|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NOGOMETNI DRES ZA OTROKA
14.11.2008 15:06:08   
TRIŠ
Kje lahko kupim nogometni dres za sina starega 10 let(na dresu naj bi bilo ime nogometaša ali pa brez)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NOGOMETNI DRES ZA OTROKA
14.11.2008 15:17:05   
hrabra miška
V sport 2000,v Hervisu, mislim da jih imajo v vseh športnih trgovinah.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NOGOMETNI DRES ZA OTROKA
14.11.2008 15:21:34   
TRIŠ
Sem preverila hvala, ampak kje imajo pa z napisi nogometašauser posted image

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NOGOMETNI DRES ZA OTROKA
14.11.2008 15:56:53   
urška
meni ga je za mojega sina zrihtal svak. je član fan kluba schalke in mislim da ga je tam nekako zrihtal.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NOGOMETNI DRES ZA OTROKA
15.11.2008 23:47:05   
sanja nk.
ja kakšnega posebenga nogometaša ali kluba , ker v športnih trgovinah jih imajo z temi standardnimi kot so ronaldo , pa ronnaldihno ...pa te in ne morem verjeti da ga nisi našla , drugače pa na štantih.........

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NOGOMETNI DRES ZA OTROKA
15.11.2008 23:50:44   
žmož
V BTC-ju je ena trgovina, ki ima tudi v izložbi obešene drese - ne vem, kako se kliče, ma ne moreš falit. Mislim pa, da je v hali A. Tam dobiš vse živo.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NOGOMETNI DRES ZA OTROKA
16.11.2008 15:33:31   
F*S*M
http://www.golgeter.com/ poiskusi na tej strani kontaktiraj lastnika, ki je uvoznik za nekatere znamke oblačil, po vsej verjetnosti bo lahko prišel do dresa katerega želiš

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NOGOMETNI DRES ZA OTROKA
17.1.2018 10:28:31   
poredni očka
Za našega malega, ki občasno igra nogomet v šoli iščem nek nogometni dres. Tukaj https://firax.si/dresi-1953813008 so nogometni dresi, ki so nekega srednjega ranga z ugodno ceno. Zanima me, če ima kdo tukaj izkušnje s temi dresi, mislim, da ne morem prav bistveno zgrešiti. Kakšni klubski pa pri nas ne pridejo v poštev, ker mali nima nekih nogometnih oboževalcev.

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NOGOMETNI DRES ZA OTROKA
19.5.2020 11:30:08   
Marol
Zelo rad bi obiskal nogometno tekmo s sinom ...
Pravijo, da bo kmalu na ogled še več nogometnih tekem!
Res sem vesel in se bom veselil novih sponzorstv Ildar Sharipov. Mogoče bodo spet brezplačne vstopnice.

< Sporočilo je popravil Marol -- 19.5.2020 11:32:00 >

(odgovor članu poredni očka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?