|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: fantek ali puncka
9.6.2009 0:23:05   
sladka_seka
hehehehehe
pdp mam cez en dan pa vam javm ce to splog kj drzi z verizico

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: fantek ali puncka
9.6.2009 20:39:45   
poli*
Slabo mi je bilo prve 3 mesece, mozoljasta sem bila da obup, vleklo mi je na sladko, prva dva dneva po testu nosečnosti sem čutila, da bo punčka, potem pa celo nosečnost, da bo fantek. Nosila sem visoko vse do konca, vse možne tetke in tetice so govorile, da bo fant. Prva je rekla moja mama, da bo punčka in zadnji mesec še moj fant..... in res smo dobili zlato princesko. user posted image  

Verjamem pa v to, da če imaš odnos na dan ovulacije, je fantek, če veliko prej/kasneje, pa punčka.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: fantek ali puncka
10.6.2009 9:15:07   
aleunam
Ste že brale o tem?

http://www.siol.net/svet/zanimivosti/2009/06/ali_bo_fantek_ali_puncka_lahko_po_novem_ugotovite_kar_doma.aspx ?

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: fantek ali puncka
11.6.2009 13:13:15   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Verjamem pa v to, da če imaš odnos na dan ovulacije, je fantek, če veliko prej/kasneje, pa punčka.


Tale "kasneje" je treba dati ven. Po ovulaciji ne moreš več zanositi user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: fantek ali puncka
13.6.2009 2:24:36   
sladka_seka
se opravicujem ne morem vam se povedat ce tole z verizico sploh drzi
k moja user posted image  se noce vn
joj črnogorček

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: fantek ali puncka
11.11.2009 15:56:49   
tatly
men so delal pri prvi to z verizco-je nakazal puncko-in jo imamo
sedaj ko sem 2 noseca vcasih kaze fantka vcasih puncko-larifari
kitajska razpredelnica mi je za 1 nosecnost pokazala fantka-ja ga imamo z lulikouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: fantek ali puncka
11.11.2009 17:18:03   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: giotti

IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Verjamem pa v to, da če imaš odnos na dan ovulacije, je fantek, če veliko prej/kasneje, pa punčka.


Tale "kasneje" je treba dati ven. Po ovulaciji ne moreš več zanositi user posted image


Joj, seveda giotti. Moja napaka. To je pa tko, če delaš 10 stvari naenkrat. user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: fantek ali puncka
30.3.2020 14:32:24   
trobentica6
Punce, tudi sama sem iskala pri pejšnjih dveh nosečnostih razlike, ki povedo spol. in si dolgo želela punčko.

DAnes pomagam vam, ker če ne bi imela prvi dve nosečnosti tako identični in brez težav, ne bi verjela, da je v tretje lahko zelo drugače.

Prva in druga nosečnost, obakrat fanta. zdrava, velika, rojena v 39 tednu.
Vso sonesčnost brez težav.

V tretje pa sedaj pričakujemo punčko v avgustu. Razlike očitne.

- 3 krat večje prsi že na začetku
- 3 mesece in pol nenormalna slabost, a na srečo brez bruhanja
- nosim jo zadaj in visoko tik pod prsim, že v 4 mesecu..tudi na amniocintezi je takoj povedal dr. Pušenjak, da je zadaj in visoko
- če se prvorojenci fantki zanimajo za trebušček, nosite pod srcem punčko. 8 letni sin in 18 mesecev ves čas okrog trebuščka skačeta in božata
- paše mi sladko in citrusi, na tone pomranč bi pijedla ali popila sok
- linea negra, ki je pri fantkih nisem imela
- oljnata koža..prej vedno suha in razpokana

Skratka vse drugače kot pri fantkih.

Upam, da sem kateri v pomoč, dala nekaj razlik, ki so pri nei res izstopale.
A največji pokazatelja sta velike prsi in slabost, ki je sedaj na srečo minila.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: fantek ali puncka
30.3.2020 14:35:25   
trobentica6
Ja pozabila sem dodati še eno razliko.

Pri fantih čista koža, obraz.

Sedaj imam vsak teden, kak mozolček ali dva na novo, ki se na srečo posušijo takoj.

Resnica je, da punčka ukrade mamino lepoto, zato mozoljčki.
Takih nisem imela niti v puberteti.

lp

(odgovor članu trobentica6)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: fantek ali puncka
29.7.2021 21:02:29   
Lelly28 RR
Glede tega je pa čisto odvisno. Imam 2 punčki - pri prvi nobene težave s kožo, pri drugi cela v mazoljih in še sedaj po 1 letu imam kožo po obrazu čisto uničeno.

Kar se tiče pa raznih verižic in podobno pa nikoli nisem verjela.

(odgovor članu trobentica6)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: fantek ali puncka
30.7.2021 6:13:58   
mojcy1
Sama nosim nizko, pa sem brez slabosti in genetika pravi punčka.. Tako da ne drzi 🙈🙈


(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: fantek ali puncka
14.10.2021 22:10:35   
LoniRR
Mislim, da ni pravila. Imam 2 puncki. Nosecnosti sta potekali popolnoma drugace. Eno nosila spredaj, drugo zadaj. Pri eni mi blo slabo, ce sem jedla, pri drugi ce nisem jedla. Ena me skoz brcala, da sem sapo lovila, spet druga me je samo bozala. Sem poskusila test s sodo bikarbono in res se ur8n ni penil. Ostalih teh preizkusov pa nisem poskusila

(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?