|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naša mala Klavdija
26.1.2006 21:38:43   
Anonimen
Dne, 22/01-2006  ob 14.55 je v trboveljski bolnišnici prijokala na svet naša mala Klavdija velika 51 cm in težka  3660 g in tako polepšala življenje očku in mamici.

No, pa poglejmo kako se je vse skupaj začelo.

V četrtek, 19/01-2006 me je moja ginekologinja napotila v bolnišnico zaradi povišanjega pritiska in zatekanja. Na podlagi CTG naj bi se v bolnišnici odločili ali bom ostala pri njih ali ne. No, odločili so, da grem domov. Naslednji dan sem zopet romala k ginekologinji. Tokrat mi je napisala napotnico za sprejem. Tisti dan mi bolnišnica ni ušla. Tako sem v petek pristala v njej na opazovanju. Pritisk se je umiril in postal takšen kot mora biti, le zatekanje je bilo še prisotno. Vse je bilo v redu do sobote popoldne.
Po obiskih sem odšla na CTG (delali so mi ga 2x dnevno). Tam še ni risalo nobenih popadkov. Po večerji pa ...
Na hlačkah sem opazila kri. Takoj sem poklicala sestro in kasneje me je pogledala dežurna zdravnica. Ugotovila je, da je maternično ustje dozorelo. Že zjutraj pa je s pregledom ugotovila, da sem odprta 3 cm. Ker je to še premalo za porodno sobo, me je pustila na oddelku. Naredila je ponovno CTG, kjer se spet ni nič kazalo.
Zvečer pa se je začelo. Ko sem se ulegla v posteljo, so se pojavili prvi popadki. Pridno sem jih predihala in mislila, da bom lahko nato zaspala. Tako mi je svetovala tudi babica. Vendar glej ga zlomka - popadki so si sledili na 5 min. In tako je šlo celo noč. Celo noč iz sobote na nedeljo nisem zatisnila očesa. Popadki so se pojavljali na 5 min in so bili zelo boleči. Sama nisem več mogla ležati in tako sem noč prečula in prehodila. Zjutraj sem komaj čakala vizito. In jo končno dočakala. Zdravnica me je pregledala in bila sem odprta 5 cm. Poslala me je v porodno sobo. Takoj sem poklicala dragega, ki je bil v trenutku v bolnici.
Sledilo je britje in klistir. Po klistiranju me je zdravnica zopet pogledala in bila sem odprta že 7 cm. Bravo mi, smo si mislili. Nato je predrla porodni mehur in čez nekaj časa in nekaj popadkov sem se odprla na 9 cm. To je bilo zelo hitro. Nekaj časa me je babica še pustila, nato pa se je začelo. Začeli smo rojevati. Ker pa sem žal celo noč prehodila, sem bila čisto brez moči. Meni je šlo že na jokanje, kajti nisem imela moči, da bi našo malo princesko spravila na ta svet. Čisto sem že obupala. Zahvala gre lahko samo mojemu dragemu in prečudoviti babici, kajti porod je bil zelo zelo težak. Pri samem porodu sem utrpela velike poškodbe. Poleg tega, da so me rezali, sem se raztrgala še v nožnici. Tako sem izgubila kar 600 ml krvi in pridobila veliko šivov.

Vendar danes, ko pogledam na to, mi ni žal. Na svet je prišla prečudovita deklica z imenom Klavdija, na katero pa je očka že sedaj čisto nor. Na žalost je 3 dan po porodu Klavdija dobila zelo zelo močno zlatenico in je bila odpeljana od mamice stran. Trenutno je v Ljubljani pod lučko, mami in oči pa upata, da jo kmalu dobita nazaj v objem, kajti zelo zelo jo pogrešata.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naša mala Klavdija
26.1.2006 21:49:12   
lelaval
user posted image user posted image   Č E S T I T K E user posted image user posted image   pogumni mamici. In, da bi se čimprej vsi trije cartali

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naša mala Klavdija
26.1.2006 22:01:56   
StBarbara
čestitke user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naša mala Klavdija
26.1.2006 22:04:15   
tinkamiška
Nemsis, samo, da je za tabo in vam vsem skupaj želim, da bi se čimprej cartali domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naša mala Klavdija
26.1.2006 22:42:08   
ona
user posted image user posted image user posted image  ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naša mala Klavdija
26.1.2006 22:50:18   
KODA
user posted image user posted image čestitke

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naša mala Klavdija
26.1.2006 23:42:04   
wallery
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najinima punčkama Nika 15.9.03 in Taja 29.1.06 se bo pridružil nov sonček PDP 16.4.07

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naša mala Klavdija
27.1.2006 3:32:08   
mammy26
user posted image user posted image user posted image user posted image  HURA ZA MAMICO IN  KLAVDIJOuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wallery)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Naša mala Klavdija
27.1.2006 8:03:24   
Barbs
Nemsis, vse dobro vam želim , vsem trem ; kot bi mignil, bo mala user posted image  doma, v svoji posteljici, pa s tabo na spehodu v vozičku pa...povsod!!! Vedno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Naša mala Klavdija
27.1.2006 8:06:03   
Jančika_
Nemsis, čestitam! Pa da bi pupo kmalu spet imela ob sebi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Naša mala Klavdija
27.1.2006 8:25:25   
Baby
Zakaj pa nisi z njo?

Moja deklica se je tudi sončila zaradi zlatenice, pa sem bila ves čas z njo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Naša mala Klavdija
27.1.2006 8:57:11   
marty5
Iskrene čestitke in da bi bila mala Klavdija čimprej spet s teboj user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Naša mala Klavdija
27.1.2006 9:07:56   
Anonimen
Baby trenutno nisem z njo, ker sem včeraj prišla šele iz bolnice. Klavdija pa je bila odpeljana že dan prej v Ljubljano.

Druga stvar pa je, da ni trenutno proste postelje v Ljubljani. Mogoče se mi danes sreča nasmehne in jo dobim. Moram še poklicati.

(odgovor članu Baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Naša mala Klavdija
27.1.2006 9:16:07   
tinkatonka
user posted image user posted image  ZA KLAVDIJO!!!!user posted image user posted image

Nemsis....da bi imela svojega otroka čimprej spet ob sebi!!

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Naša mala Klavdija
28.1.2006 9:08:58   
goda13
user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke! Upam da bo vajin mali sonček kmalu pri vama!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Naša mala Klavdija
28.1.2006 12:02:41   
Eviii
tudi mi vam čestitamo in želimo, da bi se čimprej stiskali skupaj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Naša mala Klavdija
28.1.2006 12:44:59   
doroteja23
user posted image user posted image user posted image Čestitamo in da bi vaša pikica bila čimprej z vami in da se boste veliko, veliko cartali!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Naša mala Klavdija
29.1.2006 12:46:08   
Anonimen
Čestitke za malo princesko user posted image

(odgovor članu doroteja23)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Naša mala Klavdija
29.1.2006 16:39:07   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image čestitke...pa da čimprej dobite princesko v naročje...
Nati

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Naša mala Klavdija
29.1.2006 23:11:02   
Nannn
nemsis zelo hrabro si prezivela porod....upam da pride kmalu user posted image  domov in da se boste imeli lepo...

Srecno in upam da se nam kmalu pridruzis na drugem forumu...

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?