|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
13.4.2021 19:01:37   
JackieO
Maca zal nisem dobila nobenega papirja, da bi ti lahko dala kakrsnokoli informacijo. 😐 Pomoje je to "big secret". 😁 Si pa predstavljam da znajo biti ti posegi precej dragi, najbrz ze zaradi vseh ljudi, ki so prisotni in celotne organizacije. 🤔 sem iskala pred casom, ko sm cakala na nov datum in sem bla neucakana, ce bi nasla kje samoplacnisko in cene, pa ni nikjer pisalo. 🤨  v bolnici sem dobila samo zacasno odpustnico na kateri je bil napisan en stavek, pa se to glede bolniske in tablet proti bolecinam. Res nicemer podobno. Cakam sedaj stalno, pa jim se v skoraj 14ih dnevih ni ratalo. "Guzva". 😤 Predvidevam da bo na tisti kaj vec pisalo. Upam. 
Kaksno ceno si nasla za testiranje hormonov?  Js bom tud sla, tko kokr si rekla, ce ne bo nic ratalo kaksen cikel ali dva. 

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: || pricakujemo v letu 2021
13.4.2021 20:50:08   
mala_miška


IZVIRNO SPOROČILO: maca51

Mala_miska si pa dobila datum za poseg zelo hitro. Jaz cakam na njega 3 mesece. 🙄 Kje pa ga boš imela? Meni niso predpisali nobenih tablet za uravnavanje cikla, kar se mi zdi čudno. 🤔 Skratka, upam, da ti bo tole čakanje hitro minilo. 😊 
 


maca51 poseg bom imela v naši bolnišnici v SG. Tablete mi je pa predpisala, da mi ne bi M zamujala ali prehitevala, glede na to da imam datum določen, ker G pri kateri sem bila posege opravlja samo določen dan v tednu. Jaz upam, da me v redu zrihtajo in da bom kot nova. Je pa vsaka stvar za nekaj dobra - so moje dolgoletne težave v času M vsaj dobile ime in sedaj mi ne more nihče očitat, da pretiravam oz. si izmišljujem, da so bolečine res tako hude. 

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: || pricakujemo v letu 2021
14.4.2021 15:21:33   
maca51
JackieO gledala sem pri Medicare Plus cene pa so:TSH=6€FSH=8€LH=8€Prolaktin=8€AntiMullerjev hormon=30€Odvzem krvi=2,5€
Ta AntiMullerjev hormon je najdražji. Saj, ko sešteješ vse pride to okoli 60€, ampak si mislim da sem veliko več denarja že “zagonila” za razne tablete in prehranska dopolnila. Po tej preiskavi bom vsaj vedela katerega hormona mi manjka oz. na kaj naj se bolj osredotočim v prihodnosti. 

Bom pa probala na pregledu po operaciji omeniti, če lahko dobim napotnico za odvzem krvi za pregled hormonov. Bo tole potem bolj prijazno do moje denarnice. 🤪

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: || pricakujemo v letu 2021
14.4.2021 16:36:31   
JackieO
Hvala za informacijo, ocitno bo slo se nekaj denarja v obtok. 😁 Ravno danes sem nama narocila FertilUp, 3-mesecno kuro, 155€. 😮🤦‍♀️ Ampak sem rekla da bom probala, ker nazadnje je moj jemal Fertility+ in je imel potem spermiogram super. Ni sicer receno, da je od tega, ampak skodilo sigurno ni, pa js sm bolj optimisticna. 😁 Bomo videli. Probam zdej se s tem, v vsakem primeru, ce se ne prime v parih mesecih, naju caka umetna, tako da upam na naiboljse. 😇 
Me je pa zacelo danes nekaj spikati v spodnjem delu, pa sedaj ne vem, ce je se od operacije ali se mogoce kaj pripravlja na O. Drugih simptomov se ni, O test caka v predalu, ampak sem rekla da ne bom, pa da vidimo, ce mi bo ratalo. 😁 
Kako ste druge punce? Kdaj se M ne pricakuje? 


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: || pricakujemo v letu 2021
14.4.2021 20:27:31   
Anonimna294
Punce ce katera zeli, ji podarim aplikatorje Prefert gela. So še vsi popolnoma novi, zaprti, ostalo mi jih je še 5. Je pa gel, ki je namenjen, da partnerjevi plavalci lazje in hitreje plavajo do jajčeca. Ce katera zeli, mi napisite. Drzim pesti za vse vas😊🤗


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: || pricakujemo v letu 2021
15.4.2021 7:26:27   
VeselaPikapolonica
Malo pozno, saj sem bila precej zasedena te dni, ampak s polno veselja ti oziroma vama cestitam ljubezen za cudovito novico in plusek 😊 Zelo sem vesela, da je spet eni uspelo in zelo drzim pesti za vsako posebej ☺️ljubezen ti pa uzivaj v vsakem dnevu posebej in se ne obremenjuj-vse bo vredu. Pa obvezno porocaj kako bo na pregledu. Jaz imam nuhalno 23.4. in sem tudi na trnih, komaj cakam, da je to za mano in izvem, ce je vse ok.Lep dan se naprej vsem 😊

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: || pricakujemo v letu 2021
15.4.2021 7:35:51   
ljub3zen


IZVIRNO SPOROČILO: VeselaPikapolonica

Malo pozno, saj sem bila precej zasedena te dni, ampak s polno veselja ti oziroma vama cestitam ljubezen za cudovito novico in plusek 😊 Zelo sem vesela, da je spet eni uspelo in zelo drzim pesti za vsako posebej ☺️ljubezen ti pa uzivaj v vsakem dnevu posebej in se ne obremenjuj-vse bo vredu. Pa obvezno porocaj kako bo na pregledu. Jaz imam nuhalno 23.4. in sem tudi na trnih, komaj cakam, da je to za mano in izvem, ce je vse ok.Lep dan se naprej vsem 😊



Najlepša hvala, VeselaPikapolonica! 🥰🥰🥰 Vsak dan postaja malo bolj resnično in veselo in z malo manj skrbi😊 Tudi jaz držim pesti zate, da bo vse v redu na nuhalni. Sigurno bo. In držim pesti za vse ostale, ki čakate, da menstruacija ne pride 🤞🐞

(odgovor članu VeselaPikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: || pricakujemo v letu 2021
15.4.2021 20:56:09   
rosemarie
Midva ta mesec nisva ravno kaj prida pridna, tako da verjetno spet ne bo nic. Pa dobro, zdaj se bom že pocasi navadila, da ni nic. 🤣 drugače pa M pričakujem konec meseca oz. za 1. maj. 


(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: || pricakujemo v letu 2021
15.4.2021 21:33:59   
JackieO
Js sm pa danes koncno dobila odpustnico in sm sedaj ugotovila, da en jajcevod ni prehoden, ker je zaprt na takem mestu, da se ga ne da "resiti" in da sem imela tudi zarisca endometrioze, ki naj bi jih odstranili. Ampak ocitno je to za njih "nic posebnega". No pa je spet sel ves optimizem nekam v tri krasne. 😤 Tako da punce, bodite tecne, tezite G in naj vam opravijo cimvec preiskav, ce po dolocenem casu ni uspeha. Drugace ocitno nikamor ne pridemo. 😡


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.4.2021 5:59:27   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Js sm pa danes koncno dobila odpustnico in sm sedaj ugotovila, da en jajcevod ni prehoden, ker je zaprt na takem mestu, da se ga ne da "resiti" in da sem imela tudi zarisca endometrioze, ki naj bi jih odstranili. Ampak ocitno je to za njih "nic posebnega". No pa je spet sel ves optimizem nekam v tri krasne. 😤 Tako da punce, bodite tecne, tezite G in naj vam opravijo cimvec preiskav, ce po dolocenem casu ni uspeha. Drugace ocitno nikamor ne pridemo. 😡





Sovražim to zdravniško brezbrižnost ... ker ni za njih nih posebnega ali pa maligno, je pa vseeno in se pacientu niti ne pojasnjuje. Ker bog ne daj, da bi pacient postavil kakšno vprašanje. Na bruhanje mi gre to!
Vseeno pa super, da so odstranili endometriozo. Želim vama vse dobro ... in da dobita svojo bebico. 🥰

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.4.2021 9:10:55   
ljub3zen


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Js sm pa danes koncno dobila odpustnico in sm sedaj ugotovila, da en jajcevod ni prehoden, ker je zaprt na takem mestu, da se ga ne da "resiti" in da sem imela tudi zarisca endometrioze, ki naj bi jih odstranili. Ampak ocitno je to za njih "nic posebnega". No pa je spet sel ves optimizem nekam v tri krasne. 😤 Tako da punce, bodite tecne, tezite G in naj vam opravijo cimvec preiskav, ce po dolocenem casu ni uspeha. Drugace ocitno nikamor ne pridemo. 😡





Res grdo in nestrokovno, da se niso pogovorili s tabo o tem in da si morala to prebrati na odpustnici. Žalostno, da se je treba boriti, da dobiš primerno oskrbo. Vsaj odstranili so žarišča endometrioze. Vseeno navijam zate in verjamem v to, da vama bo zdaj kmalu uspelo. ❤️

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.4.2021 14:46:10   
rosemarie
Jaz sem zdaj drugace že okrog ovulacije ... tokrat nic ne merim, sem se prepustila toku. Zadnje dni imava SO pač vsak dan in še par dni bo tako. 😊 Tak da ni mi hudega. Hahaha


Bomo pa videli konec meseca oziroma v maju , če bo kaj uspeha. :)
Se je v tem času še kateri posrečilo? Oziroma ali katera ne pričakuje M okoli zadnjega aprila/prvega maja? :)

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.4.2021 17:39:47   
JackieO
Ja res je, se strinjam z vama. Zelo nestrokovno in brezbrizno vse skupaj. Da te kar mine do vsega. Zato pa moremo bit tecne in zahtevat svoje, drugace te kar odpikajo. 😤 Ljubezen upam da se dobro pocutis in da vse poteka ok. ❤ 


Rosemarie js odstevam s tabo, po prejsnjih izracunih bi M morala priti 30. 4. oz. 1. 5., lahko pa da bodo sedaj odstopanja zaradi posega. Bomo videli. Bova skupaj zivcke mirile. 😁 Ceprav js nekega upanja nimam, niti ne vem kdaj je bila O, tako da je vse v bozjih rokah. 😇 
Maca, ce sm si prav zapomnala imas kmalu poseg. Sporoci kako je slo in kot sm ze rekla, bodi tecna in naj ti vse povejo in razlozijo. Srecno! 💕

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.4.2021 18:47:30   
beba92
Odstevajmo skupaj😁 tudi jaz je ne pricakujem nekje zadnjega v mesecu... Nekega upanja nimam, niti nevem kdaj naj bi imela O, sluz je dva dni pol cez tri dni me spika, potem spet sluz... Testke sem dala na stran, danes me spet nekaj spika, mogoce je O danes 🤔🤔 ?? 

Se prepuscam v bozje roke 😁😁 sem pa vesela zase da se ne obremenjujem toliko kot prejsne mesece 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.4.2021 19:17:18   
JackieO
Oo potem smo ze kar ekipa za konec meseca. 😎 Js imela ponavadi O 11. dan, tako da je pomoje ze sedaj v vsakem primeru mimo, tudi ce je bilo kaj odstopanja. Sva bila pa kar pridna, ampak bolj zaradi tega, ker sva prej imela pooperativno abstinenco 😁😇 Ni drugega spet kot samo cakanje... 🤨


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.4.2021 19:31:08   
Sneezka
Evo da se vam malo javim. Pri meni nič novega. Ravno končujem z M. Ta mesec praktično ni bilo možnosti da bi bil plusek. Pa še neke depresivne dneve sem imela, ker sem izvedela za prijateljico, da je noseča. Tak da gremo v novi krog. Upaam da je že končno naš čas, da zagledamo pluske. 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.4.2021 9:57:05   
maca51
Tako je ja, danes ma čaka operacija. Do zdaj vse ok, je pa cista že počila, tako da so se malo sprasevali o smiselnosti operacije, a sem vztrajala da naj vseeno naredijo poseg, mogoče je pa kaj drugega narobe, kar se z UZ ne vidi. 🤷🏼‍♀️ se je tudi ginekolog na koncu strinjal, saj se trudiva že več kot eno leto.

Tisto čiščenje pa zame do zdej ni bilo naporono, na straniscu sem bila samo 2x 😅

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.4.2021 10:24:14   
JackieO
Pravilno da si vseeno vztrajala pri operaciji. Na UZ se dosti stvari ne vidi in glede na situacijo je edino smiselno, da to uredijo. Drzim pesti, da bo vse ok in sporoci kako bo. 🐞 Imas pa sreco s ciscenjem, js sm bila na wcju vsaj 30_x_. 🤦‍♀️ Srecno! 


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.4.2021 12:34:41   
mala_miška
Nekaj me zanima Maca51 in JackieO... Vi2 sta obe dobili odvajalo pred posegom? Meni niso nič omenjali. Naročeno mi je, naj pridem na dan posega ob 7.00 tešča (od polnoči ne smem jest) in to je vse. Pregled pa moram opravi zdaj prej pri osebnem zdravniku (krvna slika, ekg). Tako da ne vem? Upam, da bo kljub temu ok. 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.4.2021 13:10:53   
JackieO
Mala miska, pa bos imela laparoskopijo in histeroskopijo ali samo histero? Ocitno se razlikuje od bolnice do bolnice. Mene so ze en dan pred posegom takoj zjutraj sprejeli in mi potem takoj po kosilu dali odvajalo, zvecer pa se klistir. Sem predvidevala, da zaradi laparo, ker ti pogledajo tudi trebusno votlino in se najbrz "bolje" vidi, ce je crevo prazno. 🤷‍♀️ Sem pa brala na internetu, da so punce prisle kar zjutraj, tako da je najbrz ok tudi tako. 


(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.4.2021 15:24:13   
mala_miška
JackieO imela bom laparo in histero - oboje, pa pregled in po potrebi prepihovanje jajcevodov. JA meni je tudi ful čudno, ker sem brala na netu o tem in večinoma so bili odzivi, da so prišle dan prej v bolnico, kjer so jim opravili vse preiskave in "sčistili" črevesje.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.4.2021 16:36:46   
maca51
To je pa čudno, da ne prideš prej v bolnico. Sicer pa jaz recimo nisem jemala KT pred posegom, tako kot JackieO.  Posledično sem bila naročena po ovulaciji, maternična sluznica je že bila tako zadebeljena, da mi niti niso histeroskopije naredili. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Sem prav malo jezna, saj če že pridem, bi lahko naredili vse skupaj. (Na UZ se je videla manjša pregrada, ampak so potrm rekli da ni potrebe po odstranitvi, ker je res majhna 😕). 

No doktor mi je prišel povedat,da jajcevoda sta prehodna, vse zgleda ok, razen našli so malo zarišče endometrioze v potrebušnici ter ga požgali. (Mogoce to pojasni moje bolečine v trebuhu pred M, ker so vsak mesec hujše). 
Skratka, odločila sem se da bom sla na pregled hormonov že kar takoj na začetku novega ciklusa (previdevam, da že naslednji teden). 😀

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.4.2021 17:18:20   
JackieO
Mala miska, saj vedo kaj delajo, tako da js ne bi nic panicarla na tvojem mestu. Bi pa en dan prej preventivno jedla bolj lahko hrano, js sm samo juho dobila v bolnici. 



Ja naceloma se naj bi histero opravljala takoj po M, ko je sluznica se tanka, zato je meni predpisal KT. Maca, glede na to, da se spravijo delat poseg bi lahko tako organizirali, da ti vse naredijo, ne pa da ti pol povejo, da niso. Lahko bi te narocili en teden prej ali pa predpisali tabletke. Res jih ne razumem, to kar se dogaja ni vec nicemer podobno. 😟 sem pa vesela, da je vse ok, ocitno smo nagnjene k zariscem endometrioze, ampak vazno da so nam odstranili. 😎  Upam da te ne boli prevec, pri meni je bilo kar znosno. Najbolj so me se bolela ramena in prsni kos od plina, tisto je bilo se najbolj mucno. Upam da se bos ti temu izognila. 😉

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.4.2021 17:43:34   
mala_miška
Tudi imam v planu en dan prej jesti bolj lahko hrano, pa tudi sicer moj želodec ne prenese težke hrane. A potem imamo kar vse endometriozo oz. žarišča? user posted image user posted image Jaz upam, da nisem predolgo čakala in da se bodo zadeve še dale porihtat, ker imam že več let težave z bolečinami med menstruacijo (za katere se mi zdi, da so iz leta v leto hujše), napihnjenostjo praktično po vsem, sploh pa v času M in občutljivim želodcem.

Maca51 res je zanimivo, da so ti poseg opravljali po O user posted image ker naj bi se kot je rekla JackieO po M, ko je sluznica tanka. Meni je G rekla, da mi bo dala tablete zato, da mi M slučajno ne preveč zamuja ali pa preveč prehiteva, ker imam datum določen, da bo poseg ravno po M.

Jaz upam, da bomo potem vse tipi topi porihtane in da bojo pluski na vsakem koraku.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.4.2021 18:54:53   
maca51
Jaz že v nedeljo nisem jedla skoraj nič (juhe in veliko tekočine). V ponedeljek pa nisem jedla zajtrka, tu v bolnišnici pa sem dobila samo juho in čaj. Tako, da se je kar poznalo, nisem imela pretranih obiskov na wc. 😀

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?