|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najina poroka septembra
3.11.2005 13:45:20   
Nasy
Morda se katera še spomne, ko sem pisala, kake težave so s starši, ki želijo veliko poroko. Midva sva kljub visokovihanim nosovom naredila po svoje-bilo nas je 10, vključno z namauser posted image  Vse se je dobro izteklo, če bi ponovila, bi naredila isto ali pa celo manj..
Ampak še par dni prej je njegova mama še kravžljala najine živčke..skoraj smo se skregali, ker je hotela, da vsaj njena mama pride, se pravi, babica mojega dragegauser posted image ja kaj pa moji..moj dragi je dvignil glas in se je končalo..potem mu je zabrusila, da je bila pripravljena plačati večerjo za vse, da zdaj pa ne bo..česar je pa nihče ni ne prosil in ne pričakoval...
Še bo kravžljanje..sedaj je vse nekam >v rokavicah< ko prideva k njim..imava pa zlati mir, nobenega klicanja, nič..še celo, ko koga povabiš na kafe, ga ni blizuuser posted image
Tako da, punce, nič se ne bojte, naredite tako, da bo vam prav!
Slikice bodo tudi, ko spet pridem malo v formo tukaj goruser posted image user posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Najina poroka septembra
3.11.2005 13:50:05   
lex
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Upam, da se bom zgledovala po tebi!user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image  in čestitke!user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Najina poroka septembra
3.11.2005 13:52:16   
total
Napjprej čestitke za poroko in se popolnoma strinjam stabo,men je tud lepo če je manjša poroka oz. da povabiš kogar hočeš,tiste ceramonije so mi totalno aut in me čist briga kaj si mislijo ostali,nas to tudi še čaka,pa hiter slikice goruser posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Najina poroka septembra
3.11.2005 13:53:38   
Marogica
Prav sta naredila. Poroka je bila vajina in vidva sta se pač odločila za takšno, kot sta jo imela.
Pa še moje čestitke za vajino poroko

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Najina poroka septembra
3.11.2005 14:10:37   
Dejča
Pravilno - naredila sta tako, kot sta hotela. Tega se držita tudi v bodoče - saj sta vidva na prvem mestu in ne tašče, pa mame in celo babice.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Najina poroka septembra
7.11.2005 10:39:53   
tijana
bravo vidva. še posebne čestitke tvojemu možu. koliko pa je moških, ki se uprejo svojim mamicam??? vidim, da si dobro izbrala. vsa čast.

pa veliko sreče na skupni poti.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Najina poroka septembra
14.11.2005 17:02:45   
Manja77
Čestitam, se mi zdi super, da sta se postavila zase. Somo se mi pa zdi čudno, da nista babice povabila. No verjetno tvoj mož ni imel kakšnega ekstra odnosa z njo. Jaz pa si svoje poroke brez babive sploh ne predstavljam. Mi pomeni veliko in mi je vedno stala ob strani.

(odgovor članu tijana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Najina poroka septembra
26.11.2005 22:31:39   
KODA
Čestitke za poroko.user posted image user posted image user posted image user posted image
Dobro sta to izpeljala.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Manja77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?