|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   smrad iz odtoka?
1.2.2006 19:34:11   
skuštrana
Hojla...
Imam eno gospodinjsko vprašanje. V kuhinji se mi zdi, da full smrdi iz odtoka ( ne voha nihče drug razen mene, ampak dobro - meni full smrdi)user posted image
Kaj naj nalijem vanj, da bo smrad odšel??? Kakšno kemijo, še rajši bi imela pa kak star preizkušen recept naših babic.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: smrad iz odtoka?
1.2.2006 19:43:27   
Jančika_
Pri nas smrdi pred slabim vremenom, ko je nizek pritisk. Takrat pomaga samo zamašek.

Drugače pa poskusi s kisom, če to ne bo pomagalo, pa kak Cevosan al kak se rečeuser posted image . Jaz sem tudi že kar čistilo za wc nalila, ko nisem imela drugega in je pomagalo.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: smrad iz odtoka?
1.2.2006 20:25:28   
muki1
Pri nas včasih iz odtoka smrdi za zjokat. Midva takrat vlijeva Mr. Muscolo vodovodar gel. Za silo pomaga.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: smrad iz odtoka?
1.2.2006 21:26:02   
lelaval
če imate greznico, potem smrdi, ko je nizek pritisk - pri nas v kopalnici takrat tudi. Mr. Muscolo res pomaga - a za silo. Jaz gledam, da je takrat okno čimveč odprto (obrliht) pa tisto dišavo dam v vtičnico.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: smrad iz odtoka?
1.2.2006 21:34:35   
skuštrana
Jančika, kis, ja...Nisem točno vedela ali je kis ali sol...
Ej, lelaval, kakšno dišavo daš v vtičnico?

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: smrad iz odtoka?
1.2.2006 21:46:23   
Anonimen
Ja kadar je nizek pritisk res zaudarja iz greznice v kopalnici. A če imate v kopalnicah talni jašek, mora biti le-ta vedno zalit z vodo potem pa ne smrdi.

lp

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: smrad iz odtoka?
1.2.2006 21:50:07   
CIPRESA
Jaz za v kuhinji nevem ker nam tam še ni smrdelo iz odtokov ampak v kopalnici je pa za znoret in takrat naredim tako kot je napisala anonimna. Tisti jašek na tleh odprem in pogledam ali je zalit z vodo oz. če je poln vode če ni ga zalij pa garantiram da bo bolje.

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: smrad iz odtoka?
1.2.2006 22:17:59   
pika**
Ni napačno malce odtoke spucat , sploh pa v kuhinji pod umivalnikom pomaga spucat koleno . Jaz to  kar sama spucam .
Sem pa  že vlila tisto dvokomponentno tekočino v odtoke  da se prepričam, če se res peni .....

In deluje. Pa še smradka ni več  - mamo tudi greznico.   Za kopalnico npr. za 4 odtoke ( umivalnik, tuš, kad, bide ) in sifon na tleh rabiš  vsaj 3 pollitrske flaške, da je zadeva b.p.



_____________________________

am, bam, pet podgan

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: smrad iz odtoka?
2.2.2006 8:48:26   
Anonimen
Obstaja še eno čistilo za odtoke od Mr.Muscolo v bistvu dva.
Eno je v obliki praha,ki ga streseš v odtok in zliješ vrelo vodo gor,da se naredi pena,ki se razleze po vsej dolžini cevi in počasi učinkuje čez noč.
Nato pa Mr.Muscolo schiuma bi-attiva.Steklenička je sive barve.Ta tekočina se
tudi speni in odmaši in prežene smrad.

(odgovor članu pika**)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: smrad iz odtoka?
2.2.2006 8:53:09   
skuštrana
Hvala vsem...
Ja, spucala sem jih najprej...Pa se mi zdi, da ni bilo nič boljšeuser posted image  Bom danes kis vlila, pol bom pa mal po trgovinah pogledala zua tiste mister muskole in podobno šarouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: smrad iz odtoka?
2.2.2006 11:03:27   
Nasy
če mate greznico, kupi uno škatlo, ne vem, kako se imenuje, mislim pa, da je neva napisala..je bila enkrat reklama po tv, s palčki(smrdi, smrdi, smrdi,  fuj, kako smrdi) v glavnem, v škatli so vrečkice, pa vrečko vržeš v školjko..no, piše navodila na škatli..pri nas doma je pomagalo

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: smrad iz odtoka?
12.8.2013 12:58:17   
vodomet
Smrad zna biti zeeelooo nadležen. Pri nas ni nobena domača stvar pomagala zato smo za nasvet vprašali firmo Odtok (https://www.facebook.com/Odtok), ki je uspešno rešila naš problem. Od takrat naprej iz odtoka več ne smrdi.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: smrad iz odtoka?
12.8.2013 15:19:55   
malaMravljica
Vodomet, zato ne rabis neke firme, ki ti denar pobere, v odtok zlijes malo vode in je. Ali pa vsake tolko casa preventivno malo tistega sredstva, ki scisti cevi. Po kaksnem dopustu, ko ze teden ali dva ni tekla voda po ceveh pa itak smrdi, pustis minuto ali dve tect vodo in problem je resen.

Pa se to, reklamo se naceloma placa.




(odgovor članu vodomet)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: smrad iz odtoka?
19.9.2013 9:16:48   
kikasta.kika
Tudi soda bikarbona dobro nevtralizira vonjave, če jo streseš v odtok. dobro je pa vsake tolko napolnit kuhinjsko korito in potem vodo spustit da pobere packarijo (tko ko školjka)

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: smrad iz odtoka?
15.10.2013 10:59:57   
orchid
Preverite tudi kako je z vašo čistilno napravo, največkrat je to vzrok za smrad iz odtoka... Ste v bloku ali hiši? Mi smo v dvojčkih in jo moramo na enkrat letno dati čistiti. Samo v in fo. Največkrat pa res zasmrdi ko je deževno zunaj.

(odgovor članu kikasta.kika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: smrad iz odtoka?
19.2.2014 16:35:01   
nina8
Tudi jaz sem za bolj naravna čistila, če seveda delujejo. Vsaj enkrat na mesec v vse odtoke natresem sodo bikarbono malo pustim in nato zlijem čez vrečo vodo. Od kat to redno počnem, ni nikakršnih neprijetnih vonjav iz odtoka.

(odgovor članu orchid)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?