|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
16.1.2006 22:14:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lonly...)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Premajhen
16.1.2006 23:31:22   
Bela
kjer se konča znanje se začne nasilje- v tem primeru verbalno
ženske sej vam je za user posted image sigurno imajo vaši partnerji v vas veliko oporo in ne se čudit če vam potem tudi "toliko" zaupajo. dobro ne bom vam več pihala na ego že tako je preveč u luftu

zate pa anonimnež( hvala Bogu da je mogoče takole pisati ) jast bi ti dala en nasvet
poišči si knjigo TAO moške spolne energije ,v njej je vaja z imenom JELEN. če boš vztrajen boš nagrajen.

vsem ostalim pa uživajte z majhnimi, ker velikega niste še vredneuser posted image


_____________________________

** Življenje je prekratko, da bi bilo malenkostno **

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Premajhen
17.1.2006 6:50:55   
daddy
   Če shujšaš v trebuh, pa si obriješ sramne dlake, bo vsaj vizuelno videt nekoliko večji. Pri seksu pa pač pogosteje uporabljaj doggy style, pa bo

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Premajhen
17.1.2006 12:11:47   
dory
vsem ostalim pa uživajte z majhnimi, ker velikega niste še vredne



hja mas prou bela :)...bom mogla spremenit taktiko, ker tko pa ne more vec naprejuser posted image user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Premajhen
17.1.2006 20:13:10   
Nasy
user posted image user posted image user posted image svašta, se bom še kaj novga naučila..vse mamo doma..sesalec, ..
ej, niste povedali najstarejše metode!
dva cigla..pa ta malega vmes in moooočnoooo skupaj pokneš!


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Premajhen
18.1.2006 0:07:28   
valči
Kako sem se vam nasmejala,pa tebi mamčiuser posted image
Janez obstaja operacija,s katero potgnejo nekaj centimetrov penisa ven,mislim da okrog pet.Nekje sem to pobrala,pokliči na plastično kirurgijo-pa kredit si vzami.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Premajhen
18.1.2006 0:10:40   
Anonimen
Svašta...

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Premajhen
18.1.2006 23:55:15   
tanaja*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Premajhen
29.1.2006 20:48:30   
Anonimen
Dajte punce razumet, da je Janez v resni dilemi in da potrebuje našo pomoč.Ve se pa samo norca delate....
Torej dragi Janez,
Ko to prebereš odšetaj do kuhinje, poišči veliko leseno desko, če nimaš lesene bo tudi plastična zadostovala, potem v predalu poišči železno kladivo za tolčt zrezke,položi otrpača na desko, dobro naciljaj in se z vso močjo vsekaj po svojem otepaču!!!!Verjemi, če boš natančno sledil navodilom, boš imel vse kaj druge težave kot to, da je tvoj Janezek premajhen.

p.s.:če v predalu ne najdeš kladiva za meso, steci do prve sosede in ji natančno povej svojo težavo, morda ti bo posodla svoje kladivo.


(odgovor članu Lonly...)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Premajhen
29.1.2006 22:31:22   
snorlax
Ja, Janez. Res obstaja masaža, bolj kot ga masiraš, daljši je. Pomaga tudi, če ti ga masira kdo drug (-a). Samo učinek je bolj kratkotrajen.user posted image user posted image user posted image

Za povečanje obsega pa ne bo dosti masaža, zato se poslužuj gornje omenjenih rekvizitov, kot so: dva cigla, kladivo.....

Spet en Janez (oz. ena RR), ki mu (ji) je dolgcajt. user posted image

No, saj je bilo fajn za nasmejat. user posted image user posted image user posted image



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Premajhen
31.1.2006 8:13:01   
Moyca_
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Premajhen
31.1.2006 14:18:36   
ronja5
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ......ste me nasmejale do solz!

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Premajhen
2.2.2006 9:32:44   
XXYY
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mamči tudi jaz sem se nasmejala do solz. Hudo dobra slika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Janezek kateri vic je že to? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lonly...)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Premajhen
9.3.2006 15:27:54   
G in T
Morda je vse skupaj hec, morda ne. Pomoje si mora najprej poštimat v zgornji glavi, da se bo potem lahko posvetil spodnji.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Premajhen
10.5.2006 18:53:30   
mynyka
samo ti masiraj....prej bodo ti prsti zrasli kot pa tič!!!!probaj nategovati s gumo za odtokeuser posted image

_____________________________

***moj mali leo in njegov ati sta smisel mojega življenja***

(odgovor članu Lonly...)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?