|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Delodajalec zahteva da en mesec delam zas...
14.11.2005 9:13:23   
dory
Ja kriza...jst bi ga prjavla...brez nadaljnega, sebi pa iskala kej bolj pametnega...tud ce bi nasedla temu norcu, bi pomenilo zate vnaprej, da bi mu bla deklica za vse in bi te izkoriscal na vsakem koraku...tle je treba bit pa odlocen in udart po mizi...

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Delodajalec zahteva da en mesec delam zas...
15.11.2005 13:57:27   
žiža
stvar je taka, da poskusno delo obstaja in je zakonito. Delodajalec je dolžan plačati potne stroške in malico. Nekaj pa dobiš plačano od zavoda za zaposlovnaje, seveda če si tam prijavljena. Delodajalec ti lahko tud sam od sebe da "nagrado" za ta poskusni mesec. Sama sem delala dva meseca poskusno (dve leti nazaj) od zavoda sem dobila okoli 40.000sit in od firme 70.000 (malica in prevoz všteti)
Tudi zadnjič, ko sem bila na zavodu mi je svetovalka omenila to možnost in mi je tudi sama rekla naj to možnost omenim delodajalcu, ki zahteva določene delavne izkušnje, zaradi česar me npr. ne more zaposlit.
Jaz bi na tvojem mestu še enkrat šla na zavod in se pozanimala o tem. Glede na to pa da sem sama v podobnem šmornu brez službe bi sprejela to delo, pa tud če bi en mesec zastonj delala.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Delodajalec zahteva da en mesec delam zas...
17.11.2005 9:48:58   
kalbo
Žiža, dix kakšni nasveti pa so to...halooo! Ravno zaradi takih, kot sta vidve lahko razni privatniki izkoriščajo, ker se jim ljudje iz opupa pustijo. Dejte se mal cenit no!
Eno je uradno poizkusno delo s stroški prevoza in malico, drugo je pa kar tako na lepe oke. Dons nič ne dobiš zastonj, zakaj bi potem en privatnik, ki ma polno rit vsega dobil brezplačno delovno silo.

Torej, če je to uradno poizkusno delo in boš prijavljena pojdi, če je pa na lepe oke pa niti pod razno.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Delodajalec zahteva da en mesec delam zas...
17.11.2005 18:02:20   
TARA in MAJ
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Da ne bi šla delat !!!

se strinjam z Kerenso

_____________________________

MED MAJHNIMI IN VELIKIMI


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Delodajalec zahteva da en mesec delam zas...
17.11.2005 19:58:22   
karmy
to je definitivno nezakonito!  kdo bo pa še delu zastonj in to ceu mesec?! ker idiot...

kaj si naredila? kako je blo?

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




note
čevap

ali bi mi poslali note na golici in kjer lastovke gnezdijo

da (28%)

ne (47%)

za vse (0%)

na kater e-mail naslov (15%)

nikoli (4%)

za katero kitaro (6%)


Število vseh glasov: 47

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!