|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nahod
9.2.2006 11:01:07   
*alja*
Moja user posted image  je stara 5 mesecev in že 10 dni ima čist poln nos! Nima vročine, ne kašla razen tega nosa je vse OK. Nekje sem zasledila naj ji narežem čebulo in obesim pri postelji, to že delam par dni in nič ne pomaga. Imam tudi Otrisal baby Nasenspray in ni nič boljše. Mislim da bi po 10 dneh že to moralo se izboljšat, ker ful teško diha na usta in ko spi ter poskuša dihat na nos se ustraši in vedno začne jokat, pa 5 minut je nemorem pustit same ker ji vse v usta teče!
Kaj naj grem z njo k zdravniku? Bojim se da nebi česa drugega poleg dobla, ker ful neki virosi rashajajo in tam v čakalnicah mimogrede se česa nalezeš!
Hvala!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nahod
9.2.2006 11:42:04   
Anonimen
čebula baje pomaga če kašla ne če ma poln nos??!

baje pomaga da ji ful na veliko čistiš nosek s fiziološko, samo moja se je temu tko upirala da nism mogla. pa da ji pumpaš vn smrkl, čeprov pr ns tista pumpca ni  nikol potegnila nč vn?
js sem ji dala na en robec malo olja 31 od justa in ga položila v bližino njene pojstlce, da je mal po mentolu dišal.
baje pa obstajajo neka naravne kreme za mazat pa neke raztopine za v nos..joj kako se že reče..če se spomnim ti napišem. povprašaj v lekarni

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nahod
9.2.2006 12:51:02   
Urša
Pejt na iskalnik in prebrskaj, se dost nasvetov najde. Jst mu čistim s fiziološko in vn pumpam-ne morš verjet kolko gre vn, prov ta zelen smrkelj! Pa parkrat na dan dam k posteljci velik lonec zavretih kamilic. Se pa pri nas vleče tole že 1 mesec-tko, za tolažbo.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nahod
9.2.2006 14:44:27   
* Mateja *
Za gvišno pejte do zdravnika, da ne bo preveč časa trajalo. In tam bodouser posted image sčistli nos in vama pokazali kako to delat doma. Nam so dali neko cevkico, da lahko gremo prav v nosek in res sčistimo čisto vse ven. In je ful boljše, ko pa s tistimi pumpicami npr. od Nuka

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?