|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Idejo prosim...
13.2.2006 15:38:39   
Erin
user posted image .........Emma Hana Fartelj, Emma Nina Fartelj, Emma Sara Fartelj, Emma Danaja Fartelj, Emma Lisa Fartelj, Emma Rebeka (Rebeca) Fartelj, Emma Maia Fartelj, Emma Vanesa Fartelj, Emma Lejla Fartelj, Emma Nicole Fartelj, Emma Žaklin Farteljuser posted image , Emma Valentina Fartelj, Emma Elisa Fartelj,...

user posted image .........Jean Patrick (Žan Patrik) Fartelj, Alan Mark Fartelj, Simon Vid Fartelj, Dejan Maj Fartelj, Oskar David Fartelj, Tilen Alen Fartelj, Erik Aleks Fartelj, Jon Davor Fartelj,...

Veliko veselja pri izbiranju imena ter seveda z otročičkom...

user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil teejaa -- 13.2.2006 15:39:40 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Idejo prosim...
13.2.2006 21:07:09   
Anonimen
Emma Julija ali Emma Luna Fartelj?

in

Alex Fatelj

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Idejo prosim...
13.2.2006 21:10:37   
Mina1
Zdej, Emma Julija se bolj "spevno" sliši,mogoče celo bolj pristoji, če me razumeš, meni osebno se bolj dopade Emma Luna, čisto iz tega razloga, ker mi je Luna lepo ime.

Alex je pa lepo dominantno ime za fantkauser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Idejo prosim...
13.2.2006 22:51:10   
Anonimen
Ja, super, hvala za razlago.Želim vama, da bi ratalo čimprej in da si mogoče že user posted image . Te pa tudi občudujem, da si se, kljub težkemu porodu, tako hitro odločila še za enega user posted image . Zakaj jaz nisem tako pogumna???user posted image user posted image  Povej recept.user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Idejo prosim...
14.2.2006 9:08:43   
Anonimen
Blacky jaz šibam rodit naslednjič v Avstrijo z EA. user posted image  Samo še moram prej skočiti k moji doktorci, da mi naredi teste za alergijo. Pa tudi mislim si, če sem enega spravla ven, bom pa še drugega. Pa če bom spet tam vse preklelauser posted image .
Poleg tega je pa Max Luka tako zlat, da če ga bom slučajno pojedla, da bom imela še enega user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Idejo prosim...
1.3.2006 11:00:58   
Pobalami
Emma Amelie

za fantka pa Alex

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Idejo prosim...
1.3.2006 11:06:53   
Reja
Meni je všeč Emma Neva.

Če mi pade tudi za fantka kaj lepega na pamet, ti sporočim.

Sicer pa čestitamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?