|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJČKI 2022
22.1.2022 11:16:56   
lotty23
Ja, nič se nismo oglasile več. Jaz drugače čutim vsak dan, moram priznat, čeprav včasih šele zvečer. Se zgodi, da samo enkrat, ampak ja, čutim. Sem pa ravno vstopila v 22. teden, tako da sem malce naprej od tebe.

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: JUNIJČKI 2022
7.2.2022 16:34:25   
Maminamaza
Ziv zav bodoce mamice-Junijcki 2022
Pozdravljene,namrec moj pdp je predviden 30.6,mogoce kaksen dan prej ali pa kaksen dan kasnej,odvisno koliko me bo preganjala tale moja punca🤣😃zanima me sledece,namrec nastopila  sem v 5.mesec nosecnosti,seveda sedaj sledijo raznorazne priprave,od nakupovanja,raznorazni pregledi,zbiranja vseh stvari za nas topli prihodek,ki ga pricakujeva 🤰🏻🙋🏻‍♀️tako,da se stvari odvijajo dokaj hitro…Pravzaprav kar me pa najbolj zanima in interesira bi pa rada,ce ste toliko dobre,da mi pomagate,pri seveda vseh zbranih dokumentih in uveljavljenih pravicah na csd,kaj vse moram urediti in izpolniti pred porodom,in kaj po porodu?pravzaprav katere so te vloge?
Prosim za cimprejsnji odgovor,ze vnaprej se zahvaljujem za vas trud in namen,ki ste ga namenile😃😌
Pozdravljene junijke

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: JUNIJČKI 2022
4.3.2022 18:11:26   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Maminamaza

Ziv zav bodoce mamice-Junijcki 2022
Pozdravljene,namrec moj pdp je predviden 30.6,mogoce kaksen dan prej ali pa kaksen dan kasnej,odvisno koliko me bo preganjala tale moja punca🤣😃zanima me sledece,namrec nastopila  sem v 5.mesec nosecnosti,seveda sedaj sledijo raznorazne priprave,od nakupovanja,raznorazni pregledi,zbiranja vseh stvari za nas topli prihodek,ki ga pricakujeva 🤰🏻🙋🏻‍♀️tako,da se stvari odvijajo dokaj hitro…Pravzaprav kar me pa najbolj zanima in interesira bi pa rada,ce ste toliko dobre,da mi pomagate,pri seveda vseh zbranih dokumentih in uveljavljenih pravicah na csd,kaj vse moram urediti in izpolniti pred porodom,in kaj po porodu?pravzaprav katere so te vloge?
Prosim za cimprejsnji odgovor,ze vnaprej se zahvaljujem za vas trud in namen,ki ste ga namenile😃😌
Pozdravljene junijke
[/quote

Jaz sem si pomagala s tem blog zapisom :) upam da bo tebi tudi v pomoc.https://withlovedora.com/dokumentacija-ki-jo-morava-urediti-pred-po-rojstvu-otroka/

(odgovor članu Maminamaza)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: JUNIJČKI 2022
4.3.2022 18:13:31   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Maminamaza

Ziv zav bodoce mamice-Junijcki 2022
Pozdravljene,namrec moj pdp je predviden 30.6,mogoce kaksen dan prej ali pa kaksen dan kasnej,odvisno koliko me bo preganjala tale moja punca🤣😃zanima me sledece,namrec nastopila  sem v 5.mesec nosecnosti,seveda sedaj sledijo raznorazne priprave,od nakupovanja,raznorazni pregledi,zbiranja vseh stvari za nas topli prihodek,ki ga pricakujeva 🤰🏻🙋🏻‍♀️tako,da se stvari odvijajo dokaj hitro…Pravzaprav kar me pa najbolj zanima in interesira bi pa rada,ce ste toliko dobre,da mi pomagate,pri seveda vseh zbranih dokumentih in uveljavljenih pravicah na csd,kaj vse moram urediti in izpolniti pred porodom,in kaj po porodu?pravzaprav katere so te vloge?
Prosim za cimprejsnji odgovor,ze vnaprej se zahvaljujem za vas trud in namen,ki ste ga namenile😃😌
Pozdravljene junijke



Lepim se enkrat ker se je nekaj zalomilo. Uglavnem, jaz sem si pomagala s tem blog zapisom, upam da bo tut tebi v pomoc :)https://withlovedora.com/dokumentacija-ki-jo-morava-urediti-pred-po-rojstvu-otroka/

(odgovor članu Maminamaza)
Neposredna povezava do sporočila: 179
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?