|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ohcet-kje?
22.11.2005 21:38:56   
cincamarinca
Živjo!

Torej... Kot že naslov pove, iščem prostor za pogostitev po poroki, ohcet. Zanimajo me restavracije, kjer je lep ambient, dobra postrežba itd. za 60-70 ljudi. Po možnosti LJ in okolica, lahko tudi nekoliko proti Štajerski.

Že vnaprej hvala za vse predloge in nasvete!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ohcet-kje?
23.11.2005 7:55:24   
petra a
gostilna Keber-v Domžalah

(odgovor članu cincamarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ohcet-kje?
23.11.2005 10:21:22   
sezam
Jamarski dom na Gorjuši (blizu Doba pri Domžalah). Mi smo jo imeli tam, pa smo bli zadovoljni.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ohcet-kje?
23.11.2005 11:36:56   
Nasy
Gostilna pri Obrščaku, to je sicer malo ven iz LJ, na Muljavi. Je pa enkratno..vse se dogovarjaš z lastnikom, ki je potem tudi tam, na pojedini, pride pozdravit, povprašat, če je vse ok..specialno za jest, mi smo se tako najedli, ma kaj najedli, nažrli..pa še potem smo domov odnesli, kar je ostalo.user posted image  

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ohcet-kje?
26.11.2005 22:27:15   
KODA
Gostišče Bajec(Sinja gorica pri Vrhniki).
Gostišče Kavčič(Brezovica pri Lj).


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ohcet-kje?
28.11.2005 14:51:31   
sassy
Definitivno Keber v Domžalah. Imajo plac za do 80 ljudi-sicer če jih je toliko, ste malce stisnjeni. Tam okoli 60 ljudi-idealno. Nama so šli res na roko, veliko stvari se da zmenit, poročila sva se pa letos septembra, tako da so informacije sveže user posted image

LP

(odgovor članu cincamarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ohcet-kje?
5.12.2005 10:38:56   
Antigona
Živjo!

Midva sva imela ohcet na Katarini nad Ljubljano, domačija Na Vihri. Ful fajn domač ambijent, dobra hrana in spečejo super dobro torto. Bilo nas je mislim da med 60 in 70, ker ni bilo vseh... 

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu cincamarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ohcet-kje?
5.12.2005 21:39:40   
hubi
Jezeršek - Hiša kulinarike, noro dobro, cenovno tudi v redu, pri Medvodahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ohcet-kje?
14.12.2005 16:22:02   
Dadi
No ja Jezeršek je bil za naju predrag, smo bili pa potem na enem kmečkem turizmu v Podutiku...zdej se ne spomnim glih kako se že reče...zraven majo tudi pletilstvo. Velika dvorana, dobra domača pogostitev-tudi cenovno ugodna, sladice in sadje smo lahko s seboj prinesli, prav tako torto. Upam da bom našla vizitko, pa ti bolj natančno povem kje je to.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ohcet-kje?
14.12.2005 16:25:35   
Dadi
Kmečki turizem Tome...evo sem se že spomnila....no ja kaj pa Marinšek v Naklem? Predaleč?

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ohcet-kje?
16.12.2005 14:27:29   
sarazan
Oranžerija v Mengšu.
Dražje, ampak totalno drugače, kot po gostilnah. Ambient enkraten, postrežba na visokem nivoju. Odlično za goste z veliko otroci, ker imajo tam ograjen vrt z igrali.
Mi smo imeli maja nepozabno zabavo.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?