|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaprta glavica
9.10.2005 23:07:29   
Anonimen
Kar ne da pa ne da mi miru.....Ko sva bili pri enem letu z Mašo pri pediatru je rekel da se je glavica že zaprla.Samo to je rekel,meni pa tudi takrat ni prišlo na misel,da bi ga vprašala,če je to normalno.Saj naj bi se šele okoli drugega leta kajne???
Prosim napišite kdaj so se vašim otročkom.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaprta glavica
9.10.2005 23:42:01   
dix
SAj če bi bilo kaj narobe bi pol dodal da je kaj narobe. Vsaj meni se tako zdi, mislim da ti je dal samo na znanje da se je pač zaprla. Našemu se tudi počasi zapira, res da mu že precej časa nisem rovala po glavi ker mije ta luknja grozljiva, bom pa jutri če ne pozabim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaprta glavica
9.10.2005 23:45:02   
Magi*
nisem ravno strokovnjak na tem področju. se mi pa zdi, da bi ti zdravnik že povedal, če ne bi bilo normalno.

glavica pa se "zapre" med 12. in 15. mesecem.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaprta glavica
10.10.2005 8:02:49   
Anonimen
Oj dix,joj meni je tudi to grozljivo šlatat.Že ko je pediater s prsti pritiskal se mi je kar meglilo.
Sem mislila da se zapre nekje pri drugem letu.Če je pa tako potem je pa ok,saj je bila stara eno leto.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaprta glavica
10.10.2005 18:53:07   
Pupica
**** če ne reče da je kaj narobe, potem se ne sekiraj. Sicer bi ti izrecno poudaril da jejta D3 kapljice dnevno!Se pa zapre nekje do 1,5 leta. Lahko mal prej, lahko mal kasnej...
lupčka Maški!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaprta glavica
10.10.2005 19:15:58   
Anonimen
Pupica saj nama je predpisal kaplijice,ampak šele potem,ko sem rekla,da ji poleti nisem dajala.A dej no,kaj naj naredimuser posted image

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaprta glavica
11.10.2005 13:58:00   
Anonimen
Ne se sekirat, jaz sem bila pri pediatrinji na prvem cepljenju s svojim sinkom, ki je bil star tri mesece in en teden, pa je pediatrinja rekla, da ima že skoraj zaprto glavico (odprto ima samo cca 1 cm) in ni naredila nobene panike. D3 pa mu sploh nisem nikoli dajala. A bi mene moralo kaj skrbet? Sedaj, ko sem prebrala vaše odgovore, da se glavica zapre med 12 in 15 mesecem, je res čudno, da ima moj že skoraj zaprto.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaprta glavica
14.10.2005 14:21:41   
mala maja
naš mali jo je imel pri rostvu čisto perkrito in so nam celo grozili z operacijo če ne bo šla narazen8prkrite ploskve)
Pri 3m je imel popolnoma zaprto in mu tudi nisem nikoli dajala D3 kapljic.

Mislim da te nima kaj skrbet. JE pač eden od tistih ki se mu hitreje zapre.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?