|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje naročiti piškote - mb
27.12.2005 12:07:57   
al1*
Pozna kdo kakšno gospo, ki peče piškote - Maribor in bližnja okolica. Radi bi dobre in ne preveč drage piškote.
Pa še eno vprašanje: kje se kupijo tiste plastične škatle, v katere se spravijo piškoti?




_____________________________

lp

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje naročiti piškote - mb
27.12.2005 12:12:15   
Katrin
Žal ne poznam nikogar v bližini MB, mi naročamo torte in piškotke na Dolenjskem.

Plastične škatle pa ima gospa že v slaščičarni in ona zapakira piškotke.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje naročiti piškote - mb
27.12.2005 12:28:19   
Anonimen
V Framu ena baje ful obvlada, dela male hruške, breskvice, jabolka, ful lepo in dobro. Bi morala poklicat sorodnike, če imajo številko, so imeli to pecivo na abrahamu.

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje naročiti piškote - mb
27.12.2005 12:29:36   
smrček
Tudi jaz nimam nobene informacije za MB. Mi smo naročili pecivo v Celju cena:  2 000 SIT/kg za sigurno sedem vrst peciva, gospa se res potrudi in vse tako "opicanjeno" pripravi. Je pa full, full zasedena (beri: tedensko speče cca 50kg peciva) tako, da moraš kar dosti prej naročit.

Tiste plastične škatlice lahko kupiš v Sparu, Mercatorju... tam kjer imajo pester izbor piknik programa.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje naročiti piškote - mb
27.12.2005 12:31:33   
tina100
V MARIBORU IMAS SLASCICARNI ROMANSA V EUROPARKU PA NA RADVANJSKI,TAM LAHKO KUPIS DOBRE KEKSE PA SE SKATLE DOBIS ZRAVEN.Juser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje naročiti piškote - mb
27.12.2005 12:36:40   
al1*
Blacky za te sadežke sem že slišala in so baje res super. Če se boš spomnila, prosim vprašaj.

_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje naročiti piškote - mb
27.12.2005 12:38:15   
al1*
Punce, hvala vsemuser posted image user posted image user posted image .

Za škatle torej ni problem, bomo poiskali v Sparu ali Merkatorju.


_____________________________

lp


(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kje naročiti piškote - mb
27.12.2005 12:39:52   
lelaval
V Razvanju - Brodnjak, v Hočah - slaščičarna Pika, Miklavž  - neka nova slašč. - pecivo ful dobro - sploh breskvice.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kje naročiti piškote - mb
27.12.2005 15:31:08   
Anonimen
Aja, seveda, v Miklavžu imamo eno slaščičarno ob glavni cesti, tam lahko naročiš ful drobnega peciva, vseh oblik in okusov. Jaz sem poskusila njihove tortice, zelo dobre. Ko bi le vedela, kako se tam reče.... hihi, malo sem pobrskala in našla. Evo, lahko pokličeš, pa nam potem še javi, kaj boš izvedela:

Slaščičarstvo Simona
Simona Anželj s.p.
Ptujska cesta 118
2204 Miklavž na Dravskem polju
Tel.št.: 02/629-63-34

Upam, da ti bo prav prišlo.user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kje naročiti piškote - mb
27.12.2005 16:01:35   
pravljica
meni od romanse keksi niso všeč, sem enkrat kupila več, pa mi je bilo potem žal, da se nisem prej spomnila oz. me niso spomnili na brodnjak...zdaj grem vedno tja k njim (pod pohorje) in imajo veliko vrst peciva (ne samo keksov)...tam jih pečejo in dobiš čisto sveže...včasih še tople...za ceno se da pa tudi zmenit (sploh če gre za večjo količino)

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kje naročiti piškote - mb
28.12.2005 8:38:46   
al1*
Ja, za slaščičarno Simona sem že slišala, da pečejo dobre torte.

Hvala za vse predloge, sem jih že posredoval tašči, ki v kratkem prireja zabavo za svoj rosjstni dan.


_____________________________

lp


(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kje naročiti piškote - mb
28.12.2005 23:43:48   
MB
Zelo dobre piškote peče ga. Sonja iz Maribora. Tel 02-332-86-92. Peče jih doma, samo za praznovanja (upam, da še). Za ceno pa ne vem, dogovorite se. Poskrbi tudi za škatle.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?