbiro modrckov trenutno v omari :-) In ginekologinja je rekla, da je normalno, da napetost popusti. Ker sem se sama tudi ustrašila takrat, ko se je to zgodilo.

(odgovor članu NaJJana)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: APRILČICE 2019
20.10.2018 19:03:22   
Cvetnilist
Malo sem bila presenečena ampak sem ze od začetka imela občutek, da no fantek. :-D Zdaj se moram edino spet navaditi, da mu pravim on in ne ona. :-D Do morfologije imam sicer namen vse skupaj vzeti malo za rezervo, čeprav sem prepričana, da sem tudi sama videla lulčka. :-D Je bilo skorajda težko zgrešiti. :-D Vam pa še potrdim po morfologiji. :-D

(odgovor članu NaJJana)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: APRILČICE 2019
22.10.2018 0:04:41   
TissaBaby
Haha, puncki nekaj raste med nogama 😂. Saj na NS se baje fulkrat zmotijo. No moj G se ni niti trudil ugibat, ker ni bilo pac nic videt med noge. 
Zdaj kar ne vem kaj bi sama s sabo, ker imam pregled sele cez 3 tedne 😲😁. Pa se kar ne dojemam, da sem noseca, ker se cisto super pocutim. 

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: APRILČICE 2019
22.10.2018 1:39:06   
Cvetnilist
Če tako se je ginekologinja izrazila, da njej pa se zdi da ji nekaj raste med nogami in se je smejala zraven haha. :-D Ja sedaj sem izvedela, da so prijateljici na nuhalni za 2 otroka napovedali napačen spol. Jaz sem se v torrk naročila še na samoplačniški ultrazvok, da vidim kako je mali in da se prepričam, če sma z ginekologinjo prav videli ali ne. :-D Sicer mi je Žebeljan na nuhalni rekel, da naj ne vzamem za gotovo, da bo punčka ampak sem bila vseeno presenečena. :-DDrugače pa tudi jaz ne vem kaj bi sama s sabo med temi pregledi. Na morfologijo sem naročena komaj 14.11.

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: APRILČICE 2019
22.10.2018 9:10:40   
LoniRR
Oooo sem zelo vesela, da smo vse dale cez NS s pozitivnimi rezultatu. Nekatere ste tudi ze cez 2. Pregled. Joj kako cas bezi.Prosim punce za pomoc. V tem sem nova in nimam pojma katero lezisce (jogi) je najbolj priporocljiv za otrocicka. Bolj kot gledam tezje je. Kaj priporocate?

(odgovor članu Venera27)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: APRILČICE 2019
22.10.2018 9:14:55   
TissaBaby
Jaz vedno rečem... čim manj komplicirat :). Če ne se ti lahko še zmeša, ker živimo v času potrošništva in je ponudbe toliko, da joj.

Jaz drugače še nič ne nakupujem. Boš kar počakala še s tem.

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: APRILČICE 2019
22.10.2018 9:21:38   
LoniRR
Haha sj komi sm zacela gledati pa sem ze zmedena. 😂😂

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: APRILČICE 2019
24.10.2018 10:54:42   
rose85
Hej hej. Nismo preveč aktivne na forumu :) sej prav, je treba izkoristiti še lepo vreme.Kaj pa ve menite o kopanju v toplicah med nosečnostjo?  Načeloma naj ne bi, kajne?

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: APRILČICE 2019
24.10.2018 11:41:37   
TissaBaby
Jaz bi tudi ful sla malo v bazene. Eni odsvetujejo zaradi bakterij in vnetij, ne vem. Mogoce si treba spet rect... cim manj komplicirat 🙂. 
Res smo malo aktivne. Jaz sem super, nic se ne kupujem, pregled sele cez slabe tri tedne in nimam kaj napisat 😁. 
Mogoce kaj o porodu? Kje in kako bi rade rodile?

(odgovor članu rose85)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: APRILČICE 2019
24.10.2018 11:44:43   
NaJJana
Jaz se tudi to sprasujem, ker si res zelim it... ce brskas in beres, veliko ljudi odsvetujejo...poznam tudi primer, ko je zenska splavila v pozni nisecnosti (18t) ker je dobila bakterijo, bojda v bazenu. 
Po drugi strani pa sem brala Pusenjaka, ki pravi, da ni sploh tezava, saj je v noznici nasplosno veliko vec raznih bakterij, kot v enem bazenu. Obstajajo tudi neki tamponi za v vodo, katere tudi Pusenjak ne zagovarja, ces... da nima smisla, saj se na tak nacin dejansko nabirajo bakterije v opojnem tamponu...

(odgovor članu rose85)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: APRILČICE 2019
24.10.2018 11:47:51   
NaJJana
Jaz grem rodit v Postojno, veliko ljudi pohvali... mene pa preprica to, ker ponujajo sirok spekter moznosti za porod. Sicer se nisem razmisljala kako bi rodila, ampak me pomirja ze dejstvo, da imas tam moznost izbire. Tudi v svoji sobo si lahko... partner lahko spi s tabo itd. Se pa kr bojim poroda... ker imam nizek prag bolecine.

(odgovor članu NaJJana)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: APRILČICE 2019
24.10.2018 14:40:55   
Michonne RR
Drage mamice v pričakovanju,
želimo vam izreči iskrene čestitke ob pričakovanju vašega novega družinskega člana. Ob tem vam izrekamo prijetno dobrodošlico tudi na forumu Ringaraja.net.

Dobrodošle ste pri sodelovanju v forumih, tudi v drugih temah, sodelovanju v nagradnih igrah, branju naših objav na spletni strani Ringaraja in podobno.

Ker želimo da se mamice in bodoče mamice med nami počutite kar se da dobro, vam želimo sporočiti še, da smo skorajda 24 ur na dan na voljo za pogovor, lahko nam pišete vprašanja v forume in tudi v zasebna sporočila.

Dobrodošle in prijetno druženje!
Ekipa Ringaraja

(odgovor članu NaJJana)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: APRILČICE 2019
24.10.2018 16:57:30   
TissaBaby
No, jaz sem tudi rojena v Postojni, ampak rodit imam pa namen kar v Lj glede na to, da tukaj živim. Sploh nisem razmišljala o drugi opciji. Mogoče pa si še premislim. Sobe zase ne potrebujem, se mi zdi, da je prav fajn imet kakšno cimro in se kaj pogovorit in pojamrat :).

A tako pravi Pušnjek? Ok, potem me pa še bolj mikajo bazeni :). Jaz nimam nekaj problemov z vnetji že nasploh, tako da ni vrag, da ravno takrat kaj staknem.


(odgovor članu Michonne RR)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: APRILČICE 2019
24.10.2018 20:45:49   
Mišmašek
Jaz pa še ne vem kam bom šla. V prvo so me poslali v ljubljano, rodila sem z napovedanim carskim rezom. Zdaj v drugo bo spet napovedan carski, ker po naravni poti ni možno in po eni strani bi rodila kar v šempetru. Ne vem, bomo nardili tako kot bo reku ginekolog. ☺️ 

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: APRILČICE 2019
24.10.2018 20:47:46   
Venera27
Hej hej punce🙂 Jaz sem čisto zaposlena z urejanjem stanovanja. Nimam časa za nič kaj drugega kot to🙂 upam, da bo hitro konec. Ker sem že kar precej utrujena. Jaz bom rodila v Celju. Imam pa kar visok prag bolečine. Sicer pa odvisno kako se začne in kako dolgo traja porod. Itak bomo zmoglo vse💪 Bomo pozimi zato bolj čvekale😏😛

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: APRILČICE 2019
24.10.2018 21:13:07   
KmAlU MaMiCa
Zivjo punce. Evo za mano drugi pregled...po videnem cakamo fantka...vsi noro veseli in navduseni...imam dve hceri in potiho sem si res zelela izkusiti se kako je biti mamica fantku...da imam svojega razvajenca...punci sta obe atijeve lubike. Jaz sem prvo hcero drugace rodila v lj in sem si takrat rekla nikoli vec...full slaba izkusnja sploh s sestrami na oddelku...glede na to da sem imela prvi porod sem pricakovala vsaj neke osnovne napotke ampak jih ni bilo. V drugo sem rodila v Celju in mi je bila od zacetka do konca tako lepa izkusnja da nimam nobenega strahu. Babica pri porodu fantasticna, osebje na oddelku super, vse ti povejo, vse pomagajo in razlozijo. Hcera je imela atenico in je mogla bit na obsevanju. Vedela sem vse...kdaj je kakala, kdaj je spala, kdaj se je zbudila...porocale so mi vedno ko so sle mimo. V lj ista zgodba so mi lucko pripeljale v sobo in ni bilo nikogar 12 ur. Nisem niti vedela ali jo lahko vzamem ven, jo previjrm in nahranim...poleg tega da v lj so full arogantne ce dojenje ne stece v prvo...jaz nisem imela mleka in sem mogla dobesedno prosit za mleko da so mi ga dale ker je bila tamala lacna. Psihicno so me ubile tako da sploh nisem mogla dojit zaradi stresa ker se mi ni delalo mleko...medtem ko sem v celju dobila mleka kadarkoli sem zelela in sem tretji dan ze polno dojila ker sem bila res umirjena in sporoscena. Upam da imate druge boljse izkusnje ampak jaz raje rodim v avtu kot se enkrat v lj. 

(odgovor članu Venera27)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: APRILČICE 2019
25.10.2018 11:46:35   
Mišmašek
U madona, kot bi govorila od neke **** porodnišnice in ne ljubljanske. Ja jaz mam pa ravno kontra izkušnjo z ljubljano. Vsi ful prijazni, ustrežljivi, nikoli se nisem počutila kot številka ampak kot ženska ki je postala na novo mama in ki je dobila vse napotke in potrebno pomoč. Ker prvič si pač štor in ne veš kako to gre 😂 zanimivo, kake razlike v par letih. Mogoče so pa vse ta sitne med tem časom že šle v penzijo, hahaha 🤣

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: APRILČICE 2019
25.10.2018 14:53:22   
mamica 1985
Živjo punce,
Še ena ki pričakuje aprilčka. Zanima me ali obstaja kakšna skrita skupina aprilčice 2019 na fb?Zaprta sem videla da je vendar jaz bi raje skrito skupino. Prosim, če me lahko katera doda.
Lp 

(odgovor članu Venera27)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: APRILČICE 2019
25.10.2018 15:14:41   
TissaBaby
Ja izkusnje so itak povsod razlicne. Odvisno od osebja, pa verjetno tudi od pacienta. Moji kolegici sta tudi zadovoljni. 
Kaksen porod bi pa rade imele? Je se pol leta, ampak vseeno. 

(odgovor članu mamica 1985)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: APRILČICE 2019
25.10.2018 16:15:09   
Venera27
Uf, glede na to, da bom prvič rodila upam, da čim hitreje in brez komplikacij. Seveda se nagibam vaginalnemu porodu. Če bo potrebno karkoli drugo pa itak pomojem sprejmeš vse, samo da se dete rodi. Tiste, ki ste imele že imele drugi pregled, kako izgleda? Vem, da morem dat urin. Ker imam že list za laboratorij. 
Vsem novim pa lepo dobrodošlico.

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: APRILČICE 2019
25.10.2018 20:41:57   
KmAlU MaMiCa
Venera meni je na drugem pregledu na hitro naredila ultrazvok, srcek in glavico pa rokice in nogice...urin sem dala...in poleg pritiska in teze je bilo to to. Pa datum za morfologijo mi je dala in sedaj cakamo do 6.12. Izkusnje so res drugacne...ne vem mogoce bi sedaj drugace gledala na vse ampak takrat sem prvic postala mama in itak nisem imela pojma o pojmu, komaj da sem upala prijet hcerko kaj sele preoblect...me je bilo full strah da jo bom prijela kak narobe in jo bo bolelo...one pa kot da je struca kruha...niti potrudila se ni nobena da bi mi pokazala. Zdaj ze obvladam in bi mi bilo drugace. Zelim drugace vsem najlepse mozne izkusnje.

(odgovor članu Venera27)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?