|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 17:04:47   
tiktak
Sej jaz sem tud pridna, ampak se mi tako lušta kaj konkretnega pojest.user posted image . To je moj najhujši sadni dan doslej. Problem je v tem, da se danes nič ne dogaja. Od zdej naprej se moram na sadni dan zaposlit - kakšen izletek, šoping,...user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 17:29:52   
rikica
Tudi jaz se moram spovedat.Včeraj sem bila na smučanju in sem pojedla en grozno velik hamburger.S takim užitkom sem ga jedla,potem pa mi je bilo tako žal.Vidim,da nas je bilo kar nekaj grešnic ta vikend.Kakšne porednice smo!!!!!
Današnji dan pa bo zgleda uspešno preživet.Čeprav zvečer je največja kriza.

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 17:41:58   
hanita
Ma kaj je blo včeraj , ste pa res lepo grešile. Jaz sem si zvečer šla kupit sladoled, kar nisem vedela katerega bi: okusi duplo,bela krema,krema s pinjolami,mlečni riž s lešniki... Joj , grozno, še vse tako lepo zgleda v italijanski slaščičarni, da se rediš že samo če gledaš.

Oj, katera je pisala o treh kroglicah, jaz sem pojedla 2 kepici sladoleda , pa sej to je norma.

Danes pa za kosilo kuhana jabolka, sedaj meljem nek kokos, nekaj orehov sem pojedla, ampak si bom skuhala še par jabolk, drugače ne bom zdržala.

Joj, in prej smo bili pri teti in je kuhala klobase, ma sej jih ne maram ne vem kolko, ampak so mi tako zadišale...user posted image user posted image user posted image user posted image

Že 20 dan, kako gre hitro, sej bo kmalu vodni na vrsti?!

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 18:04:01   
mala maja
jaz sem pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ma ni več samilijev k bi vse ponazorl. Uglavnem zabluzila sem sadni dan. Full sem jezna sama nase. Zjutrej sem lepo zdržala do kosila in pol kliče kolega če greva na nočno smuko in jaz ne pejd lačna sem se najedla (sicer sem jedla kot za B dan) da nebi šla lačna in brez energije. Pol pa kliče da ne gre. NA pa sedim  doma nažrta za RR jem in se sama sebi smilim. Pa še user posted image  me čaka pa sem skoz lačna. Nej se že preimaje.user posted image

Ostajem še z vami sam v torek ne glejte če bo pr meni + kg.user posted image user posted image

Jutri pa obljubim da bom full prida, pa tud kofetku se odpovem do nadaljnega ker sem se preveč filala z njim pa z mlekom ker ne maram brez.

Punce pridne bodite pa ne bit jezne name ker sem že sama nase full da bi šla karuser posted image

< Sporočilo je popravil mala maja -- 22.1.2006 18:05:20 >

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 18:29:55   
al1*
Ste prave face! Že ko človek bere vse to, kar ste pojedle, se mu cedijo sline.

Jaz pa si grem sedaj spečt dve jabolki v mikrovalovni, pol pa še eno kavo spijem.

Danes sem se celo rekreirala; s hčero sva šli drsat.


_____________________________

lp


(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 18:46:03   
Anonimen
Punce, pa ne grešit, no! Saj smo že pri 20. dnevu, še malo, pa bomo pri koncu! Škoda truda, ki ste ga zdaj vložile v vse skupaj!!!

Dajmo se zmenit, da bo nasledni teden brez greha - in to za vse, ki hujšajo! (Še najbolj pa zame!)

Pazite, čekiram vas!

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 18:53:41   
t_t_y
No, saj jaz sploh še nisem grešila - sem danes samo spraševala če je bilo včeraj preveč 4 čokoladne kroglice. Očitno ni bilo preveč, kar pomeni, da še vedno nisem imela nobenega kiksa, bravo jazuser posted image user posted image user posted image .
Sicer pa sem danes samo na sadju - do sedaj 2 banani in 1 grenivka.

pozdravček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 19:04:21   
Boni3
Hoj,
jutri tudi jaz začnem z vami.Nekaj me zanima.Jaz bi sicer rada shujšala tam do 10 kg,ampak me zanima,ker če hočeš,da se ti spremeni presnova naj bi se držel vseh 90 dni,kaj pa (teoretično)če do svoje željene teže prideš prej?A pol prekineš prej?BTW jest bom zelooo vesela,da bom sploh shujšala,me nič ne skrbi,da bi prej kot v 90 dneh,ampak tko vprašam. Pa še nekaj a jutri k je mesek lahko za kosilo tuno iz konzerve in kos kruha?Tehtate se pa samo ob torkih? Joj kako vam rata,jest durh na vagi stojim in kukam,hi,hi,hi

Lp

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 19:06:55   
Teni_



Zdaj sem pojedla še eno pomarančo in mislim, da bo to vse za danes, ker sem obležala z 38.3. vročine. Trese me kot user posted image . Komaj sem  prilezla do računalnika. Ajaj, kaj mi je še tega treba.



(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 19:08:36   
tejčica
Mene bo pobral. Doma vse diši po svežem kruhu, sedaj sedaj bo iz pečice zadišala še pica, jaz pa naj bi bila na sadju. No, saj do sedaj sem bila, samo ne vem če mi bo ratal zvozit večer brez greške. Mislim da bom kmalu navalila.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 19:10:36   
Teni_



Uf, jaz semvečkrt na dan na agi. Zdaj zvečer mi celo kaže 300 g manj kot zjutraj, pa mi dugač kaže vedno 1,5 kg več. Ob torkih pač poročamo.



(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 19:51:16   
tinadvojčica
Pozdravljene!
Jaz se vam javljam po enotedenskem smučanju kjer sem zdržala brez grehovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Danes ko sem pa prvi dan doma in imamo sadni dan bi pa pojedla vse.Ampak ne bom.Zdaj bom še pojedla malo rozin ali pa suhih fig potem grem pa spat.

Za jutri pa še ne vem kaj bom.Kaj boste pa ve jedle?

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 20:10:54   
taška30
Evo, pa sem doma. Samo na sadju. Mi na kraj pameti ne pride kaj drugega, mam še vedno slabo vest zaradi včeraj.
Punce:
Boni3, za kosilo komot ješ tuno, namesto tistega kruha (čeprav je v bistvu dovoljen) se raje najej zelenjave in solate zraven, boš bolj sita, moraš pa potem tudi za večerjo isto le pol manj. No, tud kakšno drug ribo po moje lahko. Kar se pa tiče teh 90 dni, ne vem, najbrž drži tudi če prej nehaš. Res ne vem, bo katera druga povedala.
Tejčica!!! Zdaj je pa dost! Če si včeraj grešila, danes res ne smeš. Sploh pa zdajle, daj no, če si cel dan zdržala, pa ja ne boš zdaj podlegla. Vsedi se magari na RR in nam piši, kako ti je hudo, zarad mene lahko napišeš 3 strani, samo ne it jest. Al se pa spravi gledat kak film. Še prej si pejd pa zobe oprat. To ful pomaga ko imaš v ustih svež okus po zobni pasti.
Ostale: ja, zgleda da je bilo nekaj v zraku tale vikend, ker nas je ful grešnic. No, OK, jutri je nov dan in gremo odločno naprej. Ane?

Pozdravček vsem pridnim in tudi malo manj pridnim, Taška

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 20:13:56   
jupiter
Sploh nisem vedla da obstaja ta forum. V glavnem ste pa dobre user posted image user posted image user posted image , jaz sem se že tri sadne dneve pregrešila.

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 20:18:16   
Anonimen
Kar se pa tiče teh 90 dni, ne vem, najbrž drži tudi če prej nehaš. Res ne vem, bo katera druga povedala.



ne, ne sme prej nehat, sicer ne pride do spremembe metabolizma. Pa se tega nisem jaz spomnila. Pa še 90 di po dieti moraš držat 2. del diete, 2. Rinina knjiga, če ti gre v tem času še tri kile dol, je res prišlo do spremembe in si zmagal. Tako pravijo.

(odgovor članu jupiter)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 20:19:44   
paris
Evo, saj sem vedla, da ste na veliko grešile! No, sej , če se boste poboljšale, pol vam naj bo za danes!user posted image

Mene tudi zanima, kako potem, če prej kot v 90 dneh dosežeš začrtano težo? Ali lahko nehaš prej, al kako?


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 20:22:07   
Anonimen
paris, sem že odgovorila. Po moje potem pač ješ malo več kot sicer, samo še vedno ločuješ.

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 20:27:05   
Grascakinja
Zmaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
user posted image

Tako, ponosno sporočam in se hvalim:
 
preživela sem fešto za nečakinjin rojstni dan, kjer se je cedilo od mehurčkastih pijač, domačih šamrol in orehovega peciva, suhih mesnin, sirov, vloženih dobrot, majoneze, domačega kruha in vsega pripadajočega, cvička, pa tudi čudovite torte, na kateri je bil Nodi....
B R E Z    G R E H A !!!!!!!!!
Super, moja svakinja mi je pripravila košarico sadja in jo posebej rezervirala zame, nihče me ni nič silil in je bilo ful lažje. Sem že včeraj prosila da ne težijo in res so bili pridni. Jaz pa sploh!
Saj si ne morem verjet, čist flegma sem sedela za mizo, medtem ko je  ostalih 15 oseb mlatilo čokoladno torto, in niti sline se mi niso cedile. Moj mož je še ful mljaskal poleg in jo hvalil....Se mi bolj cedijo sline zdaj, ko to pišem.
 
Me pa nekaj zanima - opažam, da sem na sadne dneve ful razdražljiva. A se še kateri to dogaja?

(odgovor članu jupiter)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 20:29:28   
paris
Ja, Al bina, sem videla. No saj tako nekako sem jaz mislila, da bom še vedno ločevala, samo bom mogoče več pojedla, ali pa bolj zabeljeno naprimer.

Bravo Pupa!! Ma tko se dela no!! Priiidddnnnnaaa- sedi 5!!!!

Jest nisem nič kaj razdražljiva na sadni dan, mogoče ti kakšni minerali manjkajo, jaz spijem vsak dan en multivitamin z minerali- kalcijem, magnezijem...


< Sporočilo je popravil paris -- 22.1.2006 20:33:29 >


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 20:32:48   
t_t_y
Pupa25 -  ravno razdražljiva na sadne dneve nisem, mi pa malo manjka energije (se tudi še naslednji dan malo pozna), ampak možno da je to zato, ker pojem ponavadi največ 4 sadeže, medtem ko se nekatere sadja full najejo. Saj vem, da bi se lahko pojedlo precej sadja in tudi rada ga imam, vendar se mi kljub temu zdi, da če bi pa pretiravala, bi tudi mene minilo veselje do sadnih dnevov.

lp

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 22:52:59   
lelaval
Današnji dan preživela v Moravskih toplicah - brez greha. user posted image  Sem cel dan mlatila samo sadje in nisem imela nobenih luštov po novi hrani. Sem pa kolegico navdušila in je začela danes s sadnim dnem. user posted image

Včeraj pa sem se od jeze ( ker vaga kaže vedno več , namesto manj) nažrla palačink z Viki kremo.

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ODLOČNE_20.DAN(sadje)
22.1.2006 23:30:35   
Suzi*
Punce, ste res hecne. Ful vas je fejst brat. Same grešnice torej ta vikend. user posted image  Ti-ti-ti bi rekel naš user posted image . user posted image

Pa da še jaz povem. Včeraj za K testenine z zelenjavo, za V pa pravi čaj z mlekom, kremšnita in pol tiramisuja. Več ni šlo v trebuh. user posted image
Danes pa cel dan na sadju, veliiiiikoooo sadja, samo vmes sem spila en kapučinček. user posted image  Greh, saj vem. user posted image  Ampak sem pa zato zjutraj IN zvečer telovadila, naredila 300 trebušnjakov, 200 dvigov rite. Bravo jaz! Tako da za tist kapučin sem "odslužila" svojo kazen. user posted image

Sem pa že dobila pohvale, da se mi pozna, da sem dala dol XX kilc. Pa hlače tudi že plešejo okol pasu. Matr sem vesela. user posted image  Pa fajn je tudi meni, ker vsi vedo za dieto in mi nihče ne teži s hrano. Mi smo bili danes tudi na kosilu, pa sem jaz lepo sadje jedla, ostali so se pa prav mastili. Pa me niti ni ganilo, začuda.

Jutri bo pa na meniju verjetno tuna in veliko zelenjave in solate. njammm




_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?