|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nuhalna in spol
10.2.2021 8:50:57   
Anonimen
Lepo pozdrav!
Sem čisto nova tukaj ,me pa zanima če ste imele nuhalno pri Puštenjaku se je vam kdaj zmotil glede spola? Recimo da reče da ni najbolj prepričan v tistem trenutku a vam vseeno pove spol in potem ko ste šle na morfologijo pa vam povejo da imate nekaj drugega kot pri nuhalni.Vesela bi bila odgovorov. 🙂


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nuhalna in spol
10.2.2021 10:39:35   
5ri
Jaz sem obakrat šele na morfologiji izvedela spol, ker pri nuhalni nikoli niso bili zihr in mi zato raje niso nič rekli. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nuhalna in spol
10.2.2021 16:36:58   
Tinaaa919
V mojem primeru je na nuhalni pravilno napovedal spol. Morfologije še nisem imela, so pa mi potrdili spol na nifty testu 😉


(odgovor članu 5ri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nuhalna in spol
11.2.2021 7:43:40   
Anonimen
Jst sm drgač v 18.tednu nosečnosti moja 5. Nosečnost.Sm bla na nuhalni vse je ok v meje normale napove da po punčka če prav je rekel da ni prepričan in da ni 100% da je to da je to to tako, da zdj imam kmalu morfologijo in kumi čakam da izvem da je vse uredu in da mi potrdi.

(odgovor članu Tinaaa919)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nuhalna in spol
17.2.2021 19:23:05   
LoniRR
Pri meni pa se je v 1.nosecnosti videlo sele v 25.tednu in v 2.nosecnosti v 28.tednu. 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nuhalna in spol
17.3.2021 4:24:19   
theworl
There was once a blind man who had so fine a sense of touch that, when any animal was put into his hands, he could tell what it was merely by the feel of it. One day the cub of a wolf was put into his hands, and he was asked what it was. He felt it for some time, and then said, "Indeed, I am not sure whether it is a wolf's cub or a fox's: but this I know -- it would never do to trust it in a sheepfold."
Evil tendencies are early shown.

altcoins

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?