|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.6.2019 23:39:08   
Malecka8
Anaina, jaz jo vidim!! Čestitke! Naredi jutri ali v torek še en test, da bo močnejša črtica. :)


Lepo je slišati dobre novičke. :) **

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 2276
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.6.2019 7:27:43   
Sankka
Tudi jaz jo vidim. Čestitke!! 😁


(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2277
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.6.2019 8:10:51   
Anaina
Hvala punce.. Se kr ne verjamem.... Jutri ponovim. 


(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2278
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.6.2019 14:31:58   
naty1989
Po dolgem času sem malo prišla gledat na forum in berem same lepe novice!


Bravo Lilly za plusek,user posted image pa sem res zelo zelo zelo vesela da ti je tokrat uspelo! kar ne morem vrjet, prej samo nič nič nič, zdaj pa presenečenje, ja super res. Ko najmanj pričakuješ te pa preseneti,haha. Kar tako naprej pa lepo nosečnost ti želim :).


Anina tebi tudi čestitke, no kak test še naredi ja za ziher, ampak čestitke že za vnaprej.


Za ostale nisem nič kaj brala kako ste, vam pa želim čim prej da vam uspe seveda in da pridem čez nekaj časa spet na forum in vidim da ste že vse nosečeuser posted image ,haha.

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 2279
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.6.2019 20:14:49   
Anaina
Jaz danes naredila še Viola test  in je plusek že bolj viden.. Zdaj pa samo srčno upam, da bo vse vredu.

Imam na zalogi še CB digita. Tak da konec tedna se tega polulam. Kako ste kaj ostale? 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 2280
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.6.2019 18:12:09   
Malecka8
Anaina :) suuuper, vesela zate! Pa si imela oziroma imaš kakšne znake?


Jaz čez 3 dni NE pričakujem M. 🤞🙏 Upam, da je res ne bo. 
Držim pesti za čimveč pluskov. :) 

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 2281
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.6.2019 18:21:34   
Anaina
Malcka danes se mi je po malem začelo.. Zgaga in s boleče prsi... Drugače pa kar ne morem verjet da je res uspelo.  Danes sem naredila še CB digital😁 za ziher....😂Kako ste kaj ostale? Upam da se katera javi veselo novicko in se pridruži Marcevkam. 

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2282
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.6.2019 19:54:35   
Mariposa08
Punce zdravo! Anaina čestitam, super da je uspelo 😀

Jaz pijem dabroston za M, potem začnem s femaro 2x1 tbl in napotnico za neplodnost sem dobila, jutri kličem v Dravlje, bova šla z mojim kr tja bova prej na vrsti. Sem kr vesela, da se končno stvari premikajo😀 upam, da bojo mene tudi tam hitro poštimali in bom kot Lillyy kmalu potem v veselem pričakovanju 😀držite pesti zame prosim, bom jaz tudi za vas 😀😀😘

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 2283
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.6.2019 21:32:22   
*Ajda*
Anaina čestitam! 😊💕


Ostale punce pa držim pesti, da ne dobite menstruacije😊💪🤞. Pri meni ni nič novega..Menstruacije še kr nimam.. Pa je že 52 dan danes😕 sploh nevem kaj naj naredim... Mariposa ooo super sm prou vesela zate, da se je tudi pri tebi končno nekam premaknilo... Femaro ful pohvalijo punce z pco, velik jih je zanosilo z njo... Tko, da upam, da tudi tebi uspe😊🤞 Jaz sem tudi upala, da mi bodo dali že na prvem pregledu femaro pa mi niso... Moram čakat do septembra😕no upam, da bo uspelo brez vsega...Sedaj sva začela oba s partnerjem jemati fertil up, ker inofolic, ki sem ga prej jemala ni več dobavljiv.. Tko, da upam, da mi to kj pomaga.. A je katera jemala to? 🙂

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2284
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.6.2019 21:40:38   
Mariposa08
Ajda jaz sem fertilup pila v prve ko sem tudi zanosila po 3 mesecih uporabe teh kapsul. Zdej pa tudi s tem ni bilo učinka. Ja sem tudi jaz slišala, da jih je s femaro dosti zanosilo, tudi G se je raje kar za femaro odločila, ker s klomidom več učinka ni bilo. Sej je rekla, da kr naprej naravno poskušava do umetne in prov da grem v Dravlje, da bo čim prej kej ratal 😀

Jaz upam, da se nam vsem hitr kej premakne, da bomo kmalu že te pluske doživele, bi bil že skrajni čas 😀
Aja inofolic drgač lahko naročiš preko neke nemške spletne strani, je dosti cenejši kot kle pri nas, sem ga mislila naročit. Drgač bom šla pa na akopunkturo, ko M dobim se bom naročila, baje ženskam s pco zelo pomaga pa mislim, da je ena kle na forumu že enkrat neki omenjala, da je njej to pomagalo. 

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2285
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.6.2019 9:32:37   
Mariposa08
Evo v začetku avgusta imava prvi posvet v Dravljah, tako da že komaj čakam 😀 sem kr vesela, da se stvari tako hitro zdaj premikajo naprej 😍 tiste, ki ne pričakujete M, upam da vas ne obišče, stiskam pesti za vse nas 🤗😀🐞


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2286
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.6.2019 14:54:33   
Lillyy
Hvala vsem :) 

In Anaina čestitkeeee! 😎♥️ Imam občutek, da bi to poletje za vse dobro.Mariposa, super novice, se bo zdaj hitro odvijalo. Si se zapisala k Dr. Rešu?

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2287
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.6.2019 18:17:13   
Mariposa08
Lillyy jaz sem se naročila kar k Mili Lomšek, sem slišala same dobre stvari o njej pa tudi moj je bil pri njej ko je opravil spermiogram in je bila kr fajn zdravnica, tako da sva se kar za njo odločila😀



Kako se ti počutiš, si že imela prvi pregled? Ja upam, da bo letos poletje za vse nas dobro 🐞🤗

(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2288
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.6.2019 18:27:50   
*Ajda*
Mariposa upam, da bodo tudi meni kaj pomagale🙂 upam, da bo tudi tebi ratalo s femaro🙂🤞 res bi biu že čas, da tudi nam uspe😀 Aja? To pa nisem vedela za nemčijo pri nas pa je začasno ne dobavljiv je očitno takšno povpraševanje 😀😂kam pa boš šla na akupunkturo? 😀

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2289
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.6.2019 19:10:03   
Mariposa08
Ajda nek TKM center z kitajsko medicino v Lj, baje je ta akupunktura zelo uspešna pri puncah, ki imajo ciste na jajčnikih, se pravi pco in pcos, tako da je vredno poskusit 😀



Ja upam da ti bo pomagalo te tbl, meni so takrat pomagale. Kak pa za M, ti tvoja G ne bi sprožila s tbl, ker je že toliko dni nimaš? 

Upam, da mi uspe že s femaro, če ne pa bo itak posvet v neplodnosti čez en mesec tako, da sem se kr prepustila kar bo pač bo 😀

Ja samo vtipkaš inofolic pa ti bi moglo makdt neka nemška spletna stran je, kjer je cena za 4 škatle ali več okol 40€ plus poštnina je še enih 20€,se pravi je ena škatla dosti cenejša kot oa tu pri nas. 

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2290
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.6.2019 21:26:05   
*Ajda*
Aja tko, no super, da vem, da če nebo pomagalo, da še to sprobam😀 Nevem kaj bo s to mojo M... takrat mi je rekla naj počakam do pregleda v neplodnostni... No in tega sm mela pa mi niso nč dali še... Samo, da moram 2-5 dan M dat kri... Sicer dns je 53 dan nek tazga... Prejšni mesec sem jo tudi dobila na 60 dan nekako... Bom počakala do takrat če nebo nič bom šla do ginekologa. Oo to je pa precej cenejše kot pa pri nas🙂Bom sedaj probala do septembra s temi tableti če nebo šlo bom šla pa nazaj na inofolic sej škodit nemore😀. Jst kar mislim, da ti bo uspelo s femaro😀🤞 in ti nebo treba iti niti na pregled😀. To sem jst skoz upala, da mi bo ratal pred pregledom pa mi žou ni😀Ampak so mi pa tam dali vsaj upanje, da ko dobim tablete da nebo problema z zanositvijo... Tako, da bomo videli 😀


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2291
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.6.2019 8:38:20   
Lillyy
Mariposa, midva sva isto pri njej. Ultrazvoke ti bo pa zagotovo delal dr. Reš, tako da boš tudi njega spoznala in pa on je meni še transfer delal. Boš videla, da boš zadovoljna 😉 Jaz se zaenkrat počutim kar ok. Občasno mi je slabo pa malo tu nihanje razpoloženja, utrujenost. Imam pa v prihodnjem tednu prvi pregled. Da izvemo, če je 1 ali 2. Uživajte punce 😉




(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2292
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.6.2019 10:04:42   
Mariposa08
Lillyy kako hitro pa po posvetu se potem gre v postopek? Ti si šla še isti mesec? Dej mi samo povej, ničesar me ni strah samo punkcije, ker vse strašijo kok boli 😀



Malo slabosti in nihanja razpoloženja je čisto normalno počutje za tvoje stanje, komaj čakam da se ti pridružim 😀 pa javi ko boš opravila pregled, držim pesti, da ste 3v1 in da bo vse ok 🐞😀

Ajda jaz sem danes dobila M, tako da v nedeljo začnem pit femaro, no naj gre iz tvojih ust v božja ušesa, da se le uresniči 😀
Je pa smotano, da ti nič ne dajo za M, kaj ne bi bilo bolje, da so ti dali dabroston vse do pregleda, bi imela vsaj cikel urejen do takrat in bi bilo lažje tusi za potem. Ampak ja, vsak zdravnik ravna po svoje. No suoer, če so ti rekli, da bo s tbl pomagalo in bo uspelo. Sej bo to poletje upam da bomo vse, ki še čakamo končno tudi dočakale nosečnost 😊

(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2293
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.6.2019 6:17:38   
Lillyy
Mariposa, odvisno, če bosta mogla še kakšne preiskave. Če imata vse in vaju ne bodo nič več gledali, lahko že naslednjo M. Kri morata še dati. Pa ne vem, a ti že imaš hormone? Če ne bosta mogla 1 mesec počakati, da ti narediš hormonsko sliko.

Ja, ne vem kdo te je strašil. Ne bom lagala, punkcija je vse prej kot prijetna, ampak je za preživet. Je pa odvisno koliko foliklov imaš. Najbrž te je prestrašila kakšna z ogromnim številom foliklov, potem tudi punkcija traja dlje. V Dravljah jo delajo brez narkoze, ampak naredijo res lepo. Potem okrevanje boli, ampak to pa vsepovsod. Poješ par tablet in je. Se nimaš kaj bati 😎

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2294
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.6.2019 9:17:41   
Malecka8
Drage moje.. Danes bi morala prit M. Seveda je super, ker je še ni. Sem pa naredila test FS pa je pokazal čisto rahlo črtico, ampak črtica ni čisto ravna, no izgleda kot da bi se malo "razlila".. Jutri spet naredim test, mojemu tega niti pokazala ne bom. :/ naj kupim raje kar CB? :) 


(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2295
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.6.2019 9:22:18   
Anonimen
Zivjo mogoče je se bolj malo hormona jaa kar naredi CB digital ce ti je ze zdaj FS pokazal rahlo crtico bi ti tudi ze CB podal rezultat  pri meni je bla rahla crtica pa sem takoj naredila se CB pa je pokazal + in  1-2 tedni in se nosecka jutri bom že polnih 7tednov Drzim pesti da je to to 💕

(odgovor članu Malecka8)
  Neposredna povezava do sporočila: 2296
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.6.2019 9:31:53   
Malecka8
Joj, najraje bi še danes naredila CB, pač ne z jutranjim urinom.. No bom videla, mogoče se pa zamotim pa bom raje jutri. :) 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2297
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.6.2019 9:41:52   
Anonimen
Lahko poskusis se baby check mini ki zazna se manjse koncentracije hcg kot FS  in bo morda boljse vidna crtica Sicer pa potem ne prevec pit če bos danes delala se test z CB da ne razrecis urin prevecJaz sem tok testkov naredila pomoje prav vse ki obstajajo haha in sem spremljala kako crtica temni z dnevi sej vem da je kar nekaj denarja to ampak morda je ta nosecnost (druga) moja zadnja pa sem si zabelezila te spomine in se zabavno je delati testke 🙈🤣

(odgovor članu Malecka8)
  Neposredna povezava do sporočila: 2298
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.6.2019 13:34:51   
Anaina
Hej punce..


Malecka8 sama sem bila pred enim tednom. Na istem.. Na baby checku in fs sta bile črtice fuuul rahle. Potem sem naredila violo ko kao pokaže že pred izostankom in je bila črtica bolj močna... Ker se vedno nisem verjela sem polula se CB digital in je kazalo 1-2. In potem včeraj se enkrat in je kazalo že 2-3.  Pa še kr ne dojamem... Imam drugi teden že prvi pregled. 🙈 Tako da upam da je pri tebi enako.  Mene že daje utrujenost, zgaga in boleča prsa. Upam da pridem srečno do konca. Držim pesti za vse preostale ki se čakate na pluske😘😘

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2299
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.6.2019 13:39:30   
Malecka8
Anaina.. Joj upam, da bo tudi pri meni tako. Kaj vse teste si delala z jutranjim urinom?


Oooo imas pa res hitro pregled, super. :) 

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 2300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?