|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   maternični vložek
16.10.2005 23:04:30   
piščanc
sem po porodu (drugem), pa premišljujem o novi kontracepciji. še vedno dojim, pa tudi drugače mi KT ne ustrezajo. Zanima me kakšne izkušnje imate z navadnim materničnim vložkom (ne Mirena - ta ima tudi hormone)?

so res menstruacije močnejše in večja možnost vnetja?? nimam namena kmalu zanositi, če sploh, rada pa bi kakšno nehormonsko zaščito. Kondom je tako nepraktičen in tudi neudoben.

kakršna koli izkušnja bi pomagala pri odločitvi

hvala user posted image

_____________________________

iz malega zraste veliko
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: maternični vložek
17.10.2005 7:40:37   
darjatimci
Jutro! Jaz sem dvakrat imela tak vložek in bila zadovoljna z njim tudi menstruacije niso bile močnejše in boleče,imela sem jih kar nekaj let.Drugič sem ga dala odstranit po petih letih ker so se menstruacije malo okrepile,jaz ga priporočam,srečno.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: maternični vložek
17.10.2005 7:55:42   
lucios
Tudi jaz jo imam - Mireno in moram rečt, da je hvale vredna. Nič menstruacije, nič krčev, nič PMS, zaščitena pa si 5 let. Je pa samoplačniška: okrog 30.000,00 sit,

Toplo priporočam!!

_____________________________

LEPO JE LJUBITI, LEPO JE DAJATI - A NAJLEPŠE JE BITI MATI.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: maternični vložek
17.10.2005 12:48:54   
jazz
Nimam pojma o tem, vem pa da si teh zadev ne bom nikooooli montirala. Moja mami, stara 45 let ga je imela in bila malo malomarna, pa ni šla tega ven dat in je na pregledu pri ginekologinji potem zvedela da ima raka na maternici. Je dala vse ven, pred kratkim!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?