|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje kupiti?
2.12.2005 14:16:30   
Anonimen
Dan!
Saj ponavadi nisem tako sramežljiva...ampak...user posted image

Torej, kje se kupi lubrikant? V lekarni ali v sex šopih?

Namreč...sem nekaj tednov po porodu in me malo skrbi prvi sex - sem bila kar nekaj raztrgana in prerezana...pa ne vem kako bo.

Hvala za pomoč.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje kupiti?
2.12.2005 14:17:39   
MarijaPo
Lubrikant lahko kupis tudi v intesparu, drogerie marktu, ... seveda pa tudi v lekarni in sex shopih

predlagam ti modrega, ki ima tud tako pumpico, za lazjo uporabo (da se manj packa) mislim da od Durexa

< Sporočilo je popravil MarijaPo -- 2.12.2005 14:18:34 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje kupiti?
2.12.2005 14:20:12   
Anonimen
Naj najleša hvala!!!user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje kupiti?
2.12.2005 16:52:07   
muki1
A niso vredik ti smajliji?
user posted image

user posted image  user posted image  user posted image , ja no pa tudi v sex shopu jih imajo.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje kupiti?
2.12.2005 19:46:34   
zoya_
 Sparu pri kondomih majo tud lubrikant... mislem da je Durexov, pa še full je dober

_____________________________

L I V E S T R O N G

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje kupiti?
2.12.2005 19:51:10   
Anonimen
Mi pa prisegamo na K-Y od Johnson&Johnsona, je pa na vodni osnovi, kupi se ga pa v lekarni.

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje kupiti?
2.12.2005 21:50:52   
Veverička
Samo ne v sex-shopu!!!Moj user posted image  je dal tam za lubrikant skoraj 5 jurjev, dvomim, da so v lekarni ali Sparu tako dragi. Saj potem je skoraj dobil user posted image  namesto user posted image !!!! He,he,he....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kje kupiti?
4.12.2005 13:05:53   
Pupica
Lahko lubrikant, drugače pa imajo v DM marketu Multy Gyn gel, ki je ravno tako namenjen in temu, ter vzdrževanju ph ravnovesja, ki se po porodu ob dojenju rado poruši. Je pa bela škatlica z vijoličnim napisom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kje kupiti?
4.12.2005 23:51:06   
Moyca_
sanja se mi ne, ker niti ne vem prav kaj je touser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kje kupiti?
4.12.2005 23:55:50   
KODA
V Sparu pri kondomih,tam sem slučajno to videla.Cena je pa mislim,da okrog 1500 sit(nisem sigurna).

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kje kupiti?
5.12.2005 0:50:25   
Anonimen
Najceneje boš prišla skozi, če ga kupiš v Intersparu, dobi se pa tudi v DM, pa najbrž še v kaki drugi dobro založeni trgovini ali drogeriji (npr. Mercator, Muller...). Malo poglej pri kondomih.
Kar se tiče Multi gyn gela, drži, kar je napisala pupic@, samo meni ta gel recimo ni odgovarjal. Ne vem zakaj, ampak mene je ful peklo po njem. Nisem pa še nikoli slišala, da bi imela kaka druga take probleme z njim kot jaz. Probaj, mogoče ti bo pa pomagal. Načeloma ga ginekologi priporočajo, vsaj moji prijateljici ga je, ker ima ful težave in ona ga odlično prenaša in z veseljem uporablja.

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kje kupiti?
5.12.2005 3:35:24   
artista7
po moje je najboljši ky gel, kupiš ga pa v lekarni, nima hudega vonja in je super

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?