|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali pazite, kaj jeste?
9.3.2006 9:30:08   
Reja
Barbs, čisto možno, da je od čokolade.

Tudi jaz pred nosečnostjo nisem skoraj nikoli dobila od hrane nobenih lis po obrazu. Zadnjič sem po dolgem času jedla mlečno čokolado. me je začelo kuhati v obraz, pa sem mislila, da mi je pač vroče. Ko me je videl mož, ga je kap, ker sem imela obraz živo rdeč in malo zabuhel user posted image . Ko sem si ga hladila z mrzlo vodo, je bilo bolje in naslednji dan se ni več videlo.

Sem se potem prepričala, ali je to res od čokolade, ker sem jedla marsikaj. Sem pojedla eno tablico in zgodilo se mi je isto.

Imam srečo, da mi čokolada (zaenkrat) ne paše preveč, tako da je ne bom preveč pogrešala user posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali pazite, kaj jeste?
13.3.2006 18:02:42   
happy mam
Živjo!!
Jaz sem v 4 mesecu user posted image , pa sem se zredila za dobre 3 kg, jem pa vse kar mi paše, izogibam se le jajcam. pa sirovemu mesu in pa majonezi sem se odpovedala. Pojem pa veliko več sladkarij, kot sem jih ponavadi, in pa veliko sadja, pa vode.
user posted image


_____________________________

Mi smo pa tako srečna družinica! Imamo namreč malega ŽAKA!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali pazite, kaj jeste?
14.3.2006 8:32:33   
pupika
kaj pečenemu ali kuahnemu jajcu se tudi odpoveste, namreč ajz si včasih jajce naredim za večerjo, izogibam pa se surovem jajcu in vsem surovim mesnim izdelkom, gob, pa svežim mlečnim izdelkom.

(odgovor članu happy mam)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali pazite, kaj jeste?
14.3.2006 10:05:19   
Reja
Ker mi meso ne gre, so jajčka na oko pri meni na jedilniku vsaj 1x na teden. Včasih si kakšnega dam tudi v solato - trdo kuhanega. user posted image

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali pazite, kaj jeste?
14.3.2006 10:41:29   
Anonimen
Jaz moram kar malo paziti, kaj dam v usta. Jesti ne smem dimljenega mesa in klobas. Pa uporabljati paradižnikove mezge.
Res vseeno veliko pojem, pa ne vem kam gre vsa hrana. Do 19 tedna imam skozi enako težo. Edino trebuh mi je kar zrastu. Pa ne vem ali ta mal tako raste.
Res pa je, da mi je začela ugajati čokolada in čokoladne stvari, kar menda ni dobro.
Zaenkrat sem kar vredu!

Lep pozdrav vsem!

(odgovor članu Reja)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali pazite, kaj jeste?
16.3.2006 7:11:15   
Reja
Z veseljem sporočam, da se mi apetit po stvareh, ki mi v prvih mesecih niso bile dobre, spet vrača.

Včeraj sem pojedla osličev fileuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali pazite, kaj jeste?
16.3.2006 8:10:41   
Barbs
Bravo Reja user posted image  -

jaz pa opažam, da se mi malo ustavlja - zgleda, da je user posted image  že tako velik ( pa še visoko nosim) , da mi je čisto sploščil želodec. user posted image  No ja, bo treba pa manj hujšat potem.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
16.3.2006 8:35:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali pazite, kaj jeste?
16.3.2006 11:11:32   
PIKA
Barbs, čokolada je res močan alergen, verjetno je bilo to. Jaz pa sem šele v 5.tednu, najprej sem znorela za hrenom in Cockto, ki ju prej nisem niti pokusila, sedaj pa bi jedla le joto, zelje, pasulj, mineštre, pečeno meso,.. Popijem tudi kozarec vina, če mi paše, jem pršut, pijem kavo, skratka, vse, kar mi je všeč.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali pazite, kaj jeste?
16.3.2006 13:54:25   
Reja
Pika, jaz sem imela tudi nekaj časa obdobje enolončnic, pa sem se jih tako najedla, da jih 1 leto nočem videti na jedilnikuuser posted image .

Barbs, kdaj imaš pa ti rok? Sicer tudi jaz opažam, da zadnjih nekaj tednov nisem tako zelo lačna. Važno mi je, da zjutraj precej pojem (prej nisem niti zajtrkovala), potem kako jabolko, okoli 14ih kosilo, potem se pa že ustavi. Še kakšno sadje ali solato pojem, bolj zaradi tega, da dobim malo vitaminčkov, kot pa zaradi lakote.

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali pazite, kaj jeste?
26.3.2006 16:14:19   
kapesanta
do 15 tedna, ko sem izvedela da sem nosečka, sem jedla prav vse, spila tudi malo alkohola (veseli december). Po pregledu pa poskušam malo pogledat kaj jem. Pregrešim se tudi kdaj - kak košček plesnivca, pa tatarca "ob praznikih".

Nimam nobene posebej zaželjene hrane. Sem pa opazila, da se mi je malo ustavila čokolada in ostale sladke stvari (ksreči).
Se pa držim naslednjega: če mi nekaj zapaše - grem in z užitkom pojem.user posted image

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?