|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   še vedno zobje
5.1.2006 21:44:33   
žiža
men se bo glih zdej eno noč zmešal. A obstaja kakšna žaubca (razen calgela, ki je en glažev žegen), zvarek, kar koli, da bi teli presneti zobje šli mal lažje ven. Tamala mi že od božiča ne spi, ponoči se joka, živčno grize roke v zapestjih, da ma že vse garjaste. Za božič je prilezela ven spodnja leva dvojka ta desna pa kr neki, en dan je že skor zunaj, naslednji dan je pa ni več user posted image  
Pa ful me jezi, ker je čez dan dobre vojle, brez kakršnih koli "zobnih simptomov" tam okoli polnoči se pa začne user posted image  
zih obstaja kakšen domač zvarekuser posted image  Na calgel je po mojem že imuna ratala.
kakršen koli recept je več kot dobrodošel
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: še vedno zobje
5.1.2006 21:48:01   
smrček
Kaj pa Balsamo primi dentes (če ni to isto kot Calgel, ker slednjega ne poznam), pri nas je pomagal začasno. Za ponoči sem mu pa pol žličke Calpola dala.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: še vedno zobje
5.1.2006 22:01:11   
mojčca
Mi pa smo za našo user posted image  na Mlaki v lekarni kupili kapljice za dlesni (proizvajalec pa je Galex, pa če me spomin ne vara, so bile kar poceni) in ji pomaga user posted image user posted image user posted image  - je pa res, da kapljice vsebujejo kar 30,8 % alkohola (upam, da se mi ne bo že prav zgodaj navadila na alkohol user posted image user posted image ).

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: še vedno zobje
5.1.2006 22:11:38   
žiža
u matr 30% alkota. Pol pa samo dve varianti obstajata al bo celo noč spala ko ubita al pa bomo polko plesal do 6ih zjutraj user posted image  v obeh primerih bo pa mačka imela user posted image  
Bom šla v lekarna in po obeh zadevah povprašala.

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: še vedno zobje
6.1.2006 8:04:16   
puncica
Ma jst bi ji ja tvojem mestu dala kr eno žličko calpola al pa svečke proti bolečinam, sej ne more tako trpet boga revica, pa nič spat, tolk da ji te bolečine minejo. Sam ne vem al jo tolk srbi al jo boli, to je pa zdej vprašanje user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: še vedno zobje
6.1.2006 8:22:18   
dory
ziza jest mam doma se osanit ce nucas...mi ga nismo rabl..so pa kao homeopatske zeliscne krogliglice brez cukra...baje so ok...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: še vedno zobje
6.1.2006 8:36:40   
mojcapr
Jaz sem obema zvečer, če ju je fejst matralo dala po žličke calpola in smo spali celo nočuser posted image , juhujuuser posted image user posted image
Probi tudi ti, saj po moje ne more škoditi. Tudi nam ko raste modrostni zob se bašemo s tabletami proti bolečini, a ne?

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: še vedno zobje
6.1.2006 8:40:45   
Marogica
NAšega ta manjšega so zobje zelo matrali. Zato sem mu dala žličko Calpola, da mu ublaži bolečine. Odrasli tudi kaj proti bolečinam vzamemo, pri otroku ni nič drugače. Ubožček, kakšne bolečine mora imeti, če si rokice grize..........

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




dojencek
v3sn4

Z dojenckom na letalo!?

da (54%)

ne (46%)


Število vseh glasov: 41

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!