|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   materinska šola v kopru
24.11.2005 5:07:40   
katy_
user posted image ejla bodoče mamice in vse mamice!
kako ste?
Zanima me, če se je treba prej vpisat za obiskovati materinsko šolo, jaz sicer jo imam namen se udeležit decembra, saj konec januarja imam rok.
Nisem se še vpisala...
Ali se moraš še prej vpisat ali pridem prvo sredo v decembru tam in tam tudi vse uredim....
Prosim pomagaj te mi glede tega, ker me res zanima...?!!
Lep pozdrav

HVALA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: materinska šola v kopru
24.11.2005 9:25:23   
Eviii
čaw...
mislim, da se ti ni treba vpisat, ker ni nekega navala, kot na primer v ljubljani ali drugih večjih mestih. samo prideš in to je to. vsaj tako je blo v izoli. sicer pa piši privat gildi, ki ti bo vedla povedat, ker je ona zdej hodla v koper v šolo.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu katy_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: materinska šola v kopru
24.11.2005 9:55:51   
Andy13
Katy, tudi sama sem obiskovala materinsko šolo v Kopru in predhodno najavljanje ni potrebno. V oktobrski skupini je bila prav gužva, vendar predvsem zato, ker je bil del poslušateljev študentov (le na par predavanjih).
MŠ prične prvo sredo v mesecu ob 8. uri in traja do 9:30, je pa 2x/teden, ob sredah in petkih ob enaki uri. user posted image  Če te morda zanima je ob sredah je po MŠ tudi telovadba za nosečnice.

Lp, Andy

(odgovor članu katy_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: materinska šola v kopru
21.8.2016 18:59:41   
katja86
Jaz res ne razumem nekaj. Upam, da mi kdo lahko to pojasni.

Gledam urnike materinske šole in ta poteka ob 8.00 zjutraj.

Zanima me kako je to možno, če nosečnice delamo do konca nosečnosti skoraj, naši partnerji pa tudi?

Razumem da je vedno več služb z gibljivim urnikom, ampak še vedno je večina delovnih mest z urnikom 8-16.
user posted image
Kako ima potem lahko zdravstveni dom vse telovadbe in šolo za starše dopoldne?
user posted image

(odgovor članu katy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?