|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   štorklja za prenašanje otroka
18.10.2005 10:10:02   
živa
Pozdravljene!

Da poskusim še na tem forumu, morda mi katera lahko pomaga, prosim.

Razmišljam o nakupu štorklje in do sedaj sem zasledila le ceno pri Štorklji, ki se mi zdi hudo visoka (20.000 SIT???). Ali imate kak predlog ali informacije, kje jo je mogoče kupiti in za kakšno ceno? Ali so štroklje različnih proizvajalcev zelo različne kakovosti?

Ali se jo splača kupiti v Avstriji in kako se ta reč imenuje v nemščini?

Kakršnikoli predlogi in informacije bodo zelo dobrodošli.

Lep pozdrav,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: štorklja za prenašanje otroka
18.10.2005 10:29:16   
CUKRČEK
Jaz nisem nikoli imela štorklje in je tudi pogrešala nisem. Se mi zdi, da je to čist brez veze.
Pa ne vem, kakšne so cene ....ne tukaj ne drugje
Malo pobrskaj po netu.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: štorklja za prenašanje otroka
18.10.2005 10:37:44   
živa
Sem že brskala po netu (po slovenskih straneh) in nisem našla nobenih drugih podatkov razen pri Štorklji. Prebrala sem tudi nekaj debat o uporabnosti, pa mi je vseeno všeč.

Lep pozdrav,

živa 

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: štorklja za prenašanje otroka
18.10.2005 10:49:02   
mml
Živjo,

mogoče ti bo tole kaj koristilo, jaz bom vsekakor poskusila kar z domačo varianto, pa bomo videli, kako se bo obneslo.

http://www.mamatoto.org/Default.aspx?tabid=43

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: štorklja za prenašanje otroka
18.10.2005 23:30:06   
Anonimen
Jaz tudi razmišljam o nakupu štorklje, samo se še nisem odločila. Zadnjič sem jo gledala v Baby centru, cene se sicer ne spomnim, ampak mislim, da ni bila 20 jurjev. Je bila manj, čeprav ravno tako ne poceni. Poglej še tam.

(odgovor članu mml)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: štorklja za prenašanje otroka
19.10.2005 13:00:19   
živa
Hvala!

živa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: štorklja za prenašanje otroka
22.10.2005 22:12:20   
Anonimen
Štorklje si nisem kupila, čeprav je stala okoli 8.000 sit. Raje sem si kupila blago in naredila trak, ki se mi je zdel bolj praktičen, ker sem lahko malega noter nosila na različne načine. Tako da ti svetujem, da si raje kot štorkljo omisliš tega.

Je pa res, da so pri Štorklji cene res drage. Pravijo, da zato, ker so materiali kvalitetni. No, moj trak ni bil iz tako kvalitetnega blaga, ki bi zdržal težo odraslega človeka, ampak saj otroka ne nosiš pri 50 kg v štorklji... Sem pa za vse skupaj dala niti ne tri jurje. Pa še enostavno ga je narediti.

Če te kaj zanima, me lahko vprašaš privat. Z veseljem ti bom pomagala.

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: štorklja za prenašanje otroka
23.10.2005 11:50:26   
teta beta
A si ti to spraševala še na kakem drugem forumu tule na RR? Vem, da sem ti že odgovorila, zdaj pa vidim, da ni odgovora. Verjetno ni kaj zagrabilo. No, takole - jaz sem na RR zasledila link do strani s krojem za štorkljo. Kupila sem blago, dobra 2 m, rinke mi je naredil moj dragi, sešila pa jo je tašča. Ful dobro je izpadlo, Daša je danes prvič v njej (stara 1 mesec) in ful uživa in sladko spančka. Jaz pa celo kaj naredim! Res sem zadovoljna, stalo pa me je okrog 2.500 SIT.
Če te zanima tisti link, mi pošlji na privat, da ne pozabim, ker imam spravljenega na drugem računalniku. Imaš kroj za podloženo ali nepodloženo in tudi različne načine nošnje (spredaj kot v naročju, kengoru, zadaj, na boku). Meni je tašča nareila kar nepodloženo, ker sem kupila močan debel žamet, pa še dvojno blago je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: štorklja za prenašanje otroka
23.10.2005 19:56:21   
shooo
pozdrav
tudi jaz bi prosila za načrt.gledala sam namrec na nrvaskih straneh te "marame" za nosit otrocka.tudi meni se zdijo zelo prakticne in fajn ampak tudi predrage.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: štorklja za prenašanje otroka
24.10.2005 9:27:25   
mml
Tule je povezava do ameriške strani, kjer imate vse sorte navodila...za variante, ki se šivajo, tiste ki se samo zavežejo, pa za na hrbet in za na trebuh...in še kaj

http://www.mamatoto.org/Default.aspx?tabid=43

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: štorklja za prenašanje otroka
24.10.2005 13:34:45   
teta beta
Žal tisti link ne dela, ker je spravljen s stare RR. Je pa tale stran med njimi in na njej so tudi še druge povezave:

www.sleepingbaby.net

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?