|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poceni pohištvo
18.4.2011 12:42:06   
kajalin*
Tečnobica oprosti,ampak si ne predstavljam kako bosta hišo gradila,če že z opremljanjem stanovanja delaš tako hudo reč...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Poceni pohištvo
19.4.2011 14:53:42   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Kar porebuješ od  orodja,si ga lahko nabaviš,brusni papir,barva,lak,kladivo,cveki,...Je to samo izgovor,da ni orodjauser posted image


Orodje je zame bormašinca in podobno. Za šmirgel papir že imam. AMpak ostalega pa ne bom pol več nucala.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Poceni pohištvo
19.4.2011 14:58:34   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Tečnobica oprosti,ampak si ne predstavljam kako bosta hišo gradila,če že z opremljanjem stanovanja delaš tako hudo reč...


Ma zaz hišo bo šlo pa vse tako, kar nama bo ful všeč, ne glede na ceno (no, lih vse ne, ampak bova gledala, da bo dobra roba).

Pa saj ne delam hude reči. Iščem pač podatke, kje se lahko dobi poceni stvar. Ker za vse niti ne vem. Recimo, da nekerman prodaja pohištvo, mi niti na pamet ni padlo. Sama se spomnim le na Lesnino, pa za Ikeo vem.

Nč, bova šla kaj narisat, pa bomo vidli.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Poceni pohištvo
19.4.2011 17:30:58   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*
Kar porebuješ od  orodja,si ga lahko nabaviš,brusni papir,barva,lak,kladivo,cveki,...Je to samo izgovor,da ni orodjauser posted image

Orodje je zame bormašinca in podobno. Za šmirgel papir že imam. AMpak ostalega pa ne bom pol več nucala.


po moje pa če gradiš in maš hišo, to nucaš kar redno. sicer občasno, ampak redno.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Poceni pohištvo
19.4.2011 18:01:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*
Kar porebuješ od  orodja,si ga lahko nabaviš,brusni papir,barva,lak,kladivo,cveki,...Je to samo izgovor,da ni orodjauser posted image

Orodje je zame bormašinca in podobno. Za šmirgel papir že imam. AMpak ostalega pa ne bom pol več nucala.


po moje pa če gradiš in maš hišo, to nucaš kar redno. sicer občasno, ampak redno.


Če imaš dobro opremljene sosede - res ne user posted image .

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Poceni pohištvo
19.4.2011 21:07:33   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*
Kar porebuješ od  orodja,si ga lahko nabaviš,brusni papir,barva,lak,kladivo,cveki,...Je to samo izgovor,da ni orodjauser posted image

Orodje je zame bormašinca in podobno. Za šmirgel papir že imam. AMpak ostalega pa ne bom pol več nucala.


po moje pa če gradiš in maš hišo, to nucaš kar redno. sicer občasno, ampak redno.


Če bodo sprejeli zakon, bodo mogli vse delat obrtniki, oni pa imajo svoje orodje. user posted image user posted image user posted image


Sem se pa lotila danes sestavljat kuhinjo v IKEinem programu. Samo če jaz vse tisto dam, kar hočem, pridejo že spodnji elementi 350€, pol pa še ene dva zgornja dodam, pa je prec 500.
Dajte me razsvetlit. jaz sem sicer narisala, ampak a lahko zdaj dodam not še barve front in izračun. Al moram to peš delat? Sem delala v Italjanskem programu, pa nimam pojma o tem jeziku. Mi je pa najbližja Ikea v Villeseju, zato sem v tem jeziku delala. (ker so cene različne glede na kraj).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Poceni pohištvo
19.4.2011 21:14:32   
Anonimen
Oznaci posamezno omarico in si potem na levi v spustnem seznamu izberi barvo in rocaje. Cena se zelo razlikuje od zakljucnega sloja. Pa tudi razlika je, ali vzames navadne police ali izvlecne itd.

< Sporočilo je popravil Otika -- 19.4.2011 21:15:40 >

(odgovor članu tecnobica)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Poceni pohištvo
22.5.2022 18:27:31   
TylerMax32
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica


IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

Pa kje dobiš toti kavč za 130€?


V Lesnini je bla ene par dni nazaj neka akcija XXL al neki takega.https://kuhinje-erjavec.si/


Sm šla gledat. 139 je. user posted image



aja, no malo dražji je.user posted image



Jaz sem take mize in stole naročil za v kuhinjo

< Sporočilo je popravil TylerMax32 -- 22.5.2022 18:28:15 >

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Poceni pohištvo
15.5.2023 13:22:41   
aceofss

IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica


IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Tečnobica oprosti,ampak si ne predstavljam kako bosta hišo gradila,če že z opremljanjem stanovanja delaš tako hudo reč...


Ma zaz hišo bo šlo pa vse tako, kar nama bo ful všeč, ne glede na ceno (no, lih vse ne, ampak bova gledala, da bo dobra roba).

Pa saj ne delam hude reči. Iščem pač podatke, kje se lahko dobi poceni stvar. Ker za vse niti ne vem. Recimo, da nekerman prodaja pohištvo, mi niti na pamet ni padlo. Sama se spomnim le na Lesnino, pa za Ikeo vem.
https://cbdshop.si/trgovina/cbd-konopljine-kreme/ https://zumbaliciouscrew.com/kardio-vadba/
Nč, bova šla kaj narisat, pa bomo vidli.

zmer pocekiri se bolho, jaz sem nasel zelo veliko super zadev tam zastonj oziroma za simbolicnih par evrov

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Poceni pohištvo
12.1.2024 10:57:02   
Zaročena
Mi smo skoraj celotno opremo (razen kuhinje in kopalniškega pohištva) kupili na http://www.topohistvo.si in smo zelo zadovoljni. Res pa je da nismo kupovali najcenejših stvari, sicer ugodne ampak ne najcenejše. Še sedežno sva kupila pri njih pa je res udobna in lepa. Pri barva sva se sicer malo lovila ampak je lepo izpadla.

(odgovor članu aceofss)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Poceni pohištvo
28.1.2024 21:44:22   
Lelly28 RR
Mi smo večino stvari dobili v Momaxu pa nekaj tudi na akcije v HArvey Norman.. p vedno se da še malce pogajat za ceno user posted image

(odgovor članu Zaročena)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Poceni pohištvo
21.3.2024 11:57:25   
Angelpandas1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Oznaci posamezno omarico in si potem na levi v spustnem seznamu izberi barvo in rocaje. Cena se zelo razlikuje od zakljucnega sloja. Pa tudi razlika je, ali vzames navadne police ali izvlecne itd. https://www.rcl-group.com/

Oznaci posamezno omarico in si potem na levi v spustnem seznamu izberi barvo in rocaje. Cena se zelo razlikuje od zakljucnega sloja. Pa tudi razlika je, ali vzames navadne police ali izvlecne itd. https://atelierrebul.si/shop/category/disave-za-dom-22
Hvala za nasvet!

< Sporočilo je popravil Angelpandas1 -- 21.3.2024 11:59:03 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?