|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KDAJ otroka preseliti...
30.11.2005 12:21:46   
ZARA
... iz male (z ograjico) v veliko posteljo?? Mislim uno, res ta veliko... Kolk je primerna starost ?? Se mi zdi, da bo glih zdej prerasla tole, uh...



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KDAJ otroka preseliti...
30.11.2005 12:47:51   
ma-ja
Tjaša je šla v ta veliko posteljo, ko je bila stara 2,5 let. Eno leto spi v tej postelji, vendar ima še vedno ograjico, pa še blazino zraven prislonim (da se ne udari). Mislim, da otroka lahko daš v večjo posteljo, vendar še kar dolgo rabijo varovalo, da ne padejo dol. Moja mala nagajivka pa nikoli ni hotela spati v otroški posteljici (njen starejši bratec tudi ne), s ta veliko posteljo pa smo rešili problem spanja.
Tako, da sem jaz definitivno za ta veliko posteljo čimprej!

_____________________________

(1.3.2006)ITM 23,9, Teža 65,3 kg.
(8.3.2006)ITM 23,2; teža 63,5 kg.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KDAJ otroka preseliti...
30.11.2005 13:48:34   
NinaŠ
Anže je šel v "tavelko" posteljo pri 18m, pa je do sedaj (se pravi v dobrih 2 mesecih) le enkrat dol padel, čeprav spi zelo nemirno. Za primer padca imam na tleh pred posteljo eno mal debelejšo deko, da ravno na laminat ne prileti.

LP

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KDAJ otroka preseliti...
30.11.2005 13:49:25   
Anonimen
Med dvemi in tremi leti.AMPAK z varovalno ograjo na postelji.

(odgovor članu ma-ja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KDAJ otroka preseliti...
1.12.2005 1:56:36   
KODA
Tam okoli 2,5 let.Toliko je bil star naš tastarejši,pa nam je še padal dol s postelje,tako,da smo mu morali narediti dodatno ograjo.
Tamalega smo pa zdaj preselili v taveliko posteljo(3 leta),pa nam je ravno tako padal dol.Pa smo spet postavili ograjico.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KDAJ otroka preseliti...
1.12.2005 10:38:17   
Anonimen
Ja zato pa ograjo po celi dolžini postelje,ker se otroci ponoči spremenijo v plezalne mojstreuser posted image najdejo lukno,tam kjer ni zaščiteno in pogrnejo.

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?