|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rodili smo!
21.11.2005 12:38:03   
vesna75
Ojla, punce!

Malo pozno, pa vendarle, sporočam vam, da smo v soboto, 12.11. ob 1.20 zjutraj dobili našega Marka, 3370 g, 51 cm! Mali je priden, smo že doma in se cartqmo. Porod je bil ekspresen, v mariborsko porodnišnico pa smo šli diektno iz martinovanja, ko mi je odteklo nekaj vode in so se v trenutku, brez opozorila, začeli ta pravi, hudi popadki na 7 minut. Ko smo prispeli v porodnišnico (ob polnoči) sem imela popadke že na 5 min, odprta pa sem bila 5 cm. Pa smo se napotili v porodno sobo in brez umetnih popadkov (juhu!!!!) in le z dvema lepotnima šivoma v 8o minutah z samo kakšnimi 2o-imi ta hudimi popadki rodili našega srčka.
Za vse vas, novemebrke in ostale, ki še čakate, vso sreči, in čim krajši porod, za vse vas, ko boste rodile v MB (čeprav sem jaz bila predvidena za LJ, pa mi ni uspelo...), Moram priznati, da je osebje bilo vsaj pri meni vrhunsko, babica pri porodu fenomenalna, sestre na oddelku pa izredno prijazne in pripravljene pomagat.
Zdaj pa gremo dojit (groza, bradavice imam ful zdelane.......)

Se beremo!

LP,
_________________
Vesna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rodili smo!
21.11.2005 12:40:45   
janjja
user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITAMO! NO JE BLO PA RES NA HITRO! SUPER!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vesna75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rodili smo!
21.11.2005 12:41:13   
arielca
Čestitke!!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vesna75)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rodili smo!
21.11.2005 12:44:03   
marty5
ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu vesna75)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rodili smo!
21.11.2005 12:48:00   
Teni_



Čestitkeuser posted image . To pomeni, da sva istočasno tam  lezali. V kateri sobi si bila? Jaz sem bila v 11.



(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rodili smo!
21.11.2005 13:07:03   
cuma
Iskrene čestitke! Letošnja jesen pa se bo zapisala v zgodovino po številu hitrih porodov! Bravo!!!!
user posted image user posted image user posted image
cuma

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rodili smo!
21.11.2005 13:29:06   
Naty_ka
Ja, čestitam. To je bilo pa res ekspres.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rodili smo!
21.11.2005 13:44:12   
PiaM
user posted image  Čestitke!user posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rodili smo!
21.11.2005 15:08:49   
mml
Vsem lepo in dobro vsem družinskim članom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rodili smo!
21.11.2005 15:40:18   
amy26
Čestitam to je bilo pa res hitrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rodili smo!
21.11.2005 16:17:46   
Anonimen
Čestitamo tudi mi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amy26)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rodili smo!
21.11.2005 17:22:42   
babica
user posted image user posted image ČESTITKE!user posted image user posted image

(odgovor članu vesna75)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rodili smo!
22.11.2005 9:55:18   
vesna75
Ojla!

Midva sva bila v sobi 2.

LP,

Vesna

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rodili smo!
22.11.2005 11:00:48   
mila1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mila

(odgovor članu vesna75)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rodili smo!
22.11.2005 11:02:23   
mila1
tudi tebi čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z vizualizacijo si lahko pomagate do lepše...
Čeprav si poroda ne moremo izbrati, pa lahko nanj vplivamo s pozitivnimi mislimi in vizualizacijami. Preverite štiri uči...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?