|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečnost in otroške bolezni
18.10.2005 19:09:14   
dalči
živjo!
mene pa nekaj zanima. sem v 2.mesecu nosečnosti. slišala sem da so otroške bolezni (ni nujno kakšne ošpice, norice, ampak tudi virusi, ki jih otroci dobijo v vrtcih) za nosečnince zelo nevarne.kakšen problem imam.imam 2 nečaka: 3 leta in leto in pol.oba sta kar pogosto bolna.vsega se nalezeta.je pa tko, da ima zdaj mlajši eno virozo in je sestra prosila mami če bi ga popazila za par dni (namreč jaz živim še s starši), da bi šla ona lahko delat.zdaj pa mene skrbi kako nevarno je to zame in za otročička?prosim svetujte mi.

hvala vsem za pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečnost in otroške bolezni
18.10.2005 19:24:57   
lex
Jaz delam v vrtcu in tam je svašta, pa je moj otrok ok. Največja nevarnost so rdečke.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu dalči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečnost in otroške bolezni
18.10.2005 21:07:14   
Anja167
Zdi se mi, da je največja nevarnost zaradi virusnih obolenj v prvem trimesečju in da so od vseh najbolj kritične rdečke, še posebej, če jih mati sami ni prebolela.

(odgovor članu dalči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečnost in otroške bolezni
18.10.2005 23:58:10   
KODA
Jaz sem bila noseča 8tednov,ko sem od tastarejšega sina pobrala rota in adeno virozo.Bila sem na antibiotikih(ospen1000),veliko tekočine in hrane,pa ležanje.Nič ni bilo narobe.Posteljica je dober filter.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečnost in otroške bolezni
19.10.2005 1:04:36   
mamči
Če si imela rdečke in vodene koze, potem se nimaš česa bat.
Virusi niso nevarni, če bi močno kašljala bi bilo zoprno. Drugače pa se le posveti malčkomuser posted image

(odgovor članu dalči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?