|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ??trdnost
17.11.2005 13:34:12   
Anonimen
ok, mgoče malo čudno vprašanje, vendar kdaj postane trebušček, oz. območje maternice trdo, en mi je reku da že po parih tednih?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ??trdnost
17.11.2005 14:12:53   
Magi*
ne razumem vprašanjauser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ??trdnost
17.11.2005 18:33:14   
Grascakinja
tud jaz ne...

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ??trdnost
17.11.2005 23:31:24   
KMALU
tako vprasanje lahko postavi samo anonimnez.
..tudi jaz ga ne razumem...user posted image

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ??trdnost
18.11.2005 0:31:01   
KODA
user posted image  user posted image
ali misliš mogoče napet trebuh?

< Sporočilo je popravil KODA -- 18.11.2005 0:34:06 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ??trdnost
18.11.2005 9:15:52   
Anonimen
A mogoče misliš, kdaj postane trebuh trd zaradi povečane maternice, kdaj se torej čuti maternico skozi trebuh?

Če je to tisto, kar misliš, potem v spodnjem delu trebuha nekako od konca drugega meseca dalje, ko začne maternica rasti. Meni se je to čutilo tako, da ko sem pred nosečnostjo s prsti pritisnila na spodnjem delu trebuha, je bilo odspodaj mehko in se je trebuh pod prsti nekoliko ugreznil. Sedaj pa je čutiti, kot da je pod kožo nekaj trdega, kar je stena maternice. Jaz sem sedaj v začetku petega in se rob maternice prav lepo zatipa.
Če misliš na otrdevanje trebuha, je to povsem druga zgodba, ta se pojavlja proti koncu nosečnosti.

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ??trdnost
18.11.2005 12:18:26   
Anonimen
Ja Ankica to sem mislilauser posted image
Samo sej sem rekla, da sem malo čudno vprašala. Hvala za odgovor, ostale pa ne se jezit, če ne veste o čem se sprašuje oz. odgovora, pač ni treba niti odgovarjat.
Hvala Ankica za izčrpen odgovoruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ??trdnost
18.11.2005 13:41:52   
Anonimen
brez skrbi, tebi kot anonimcu ne bo nihce vec odgovoril pa se ne bos rabila jezit...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ??trdnost
18.11.2005 14:59:07   
puncica
Mislim anonimna ti si pa dobra no najprej postaviš vprašanje tako da te živ bog ne razume pol pa pričakuješ da bo kdo odgovoril, vsaj mal več podatkov bi lahko dala, ok, pol ti pač noben ne bo odgovoril če ti je to bolje. Mislim no tole je pa res mal tu mač no. Prideš pomagat pol te pa napizuser posted image   da ti ni treba ogovarjat če ne zastopiš. user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ??trdnost
18.11.2005 16:05:13   
Anonimen
Po naslovu sodeč sem mislila, da spet o čem drugem teče debata... user posted image  user posted image  user posted image  
Ah, ti, ti hothien!!

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?