|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj brez plenic tudi ponoči
12.10.2005 11:29:52   
anja26
Moj sonček je star 22 mesecev in je suh, se pravi nima več pleničk, pove za lulat in za kakat. Za ponoči pa imava še vedno pleničko, vsako jutro je mokra, spi od 8 zvečer do 7 zjutraj. Mislim da je to kar dolgo obdobje brez lulanja, ali mislite da bi ga morala ponoči zbuditi, da greva lulat in potem spati naprej, ali naj čez zimo pustim plenice čez noč pa potem poskusim brez?????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj brez plenic tudi ponoči
12.10.2005 11:50:19   
Anonimen
Ena varianta je, da se zmenita in otrok ve, da nima več plenice, ko ga daš spat. S tem se mora strinjat. V tem primeru je re snajbolje, da ga vmes daš kdaj lulat.
Druga pe je, da mu vzameš pleničko, ko je ponoči trikrat suh. Seveda se mora tudi s tem strinjat. Upam, da bo tudi pri nas kdaj nastopil ta čas. Da se bo s čim strinjal, namreč.user posted image

(odgovor članu anja26)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj brez plenic tudi ponoči
12.10.2005 13:10:42   
anja26
saj midva se vse pogovoriva, vse ve, ker veliko govori se pogovarjava kot velika, samo vseeno se mi zdi da malo hitim. Dosežek je že da je čez dan suh, ampak malo pritiskajo name raznorazne mamice ki tako razlagajo kako so otroci pridni, pa da so prej nehalilulat ponoči kot podnevi, pa.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ampak jaz sem blazno ponosna da je suh podnevi še preden je upihnil drugo svečkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj brez plenic tudi ponoči
12.10.2005 15:38:39   
cmokec
Pri nas smo pleničko ponoči odstranili, ko je Sara že dopolnila 4 leta. Res se je vleklo, a pritiskala nanjo nisva. Vsak otrok rabi za to čas in vsak reagira po svoje. Probaj ignorirati okolico, ker svojega otroka ti najbolje poznaš.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu anja26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj brez plenic tudi ponoči
12.10.2005 23:25:30   
KODA
Zdaj pri 3 letih je popolnoma suh.Nič ga nismo silili.Sprva je bil čez dan suh,nato čez nekaj mesecev pa še ponoči.Sprva se je pa tudi zgodilo,da je bila lužica.Ampak ne zato,da on ne bi vedel kaj mora storiti,temveč prepozno je povedal.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj brez plenic tudi ponoči
13.10.2005 9:15:28   
Anonimen
Pravijo da naj bi bil otrok zrel za suho plenico ponoči in podnevi tam do tretjega leta.
Naš Timi je po štiri noči suh,pol pa se peto polula,odvisno koliko pred spanjem pije.
Moj sin pa je bil pri točno dveh letih frej plenic ponoči in podnevi.Odvisno od otroka do otroka.
Pri nas že vidim,da se bo vleklo,preveč je komot,preveč so mu pleničke všeč,ne da se mu povedat,kdaj ga tišči-enostavno noče.

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj brez plenic tudi ponoči
13.10.2005 9:32:04   
karmy
jzt sm ga prej in včasih tudi zdaj zbudila in rekla da greva lulat na wc... ma kak so smešni k so zaspani pa k jim sprva ni nič jasno...user posted image  men je enkrat celo reku naj grem nazaj spat...da on tud spi...user posted image user posted image  okol enih zjutraj jzt hmal crknem od smeha...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj brez plenic tudi ponoči
14.10.2005 21:57:00   
miševi



Naša je stara 3 leta in 2 meseca. Podnevi že dolgo ni problema. Ponoči je pa tudi brez pleničk. Sprva sva kupovala pamperske, ki se oblačijo kot gatke in ji rekla, da so to posebne gatke za ponoči. Ko so bile velikokrat suhe, sva še to ukinila. Jo pa sedaj ponoči nosiva lulat - ne vem sicer, če je to v redu, ker če jo ne, se včasih polulauser posted image . Ko jo neseva, se sploh ne zbudi in vse opravi v enem polsnu. Se pa dogovarjava, da bomo poskusili brez vmesnega lulanja. Bo pač na zalčetku večkrat mokra - sem nekje zasledila, da so zjutraj risali sončke (suho) in pa oblačke z dižkom (polulano) in dali nagrado, če je sledilo dolgo obdobje sončkov.  Mal sva ji že namignila, da bo verjetno spanček zaspanček kaj pod blazino pustil. Pa je bila navdušena (prava materialistka - se ji vidi, da je user posted image . Bomo videli, če bo ratalouser posted image . Držte pesti!



(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj brez plenic tudi ponoči
17.10.2005 15:02:22   
tejčica
Da opišem našo situacijo. Hčerka je poleti dopolnila 3 leta in je čez dan suha že od 2. leta. Ker je ponoči veliko pila (včasih je plenička tudi premočila) nismo niti pomislili da bi šlo brez plenice. Sedaj pa ji zvečer za pit dava samo vodo, pa kar naenkrat ni več žejna.user posted image  Sama je že nekajkrat rekla da noče več pleničke, saj ni več dojenček! Pa smo poskusili. Odločila sva se, da jo bova na začetku ponoči zbudila za lulanje na vsake par ur in prvo noč smo res zaključili suhi (3X nočno bujenje). Drugo noč se je polulala proti jutru, tretjo pa že po uri in pol ko je zaspala.

Ne vem ali naj ji dam plenico nazaj ali ne. Mogoče še ni pripravljena in je ne želim forsirati, ravno tako pa ne nameravam vsak mesec jogija menat. Po drugi strani pa sama želi biti brez pleničke in se tudi zvečer ko gre spat pogovarjava o tem, da bomo šli ponoči lulat...

Kakšen nasvet?

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj brez plenic tudi ponoči
17.10.2005 23:39:22   
tejčica
Evo, sem spet ravno posteljo mali preoblekla. Sem jo kakšno uro prej zbudila za lulanje, sedaj pa spet lužica v posteljo. Pa kakšen jok je bil, ko sem ji potem plenico dala gor... Mislim da še nima smisla poskušat prespati noč brez plenic v suhi postelji. Mam vsak dan žehto rjuh!user posted image  Sej men je čisto vseeno če bomo še malo plenice gor dajal, samo mala je tako razočarana ker ji ne uspe.user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj brez plenic tudi ponoči
18.10.2005 12:13:15   
karmy
IZVIRNO SPOROČILO: tejčica

Da opišem našo situacijo. Hčerka je poleti dopolnila 3 leta in je čez dan suha že od 2. leta. Ker je ponoči veliko pila (včasih je plenička tudi premočila) nismo niti pomislili da bi šlo brez plenice. Sedaj pa ji zvečer za pit dava samo vodo, pa kar naenkrat ni več žejna.user posted image  Sama je že nekajkrat rekla da noče več pleničke, saj ni več dojenček! Pa smo poskusili. Odločila sva se, da jo bova na začetku ponoči zbudila za lulanje na vsake par ur in prvo noč smo res zaključili suhi (3X nočno bujenje). Drugo noč se je polulala proti jutru, tretjo pa že po uri in pol ko je zaspala.

Ne vem ali naj ji dam plenico nazaj ali ne. Mogoče še ni pripravljena in je ne želim forsirati, ravno tako pa ne nameravam vsak mesec jogija menat. Po drugi strani pa sama želi biti brez pleničke in se tudi zvečer ko gre spat pogovarjava o tem, da bomo šli ponoči lulat...

Kakšen nasvet?


ne ji dat nazaj pleničko ker se bo popolnoma zmedla... kar vztrajej pr tem sistemu... jzt sm mojga dajala lulat okol cca. 11 naprej ( nočno bujenje) in se mu dala sm takrat pit popoldan k je biu res žejen... in po šesti uri nič ..mogoče malo vode... in preden je šel spat je mogu it lulat...

velik sreče user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj brez plenic tudi ponoči
19.10.2005 7:46:22   
tejčica
To noč smo spet lužico naredil, sva bila pa midva z lubijem kriva. Ko je zvonila ura da damo malo lulat, jo je moj ugasnil in spal naprej, jaz pa je sploh slišala nisem. Potem pa mala ob 3 ponoči začne jokat da se je polulala v pižamico. In to tako, da smo jo dali še pod tuš!user posted image  Pa rjuh mi zmanjkuje. Se mi niso posušile, tako daj ebila mala vsa srečna ker je spala pri nama. Midva pa malo manj, saj naju skoraj s postelje vrže, tako telovadbo zganja v spanju!

Tudi mi ji damo pit minimalno, pa ko gre v posteljo in preden zaspi še najmanj2x pride iz sobe da gre lulat.

Karmy, koliko časa pa si ga ti ponoči zbujala, da se je potem sam navadil in šel lulat? 

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?