|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.1.2021 15:32:19   
maca51
Anonimna294 čestitke 😊❤️ Želim ti mirno nosečnost 🥰

Ostale pa upajmo, da bo februar naš mesec. 😀


Sama sem verjetno najmlajša med vami, stara sem 24. 😀

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.1.2021 17:39:18   
Ladybu
No pa le nisi najmlajsa tudi jaz imam 24 let😀pa ze doma enega 3 letnika🙂🙂 


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.1.2021 18:12:37   
Foxy_foxy
Anonimna294Joooooj 🥰🥰🥰 kako zelo lepo!!! Cestitke!!! Kolikor sem brala, si mela cist isto kot js...bolece prsi pa nic sexa 😉 nic slabosti ti zelim 😉 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.1.2021 20:53:48   
Anonimna294
Zlate ste, res hvala vsem. Ceprav se ne poznamo osebno, mi veliko pomeni, da ste vesele zame, pa ceprav se kljub veselju za nekoga drugega, sprasujes kdaj bo pa nama uspelo. Vem kako se pocutite. Jaz sem se vedno z vami in drzim pesti za cisto vsako posebej! ❤️🤗🤗 Ce dovolite, ostanem tu pri vas, da nadaljujemo vse pogovore in si dajemo podporo☺️. 

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.1.2021 8:18:00   
fracek
Anonimna294, prekrasna novica. Iskrene cestitke❤ Obvezno ostani z nami in nam porocaj, da se bomo lahko veselile s teboj 😊


Jaz sem pozno zacutila zeljo po otroku, v bistvu je k temu verjetno "pripomogla" menjava partnerja. Zacela sva nacrtovat pri mojih 37, zdaj pa sem tudi ze 39, zal se brez pluska. Srcno upam, da bo letos drugace 🙏

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.1.2021 10:46:04   
Malecka8
Pozdravljene "moje borke",

nekatere že "poznam", sem se preselila na ta forum in bi želela z vami čez vse to.Povzamem svojo zgodbo na hitro - stara sem 29let. Trudiva se od maja 2019 (pred tem je bilo "ko bo, bo") . Spermiogram je super, pri meni pa PCO in odsotnost ovulacije. Jemala sem že Clomid - 3cikle,Femaro - 2cikla (v enem tudi Ovitrelle).. In to je bilo to. Reagirala nisem na nič - preverili so tudi progesteron po injekciji pa ni prišlo do ovulacije.Sedaj čakam M - sprožam si z Dabrostonom, ker drugače je ni, tudi do 80dni. Zdravnik mi je na zadnjem pregledu v neplodnostni dejal, da bi bilo dobro opraviti laparoskopijo - ampak tega sedaj v času korone ne delajo. Tako da zdaj čakam M, potem pa začnem z injekcijami. Opazovali bojo folikle na UZ, sama pa si bom dajala injekcije. Zanositi bom poskušala naravno - tako bomo ponovili 2x. Za naprej pa zaenkrat ne razmišljam. 
Je imela katera injekcije in potem normalno odnose? Ali ste vse potem imele punkcijo? Malo sem radovedna. Če katera že dala to skozi, se priporočam za mnenje. 
Vsem želim lepo nedeljo, čimveč pluskov - tistim, ki ste jih že zagledale pa ČESTITKE. 


(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.1.2021 10:55:43   
rosemarie
Moja ovulacija je najbrž mimo. Zdaj pa čakam do februarja, če pride M. 😬 Upam, da se nama tokrat nasmehne sreča. :)

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.1.2021 11:27:55   
Zarjica1
Pozdravljene vse skupaj!

Tudi jaz se vam pridružujem na tem forumu. Nasploh se prvič priključujem v forum, lepo vas je spremljati, ko si ena drugi dajete podporo.

Stara sem 30 let, s partnerjem sva komaj dobro začela delati na user posted image . Prejšnji mesec sem bila cela nora, ko sem čakala na M in kar vsi simptomi so bili, ne vem koliko dni prej sem test delala,... eh.. user posted image Tako, da sem si sedaj rekla "umiri se, ko bo pač bo!" (čeprav kar vem, da bom februarja spet cela nora) user posted image

M ne pričakujem okrog 8.2. po izračunih sodeč sem sedaj ravno nekje okrog O - sva bila te dni kar pridna, tako da upam, da kaj rata :)

Nimava še nobenega otročka, kar nekaj časa sva potrebovala, da sva se s partnerjem uskladila glede tega "zdaj je pa čas za dojenčka"...
Kak mesec nazaj sem začela jemati vitamine Elenatal, drugih stvari ne jemljem.

To je to, upam da nam čimprej uspe, tistim, ki je že uspelo pa čestitam! :)

Vsem želim lepo nedeljo!

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.1.2021 14:51:36   
rosemarie
Zarjica1, kot da bi brala sebe. 🤣 Vsak špik v jajčniku, vsako stiskanje in krčki, vsaka bolečina v prsih ... vse so bili simptomi. Tudi dva testa sem pokurila in oba sta bila takoj in odločno negativna. Jaz pa seveda razočarana. Ahja, ženske smo čudna bitja. :) 


Moj se ne sekira pol toliko kot jaz. Včasih ga kar malo postrani gledam ... ker se mu pogosto ravno takrat, ko imam O, ne da seksat. Bi pa potem recimo teden za tem vsak dan seksal. 🙈 
Jaz M ne pričakujem 4.2. Upam, da bom mirno preživela te tedne. Hvala bogu nimam doma nobenih testkov, da bi se še s tem ukvarjala. Ker če bi jih imela, bi jih verjetno prehitro uporabla ... sem skoraj 100%. 🤣

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.1.2021 16:57:09   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: fracek

Anonimna294, prekrasna novica. Iskrene cestitke❤ Obvezno ostani z nami in nam porocaj, da se bomo lahko veselile s teboj 😊


Jaz sem pozno zacutila zeljo po otroku, v bistvu je k temu verjetno "pripomogla" menjava partnerja. Zacela sva nacrtovat pri mojih 37, zdaj pa sem tudi ze 39, zal se brez pluska. Srcno upam, da bo letos drugace 🙏


Tudi js nisem imela prej zelje, sele s tem partnerjem je to prislo na plano. Tako da upam da nama kmalu uspe, kljub temu da bova v klubu ''starejsih'' mamic. 😁
Anonimna absolutno moras ostati z nami in nas obvescati kako mala pikica napreduje. 👶
Kako ste kej drugace punce? Js bi morala ta teden, nekje v cetrtek, imeti O. Testov ne bom delala, bomo videli ce bo kej simptomov. Upanje ostaja, ceprav vem da nic ne bo, me pa tolazi to, da z naslednjim ciklom zacnem jemati KT in bo pocasi cas za operacijo. Potem pa veselo na delo se bolj optimisticno. 😎

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.1.2021 20:33:08   
Anonimna294
Grozno me je strah, da bi se ponovil SS, res. Nekako si ne morem tega izbit iz glave, pa se poskušam čim bolj zamotiti. Na vsako spikanje in krc sem pozorna, na wc grem pa itak pomoje 30_x_ na dan in potem vedno s strahom pogledam na papir. Imam obcutek da bo tako vsaj do prvega pregleda. V torek imam namen narediti se digitalni test, potem pa se narocim pri G. Malo upam na bolnisko, zaradi SS in zaradi narave dela, namrec delam v vrtcu, pri najmlajsih, kjer je res veliko dviganja in fizicnega napora. Bomo videli. Si ves cas ponavljam, da bo tokrat vse vredu❤️😀


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: || pricakujemo v letu 2021
25.1.2021 7:38:34   
ljub3zen
Anonimna294, lahko si prav predstavljam, kako močno te skrbi, glede na preteklo slabo izkušnjo in se mi zdijo ti občutki povsem normalni. Verjetno boš veliko bolj pomirjena, ko bo tisti čas, v katerem je bil prejšnji SS po oploditvi, za tabo. Ne vem, kaj bi ti lahko pomagalo v tem času, da bi se manj obremenjevala, lahko pa ti povem, kaj mislim, da bi meni pomagalo. Jaz bi verjetno poskušala razmišljati o tem, da je največji del (oploditev) za mano in da zdaj ni več v mojih rokah, kaj se bo zgodilo. Da ne morem več na to vplivati in da se lahko samo še prepustim. Mogoče bi se skušala tudi pogovarjati s pikico. Zase vem, da se že zdaj včasih pogovarjam z otročkom, ki ga še ni, pa mi je to res lepo😊 Pa verjetno bi se probala s kom pogovarjati o svojih občutkih. Z nekom, ob katerem mi je udobno se o tem pogovarjati. Da ne bi ostajala sama s tem. Sicer pa močno držim pesti, da bo vse v redu in da bodo kmalu te skrbi le še spomin! 🍀❤️


Jaz pa sem ta mesec spet naredila ovulacijske teste, da se prepričam, da lahko še vedno zaupam svojim občutkom in aplikaciji😊 Tudi jaz uporabljam CB in sem danes, kot sem nekako pričakovala glede na to, kako sem se včeraj počutila (glavobol, izcedek, napihnjenost), zagledala smajli, ki ti res kar malo polepša dan😄 SO sva imela dva dni nazaj, pa tudi danes bova, bom poskrbela za to😄Potem pa spet čakanje in upanje. Ker bo očitno ovulacija en dan prej, bo verjetno tudi pričakovana menstruacija 8. 2., ampak seveda upam, da je tokrat ne bo😊

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: || pricakujemo v letu 2021
25.1.2021 8:12:43   
Nizile
Jaz sem trenutno 7 dan po ovulaciji. Razen tega, da je BT še visoka, nimam drugih znakov, tako da bolj malo upanja. Bomo videli.
Anonimna 294 ti pa se samo prepusti,kot je napisala Ljubezen, zdaj ni več v tvoji moči. Poskušaj biti pozitivna, čeprav je težko. Ob podpori partnerja, ti bo lažje. Vse dobro!

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: || pricakujemo v letu 2021
25.1.2021 10:28:38   
rosemarie
Jaz se bom poskusila malo zamotit, da lažje dočakam ta 4.2.


Kako ste kaj ve? Upam, da je uspešen teden pred vami vsemi! :)Mene zdaj že par dni tako križ boli, da se še seksat komaj spraviva, tako da nekega upanja za ta ciklus nimam. Ampak držim pa pesti za vse ostale. 😊

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: || pricakujemo v letu 2021
25.1.2021 17:01:32   
Zarjica1
Jaz sem danes imela izcedek tako da je najbrž to to od ovulacije. Zdaj pa kaj sva ta mesec naredila sva naredila. Zdaj se bo pa začelo čakanje.. imamo kar blizu datume,tudi jaz čakam 8.2.  Ko bi moški vedeli kok nam dogaja v glavi te dva tedna 😀. Moj se nič kaj s tem ne obremenjuje,sem jaz tista neučakana,ki bi kar takoj imela 😊  Tako,da ta dva tedna bom verjetno veliko pospravljala,ipd... Samo da odmislim 😀. Imam pa na zalogi dva testa,ampak sem ju dala nekam globoko v predal,da ju ne vidim vsak dan 😊


Anonimna ne morem si predstavljat kakšen strah čutiš, poskusi čimbolj odmislit in gledat pozitivno-ta otroček vama je namenjen ♥️

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: || pricakujemo v letu 2021
25.1.2021 17:18:23   
Sneezka
Anonimna iskrene čestitke. Želim ti in verjamem, da bo tokrat vse vredu in boš čez 9mes spoznala svoj zaklad❤ 

Jaz sem pa danes imela histeroskopijo. Je vse vredu. Neko pregrado mi je odstranila drugače pa je baje stanje super. Tako da verjamem, da se bo zdaj preobrnilo na boljše in bom zanosila. Prav neko novo upanje mi je vlila. Tako da punce glavo gor in gremo v nove boje za te pluske 😀❤

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: || pricakujemo v letu 2021
25.1.2021 19:17:59   
YellowDott
Pozdravljene punce😊 jaz vas že nekaj časa berem in sem se odločila, da se pridružim😊🙈 upam, da vas ne moti in sprejmete še eno "čakajočo"...

Midva delava na dojenčku dobre tri mesece, sama imam že dva otroka (5 in 7let), za mojega bo to prvi😊 aja, stara sva pa jaz 28 in on 36.Danes sem ze cel dan zivcna, saj je 28. dan ciklusa in se kar nic 😈 sicer sem pa prej bila na kt cca. 6mesecev in sem po prenehanju jemanja pricela s pitjem Mace, od sredine decembra pa jemljem tudi Fertility+. Prejsnji mesec bi dala roko v ogenj, da sem noseca, ker sem imela vse znake🙈 sedaj pa nic kaj posebnega, ker se mi vse zdi slicno s pms🤣🙈 edino kar je bilo drugace je, da me je v cetrtek zares fuuuul spiknilo v levem delu spodaj, da sem se kar vstala od bolecine in potem se dva dni, sedaj pa spet nic🤷‍♀️ groza je to cakanje! Ampak, ko vidim, da ste vse tako neucakane, se bolje pocutim🙈😊

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: || pricakujemo v letu 2021
25.1.2021 19:55:19   
Anonimna294
Punce hvala za spodbudne besede!! Res res mi veliko pomenijo🤗. Si vsak dan govorim da bo tokrat vse vredu in si poskusam vliti pozitivno energijo in misli😀. Jutri zjutraj naredim se digitalni CB, potem pa popoldan poklicem G. Drugace pa sem ze povedla svoji sestri, ker sva pac res povezani in si tako rekoc vse poveva in itak je komaj cakala, kdaj bo koncno zvedla da je uspelo. ❤️😀. Pa se obicajno norimo in se igramo z necakoma, in vem da bi bilo sumljivo zakaj kar naenkrat tako mirno in zakaj toliko pazim😂.Moram vam pa povedati da je moj pozoren in skrben kot se nikoli🙈 sva cez vikend imela plan nekaj delat, pa mi ni dovolil niti blizu😂, pa v vsem mi ustreze. Zdaj ne bom smela bit prezahtevna drugace me bo kmalu imel dosti😂Uglavnem poskusala bom uzivat in cim manj skrbet... Pa seveda vas bodrit🤗

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: || pricakujemo v letu 2021
25.1.2021 20:42:06   
JackieO
Anonimna pozitvno razmisljanje pa bo vse ok! Bos videla, da bos cez 9 mesecev drzala v rokah najlepse darilo. ❤ Absolutno mores pustit svojemu, da te razvaja, oni so svoje "tezko" delo zdej opravl. 😁


YellowDott dobrodosla med nami, cakajocimi. 😉 Verjemi da nas je tukaj vecina takih, ki imamo vse N simptome pred M, tako da to ni nic cudnega, enkrat bodo pa tud realni. 😎

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: || pricakujemo v letu 2021
25.1.2021 21:47:04   
ljub3zen
No, jaz pa sem prehitro rekla, da bom danes "poskrbela" za to, da bova imela SO, ker imam ovulacijo, saj se seveda mojemu ne da. Niti se nisva držala dogovora, da bova pa ta mesec res vsak drugi dan, ampak bo očitno ta mesec ostalo pri enem samem SO med "pravim" tednom. In sem prav jezna in žalostna😔 Ne razumem tega, da se mu ne ljubi in da mu je to tako težko. Se mi zdi, da s takim tempom nikoli ne bom zanosila. In res sem razočarana, da se ni držal tistega, kar sva se zmenila. Ah, kr neki. 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: || pricakujemo v letu 2021
25.1.2021 21:57:20   
Zarjica1
Hej ljub3zen! Vem kako ti je, pri nama je tudi bilo tako prejšnji mesec,ko je bil najbolj pravi dan se mu ni dalo. In sem bila prav jezna na njega, kako da se mu neda in da,če želiva kaj narediti je treba dejansko delati na tem,itd.. sva se samo skregala potem...  Kot da je tako hudo to delati ane 😃 
Mogoče je pa bilo enkrat v pravem tednu dovolj 😊


(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: || pricakujemo v letu 2021
25.1.2021 22:15:57   
ljub3zen
Ja, točno tako, kot da je tako težko delati na tem. Mislim, meni res ni😄 Sploh pa, če si tudi on želi čimprej otročka, res težko razumem. In sem zdaj, povsem nezrelo, vem, ampak užaljeno šla kar v posteljo, ker se mi ne da več pregovarjati okrog tega. 


(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: || pricakujemo v letu 2021
25.1.2021 22:43:35   
JackieO
Punce, mislim da smo ze vse bile vsaj enkrat na tem, ko bi partnerja lahko utopile v zlici vode, ker se jim ne da. 😁 Zal pride kdaj tak mesec, ko pac mores narediti mal pavze, mislim da moski niso tako na klik narejeni kot me, ko vemo da so tisti dnevi in bi lahko cel dan imele noge narazn. 😁 


(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.1.2021 5:50:26   
rosemarie
Yellow Dot, dobrodošla tudi ti med "čakajočimi". Dobro si to rekla - se mi zdi, da je to vse, kar počnem zadnje čase. Odštevam te dneve do ovulacije, menstruacije, etc. čeprav sem rekla, da jaz pa že ne bom taka. Ampak hočeš nočeš nas ženske v to potegne. 😆Jaz sem imela prejšnji ciklus identične simptome. Špikalo me je v levem jajčniku - ker me prej še nikoli ni, sem bla itak že ful sure, da je to to in da bo bejbi. Well, ne bi se mogla bolj zmotit. M je prišla še dan, dva prej (jo imam tako na 28-30 dni), kot ciklus prejšnji mesec, tako da mi res ni bilo nič jasno. Zdaj trenutno sem nekje v tem obdobju ciklusa, ko so se mi v prejšnjem že pojavili (očitno) PMS simptomi, ki jih prej NIKOLI nisem imela ... pa se zaenkrat počutim odlično, nič me ne špika, tudi prsi me ne bolijo več, kot so me v ovulaciji. V glavnem, telo je misteriozno. Haha

Anonimna294, jaz verjamem, da bo na pregledu pri G vse v najlepšem redu! 😎 Lepo je, da te tvoj tako razvaja - verjetno se tudi on, podobno kot ti, boji SS. Ampak mirno, čim manj stresa in uživajta v tem obdobju. ❤
Ljub3zen, haha, kot bi poslušala sebe. Jaz sem se potem hitro ustavila v tem razmišljanju, ker res nisem hotela, da se kregava ... ta babymaking bi moral bit nekaj lepega. 😳 Že res, da si ful želim otroka, in to čimprej, ampak si pa tudi želim, da midva še naprej prvenstveno uživava v seksu (takrat, ko se nama pač da), potem pa bo, ko bo. Vsaj enkrat pa res poskušava v tistem "plodnem obdobju". In to sta tudi vidva. In prav na tem forumu je veliko takih, ki je ravno tistih enkrat imelo za rezultat nosečnost. :) 
No, in še vprašanje za vse. Ste, preden ste se odločile, da poskušate zanosit, bile na kakšni obliki kontracepcije?
Jaz sem bila pol leta na KT, ki sem jih potem prenehala jest že dosti preden sva se sploh spravila načrtno delat  dojenčka.  Moj mi je itak kar naprej govoril, da niso najboljša izbira ... jaz pa sem  potem v tistem res začela pri sebi opažat nihanje v počutju in sem še tisti mesec nehala. Počutje se je izboljšalo, nisem pa - hvala bogu - imela težav s ciklusom! Že takoj po ukinitvi je bil reden, malenkost bolj boleče menstruacije imam sedaj, ampak časovno so ok že od ukinitve dalje, tako da sem res hvaležna, da mi niso KT vsega zbrkale. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.1.2021 6:40:53   
JackieO
Js KT nisem jemala ze vec let, ker sem enostavno imela po njih libido na nuli. Pa tudi pocutje ni bilo za nikamor. Tako da sem se jih mocno izogibala. Pa tud cikle imam brez njih redne, tako da potem nisem vec prakticirala.Gede na to da jih morem naslednji ciklus zacet jemat, me res zanima, ce bodo se vedno tako "negativno" vplivale name. 🤨

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?