|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izcedek
7.12.2005 7:07:53   
Anonimen
pozdravljene!ob izostanku M. (sem imela nek  čuden izcedek)sem naredila test in po treh letih matranja+user posted image user posted image .takoj sem šla k G.ta mi nosečnosti z pregledom UZ ni potrdil,aampak me naročil čez en teden in dal dabroston.včeraj sem šla ,da mi potrdi če sem noseča,in na moje veliko presenečenje in veselje dvojčkiuser posted image user posted image .
v glavnem,ni me pa potolažil,da je vse v redu,da ko sliši da srce bije potem se lahko kaj menimo.zdaj sem na bolovanju,pijem dabroston,imam mešane občutke.poleg tega imam vseke toliko nek izcedek in sploh ne vem kaj je to.ali je znak za preplah ali je to normalno.izcedek je bele barve.
prosim če  mi poveste svoje izkušnje.sem pa v 6 tednu oz.to je od zadnje M.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izcedek
7.12.2005 9:26:03   
ursk@
Pri meni so tako rekli v 7 tednu nosečnosti in da sta dve pikici, iz ene itak nič ne bo, iz druge pa še vprašanje. Mislila sem, da se mi bo zmešalo. Pa skoz  sem imela neke krvavitve, pa vnetja (nonstop bolnica in domov) - skratka, začelo se je tako kot pri tebi. Potem pa sem rodila dve pupi 3 in 3,5 kg težki.

Boš videla, da bo vse OK, samo pazi se in resnično počivaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izcedek
7.12.2005 9:34:52   
Anonimen
o hvala,malo sem pa pomirjena zdaj.upajmo na najboljše.

(odgovor članu ursk@)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izcedek
7.12.2005 11:12:09   
Anonimen
Čestitkeuser posted image user posted image user posted image ...to bo veselje v hiši...dvojno...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izcedek
7.12.2005 14:13:17   
Anonimen
srčno upam,da bo vse v redu,ker sem že mela ss.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izcedek
7.12.2005 14:18:18   
mujcek
Čestitke za user posted image user posted image !

Bel izcedek mislim, da še ni take panike; huje je če je rdeč ali rjav. No upam, da pa ni obilen, jaz sem imela nekoliko povečanega ampak ne tako da bi rabila vložek! Če je hudo vnetje tudi ni dobro :(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izcedek
7.12.2005 20:01:49   
tinadvojčica
no tudi jaz sem ga imela celo nosečnost in to naj ne bil bil slab znak ampak tako pač je v nosečnosti.Ti pa čestitam za dvojno nosečnost in ti želim da bi bilo vse o.k.Javi nam se še kaj!

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izcedek
8.12.2005 8:32:38   
Anonimen
drugi teden bom zvedla,al  bo vse v redu,pol pa bom skoz visela tukaj in vas spraševala.

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izcedek
12.12.2005 15:29:41   
MR99
Pri meni je podobna situacija. Jutri bo 8. teden. Pred enim tednom sem bila na UZ in sta si videla dva mehurčka. Iz enega je rekla, da nič ne bo, ker je premajhen in je očitno odmrl, za drugega pa ni slišala bitje srčeka in me je ful zasekirala. Bel izcedek pa imam tudi ves čas precej močan, baje da je to normalno. Zdaj sem že vsa na trnih zaradi jutrišnjega pregleda, če se bo slišal srček... Upam, da se bo, da bo vsaj ena pikica zaživela.

(odgovor članu ursk@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izcedek
13.12.2005 11:53:45   
mujcek
MR99 kaj so rekli????????????user posted image

(odgovor članu MR99)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izcedek
14.12.2005 13:51:48   
MR99
Mujcek
hvala bogu, pikica je utripala - srček je utripal. Tako sem srečna, da je vse v redu. Z drugo pikico pa ni nič, videlo se tudi ni več nič, mi je G rekla, da je odmrla in da se bo pač vrasla v steno in da je to normalno, če pač nisem krvavela, da bi jo izločila. Hvala bogu, da imam vsaj enega. V sredo imam spet pregled, tokrat so verjetno na vrsti testi - kri, urin... Cao
..

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izcedek
14.12.2005 14:24:36   
mujcek
ME veseli, da je vsaj z enim vse v redu; sedaj pa se ne sekirat in lepo preživi nosečnost brez nepotrebnih skrbi!

(odgovor članu MR99)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izcedek
14.12.2005 21:06:25   
zara3
Čestitke za user posted image user posted image !!!
Pazi nase!
Zara

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?