|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   D3
5.12.2005 16:09:14   
*alja*
Kaj daje kera kapljice D3? Jas sem ji dajala AD3 pa jo je tak ščipal da je blo za znoret, danes pa sem dobla kapljice D3, pa me zanima če bodo kaj boljše, skratka vaše izkušnje z temi kapljicami enimi in drugimi.

Kaj je sploh razlika med njimi?????????????user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: D3
5.12.2005 16:35:05   
doroteja23
Mojo je fulluser posted image  šraufalo po teh kapljicah tak da ji zaj še ne dajem. Bom ji začela pri treh mesecih. Če pa jo bojo še vedno bom pa šla v avstrijo po njihove.

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: D3
5.12.2005 17:11:37   
hubi
Mi imamo Plivit D3 in user posted image  sploh ne ve, da jih je. samo malo se pokremži.

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: D3
5.12.2005 22:33:33   
violinski
Moj user posted image ima 4 mesece in ga zvečer še vedno dajejo krči, da je včasih kar kriza. Dajem mu D3, zvija pa ga tudi, če mu jih kak dan ne dam.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: D3
5.12.2005 23:50:51   
dix
Dokler ne poskusiš ne boš vedela, vsak otrok drugače reagira na njih. Moj prvi je imel krče pa sem mu jih vseeno dajala, ker ni nobenega potrdila da so res povzročitelji. Mlajši pa ni mel krčev pa mu jih nisem dajala, zaradi drugih razlogov.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?