|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vreča za lupinco
21.10.2005 23:35:05   
andrejaz
Še ne prodajam - imam vrečo prišparano za naslednjega user posted image

Če pa želiš videti, kako zadeva izgleda namontirana na lupinici, pa lahko naredim kakšno sliko in dam v album. Sporoči.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: vreča za lupinco
22.10.2005 10:26:47   
pravljica
škoda...sliko pa le pokaži, me zanima

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: vreča za lupinco
25.10.2005 12:45:13   
pravljica
andreja...glede na to, da že imaš izkušnje...kako dolgo ste uporabljali sedež, torej kako dolgo pride v poštev vreča...če se mi sploh splača kupit user posted image  eni pravijo do 6. mesecev, torej bi nam prišla prav samo 2 meseca user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: vreča za lupinco
25.10.2005 23:56:22   
andrejaz
Mi smo avtosedež uporabljali do skoraj Markovega 10 meseca (od konca avgusta do konca junija). Smo pa imeli lupinico Maxi Cosi Cabrio - ta je v prierjavi z ostalimi lupinicami zelo velika in široka, tako da jo lahko sigurno uporabljaš dlje kot 6 mesecev.

Sem pa jaz vrečo za lupinico uporabljala tudi v košari, namesto odej in kombinezona (naš je imel mavce in sem ga s težavo stlačila v kombinezon).

Tako sem jaz vrečo za lupinico uporabljala večkrat na dan tudi za sprehode.

Skratka, bil je super nakup.

< Sporočilo je popravil andrejaz -- 25.10.2005 23:57:14 >


_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: vreča za lupinco
27.10.2005 16:25:32   
pravljica
ok, potem je vreča tudi dovolj velika do enega 7. meseca? se jo da uporabit tudi v športnem delu vozička al ni varjante? kako je s pasovi (če imaš comforta slučajno)?

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: vreča za lupinco
27.10.2005 21:51:40   
andrejaz
Vreča za lupinico je sigurno dovolj velika do 7 meseca, če jo imaš v lupinici. Če pa vrečo za lupinico uporabljaš v košari pa je uporabna do kakega 5 meseca (zaradi ravnega položaja), ker je narejena tako, da je zadnji del daljši zaradi vdolbine lupinice (poglej si sliko od strani v albumu ki sem ga naredila- mislim da je 2 slika)oz. je sprednji del potem prekratek.

Za športni del vozička pa sem jaz imela prav vrečo za športni del (ki je bolj tanka od tiste za lupinico). Od 5 do 6,5 meseca dalje sem vrečo od športnega dela uporabljala v košari, od 6,5 meseca dalje pa v športnem delu (šele takrat smo ga prestavili iz košare)

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: vreča za lupinco
27.10.2005 21:55:11   
andrejaz
Aja, nikoli nisem probavala vreče za lupinico v športnem  delu, tako da ti ne morem tega povedati. Najbrž pa ne bi pasalo, ker bi bila vreča prekratka v ležečem položaju.


_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: vreča za lupinco
27.10.2005 23:07:51   
pravljica
sem pogledala fotke, pa nisem takoj tega opazila :)
zdaj pa res ne vem, kaj naj user posted image

ok, hvala ti za vse

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?