|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   novica
13.12.2005 11:39:21   
Vesna
pred dvemi tedni mi je potrdil zdravnik nosečnost,potem smo videli dve vrečke,vendar me je od začetka svaril,da se ne rodi vse kar se spočne itd.enkrat sem že imela ss .danes sem bila na pregledu za bitje srca.in smo videli samo enega.tako da sem noseča le za enega.
no malo sem zmedena,vesela in žalostna hkrati.
a so vam takoj videli oba srčka?je kateri najprej videl enega pa mogoče še potem dva?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: novica
13.12.2005 11:52:20   
mujcek
pri meni sta se takoj videla oba srčka; je pa verjetno odvisno v katerem tednu greš na pregled. Jaz sem šla na 1. pregled komaj po končanem 8t in takrat se že vidi. Če si ti noseča manj tednov je možno, da se še kateri ne vidi, ampak tam pri 7t mislim, da bi se morala videti oba; če je pa eden ne bodi preveč žalostna-glavno da je in da je z enim vse tako kot mora biti user posted image

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: novica
13.12.2005 12:40:59   
ona
Zdaj pa vidim tvoje slikce in če je res ar pišeš ti iskreno čestitam in ti želim vse naj,naj!user posted image Sem prav vesela,res,ko prebiram take novice,še posebej od tistih,ki jih poznam!Res superuser posted image user posted image
Sem pa tudi včeraj zvedela,da je noseča še ena moja kolegica in bo hlih tako rodila avgusta,sam ona je v Izoli.
Aja,jaz mam rojstni dan 8.8.Vsaj da bi ti rodila na ta danbi bilo res fajn,a!

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?