|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MI SMO DOMA!
26.12.2005 16:57:01   
dadica
Pozdravljene,kot veste sem postala mamica sinu Gašperju ki je na svet prijokal 20.12 2005 ob 12.07 uri.težak je bil 2680 g in velik 48 cm!rodila sem prehitro cele tri tedne in pol zato smo imeli kar burne začetke,najprej je bil  dva dni v topli postelji in nato še tri dni pod lučko zaradi zlatenice,ampak sedaj lepo napreduje in danes sva po 6 dneh lahko šla domov!POrod na kratko:V ponedeljek sem ostala v bolnišnici zaradi rahlih popadkov ki so popoldan nehali,ob 3.15 uri mi je odtekla voda,ob šestih sem dobila umetne popadke,ki so ob osmih nekako postajali močnejši in ob 12.07 sem že rodila,presredek je cel samo malo sem zašita zunaj,ampak če mi ponudijo še en takšen porod grem takoj!
Hkrati želim vsem ki jih ta izkušnja še čaka povedat da sem rodila v MB porodnišnici in bila navdušena,nad babico,doktorji in sestrami tako da brez strahu!
Lp dadica 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MI SMO DOMA!
26.12.2005 17:06:46   
XXYY
ISKRENE ČESTITKE ob rojstvu sinčka Gašperja. Zdaj pa veliko cartanja. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi še tudi čakamo na lepi trenutek.

PDP. 23.12.

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MI SMO DOMA!
26.12.2005 17:09:56   
Jančika_
O, mami, čestitamuser posted image ! Samo, da se je dobro končalo in da si bila zadovoljna s potekom!

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MI SMO DOMA!
26.12.2005 17:10:15   
Carovnica Mica
ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MI SMO DOMA!
26.12.2005 17:15:09   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo mami in mali Gašper!!user posted image user posted image user posted image user posted image  Lepo se cartajte.

(odgovor članu Carovnica Mica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MI SMO DOMA!
26.12.2005 17:51:34   
ona
ČESTITKE !!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MI SMO DOMA!
26.12.2005 17:59:38   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image pa veliko cartanja...

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MI SMO DOMA!
26.12.2005 18:47:43   
lelaval
user posted image user posted image  Č E S T I T K E user posted image user posted image

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MI SMO DOMA!
26.12.2005 20:00:25   
Anonimen
Čestitke, mamica!user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MI SMO DOMA!
26.12.2005 20:07:35   
tinka-pepa
O lepo da ste že doma, želim ti da bo vajinuser posted image  zdrav in lepo jedo in spal.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vsi iz naše hišeuser posted image .
upam da nisi jezna da je janja objavla na rr tvojo prehitro srečouser posted image

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MI SMO DOMA!
26.12.2005 20:29:18   
babica
ČESTITKE!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MI SMO DOMA!
26.12.2005 20:55:34   
marty5
ISKRENE ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MI SMO DOMA!
26.12.2005 23:13:46   
Nannn
cestitke januarcica user posted image user posted image user posted image

LP Nannn user posted image

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MI SMO DOMA!
26.12.2005 23:25:31   
ona78
user posted image user posted image user posted image  ČESTITKE!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MI SMO DOMA!
27.12.2005 10:19:05   
AlenkaIST
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MI SMO DOMA!
28.12.2005 0:10:07   
KODA
user posted image user posted image čestitke in veliko cartanja.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MI SMO DOMA!
28.12.2005 7:52:14   
Nyah*
Draga nesojena januarcica,

iskrene cestitke se enkratuser posted image user posted image user posted image  za malega princauser posted image  Gasperja.

Fajn se cartajte, uzivajte drug z drugim, izkoristite teh prezgodnjih nekaj tednov za skupno zuranje ob novem letu.

Pa user posted image user posted image  za tako lepo porodno izkusnjo, jaz bi tut tko rodila user posted image , a mas kaksen receptuser posted image ?

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: MI SMO DOMA!
2.1.2006 14:46:28   
buškica
čestitkeuser posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: MI SMO DOMA!
2.1.2006 19:07:59   
tinkamiška
Čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: MI SMO DOMA!
3.1.2006 9:52:14   
Eviii
čestitke tudi z naše strani user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?