|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a je en dovolj? koliko kompletov rabimo? koli...
2.2.2006 20:08:07   
Anonimen
http://soncek.si/shop/page/detail/gitm/2538/ZACETNI_KOMPLET_ZA_NOVOROJENCKA/-/
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a je en dovolj? koliko kompletov rabimo? ...
2.2.2006 20:13:45   
ona
Za začetek NE rabiš vsega tega,ker če boš dojila boš potrebovala le eno flaško za čajček in nič več,tako.da raje počakaj za nakup teh stvari po porodu!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a je en dovolj? koliko kompletov rabimo? ...
2.2.2006 20:15:54   
Grascakinja
Pri nas smo kombinirali dojenje in dodajanje, in smo rabili oz. še rabimo nekako toliko stekleničk. Bolje kaka več kot kaka premalo. Eno imaš doma, druugo pri varuški....
Pa še cena je ful ugodna. Priporočam.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a je en dovolj? koliko kompletov rabimo? ...
2.2.2006 20:22:09   
KMALU
saj ce vzames ta komplet pa dojis polno.., pride pozneje v postev a ne?

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a je en dovolj? koliko kompletov rabimo? ...
2.2.2006 20:23:58   
KMALU
aja.. a je od NUKa tudi kak tak komplet? Ker sploh ne vem kaj naj kupim, kaj rabim... Ko grem v trgovino je vsega prevec in grem ven se bolj zmedena...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a je en dovolj? koliko kompletov rabimo? ...
2.2.2006 20:42:02   
mimica
Mislim,da tega še ne potrebuješ. Sicer pa lahko to še naknadno kupiš, ko boš videla kaj rabiš. Jaz sem si mleko črpala, pa nisem rabla vsega tega.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a je en dovolj? koliko kompletov rabimo? ...
2.2.2006 21:03:44   
Anonimen
Jaz sem kupila eno stekleničko za mleko in eno za čaj (za vsak slučaj). Od NUKa. No, potem je prišlo do tega, da mi je mož v porodnišnico moral na brzino prinesti pumpico za črpanje mleka, pa je iz lekarne prinesel Aventovo, ki ima stekleničko zraven. Tako smo pristali na Aventu. Iz tega kompleta rabiš kakšni dve ali tri stekleničke. Krtače ne rabiš, ker je vrat steklenic dovolj širok, da jih lahko pomiješ z gobo, dudo boš najbrž tudi kupila kakšno, ki ti je všeč (jaz sem dve različni - hvala bogu, ker prva ni bila dobra), dudke za stekleničke pa kupuješ starosti otroka primerne. Postopoma z več luknjami.
Meni se zdi to tu mač denarja za stekleniče, a ni? Saj nimam pojma, koliko so sedaj.

(odgovor članu mimica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a je en dovolj? koliko kompletov rabimo? ...
2.2.2006 21:26:17   
Minka Pobalinka



Jaz sem kupila dve steklenički - eno za čaj in eno za mleko.. to je vse in več ne potrebujem, pa ne dojim.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a je en dovolj? koliko kompletov rabimo? ...
2.2.2006 21:44:38   
pravljica
jaz sem kupla 1 aventovo (oz. sem jo dobila pri reviji MAMA user posted image  ) in 1 nukovo...do zdaj ni iz nobene pil ničesar, ker bil polno dojen...iz cuclja še zdaj ne potegne, zato smo nabavili magični lonček in to je to user posted image  ...raje počakaj

pri dm dobiš po porodu knjižico bonov, kjer je tudi bon za NUk črpalko za mleko...4000 sit! če že imaš namen kaj takega nabavit, se splača user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a je en dovolj? koliko kompletov rabimo? ...
2.2.2006 22:25:23   
ksenija.
V prvi nosečnosti sem kupila tri stekleničke, pa nismo nobene potrebovali. Smo se polno dojili do 6 mesecev, potem pa je Zala začela kar na kozarec pit. Za ponoči in potovanja pa še sedaj uporabljamo aventov magični lonček. Tudi sedaj ne bom nabavljala stekleničk, jih bom potem, če jih bom potrebovala.

_____________________________

Zala 2.10.2004
Blaž 15.4.2006
Iztok 5.10.2007
Uroš 7.3.2009

Slikice mojih sončkov: http://mojitrijesoncki.moj-album.com/
Moje ustvarjanje: http://ksenija.moj-album.com/

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a je en dovolj? koliko kompletov rabimo? ...
2.2.2006 23:44:47   
Anonimen
kaksen je ta magicni loncek?

(odgovor članu ksenija.)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a je en dovolj? koliko kompletov rabimo? ...
3.2.2006 7:12:56   
Anonimen
Tak, da iskrice iz njega skačejo. Saj zato pa je magićčen, tak pomisli no malo!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a je en dovolj? koliko kompletov rabimo? ...
3.2.2006 7:30:50   
Anonimen
pri nas nismo rbili niti ene flaške niti magičnega lončka, tako da ne meči denarja proč. Raje počakaj, pa boš videla, saj kupiš še vedno lahko, ne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a je en dovolj? koliko kompletov rabimo? ...
3.2.2006 7:57:50   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

kaksen je ta magicni loncek?


http://soncek.si/shop/page/detail/gitm/2491/MAGICNI_LONCEK_Z_ROCAJI_200ml_z_mehkim_belim_ustnikom/-/ 

nima navadnega cuclja in ne kaplja iz njega, ko ga malček obrača user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a je en dovolj? koliko kompletov rabimo? ...
3.2.2006 8:20:16   
muha1
Mi imamo prav ta komplet (dobila za darilo) in še dve aventovi mali steklenički,ki sta bili pri črpalki,pa nam nič ni preveč.Dojili smo se 4mesece. Sedaj je ena stekl. za čaj, druga sok, tretja mleko, druge zamazane za umit... V glavnem vse uporabljeneuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a je en dovolj? koliko kompletov rabimo? ...
3.2.2006 9:35:57   
spacey
Jaz sem nabavila eno Aventovo, eno Nukovo in eno Chiccotovo flaško. Pa je pil samo iz Chiccotove Primigiorni. Ta je res zakon! Potem sem pa šla še po eno isto flaško za čaj in kasneje še po eno manjšo za čaj, ki jo zdej tudi sam lahko drži.
Dudic sem pa tudi kupla en kup, pa jih sploh ne mara...oz. na začetku je še nekako šla, potem pa je pogruntal eno igračko in zdej ima tisto za topažbo, spanje...

Počakaj z nakupom, ker res nikoli ne veš kaj boš potreboval. Pa srečno!


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a je en dovolj? koliko kompletov rabimo? ...
3.2.2006 9:36:06   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: KMALU

saj ce vzames ta komplet pa dojis polno.., pride pozneje v postev a ne?


Ne, KMALU, brezveze je.. ker so tukaj not cuclji čisto majhni, pa količina tekočine , ki jo spraviš v te flaške je znatno manjpa kot količina čaja/mleka , ki ga bo tvoj user posted image  rabil / hotel poiti v kasnejših mesecih... Brezveze kupit komplet, če imaš namen dojit. Kupi stekleničko za čaj, pa še eno rezervno, pa tamale cuclje....

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a je en dovolj? koliko kompletov rabimo? ...
3.2.2006 9:50:33   
bskrle
Če že misliš, da moraš (nekaj) kupiti, kupi eno.
Če ti bo dojenje steklo, jih ne boš potrebovala, morda kasneje.
Jaz sem imela potem eno za mleko in eno za čaj, čeprav sem največ uporabljala magični lonček. Je pa res, če imaš otorka kje v varstvu, je fino,da ima flaško kar tam.
Ampak za to imaš še čas ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?