|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uporaba lubrikanta
20.2.2006 8:33:31   
Anonimen
Najprej oprostite za anonimnost, vendar tako lažje opišem problem, brez zadržkov. Namreč odkar sem user posted image  mi se dogaja to, da se ne navlažim med predigro in sami sexom, kakor sem se prej. Vzburim se fulll in vse je kot prej (pred user posted image ) sam to me moti, ker je včasih prava suša tam doli in mi po sexu nateče splovilo in me tudi malo peče.. Grozno. Možu sem povedala za to dogajanje in je tudi sam opazil, pa sva zaključila, da bi bilo mogoče dobro če bi kupila lubrikant? Ker pa sem "nova" na tem področju in nisem nikoli kupovala pripomočkov za sex, me zanima, kje se da to kupit? V drogerijah nisem nikoli videla? A mogoče v sex shopu? Kaj naj vprašam prodajalko, če sama ne bom našla? A je lubrikant in vazelin eno in isto??? A je to ta snov ki "obdaja" kondom? In s tem se namažeš (oz. te namaže) med predigro? Kup vprašanj vem, vendar prosim vse z izkušnjami, da mi pomagajo, ker vem, da se na vas lahko zanesem. Koga pa naj drugega o tem sprašujem? Hvala za pomoč. 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
20.2.2006 8:41:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uporaba lubrikanta
20.2.2006 8:43:31   
coolbabe
Če ti je mogoče neprijetno it v sex shop ti priporočam da greš v lekarno in kupiš lubrikant tam. Multigyn je preverjeno dober, maš pa možnost v lekarni kupit gel ali pa liquid gel. Prvi naj bi bil bolj za vlaženje če imaš na splošno težave s suhostjo, drugi pa je prav za spolni odnos, ampak ti priporočam kar prvega, ker je drugi mogoče za malenkost pretekoč.
No tole je lekarniška verzija, če greš pa v sex shop je pa tega tam toliko da je najbolje da se kar na prodajalca obrneš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uporaba lubrikanta
20.2.2006 8:50:07   
Anonimen
Hvala obema za pomoč. Radha ne ni me sram iti v sex shop, saj nimam nobenih zadržkov, bova šla z možem skupaj, pa si mogoče še kaj zaminivega ogledava user posted image ! A tudi v lekarni ga imajo? No saj mi je mož rekel, da verjetno v lekarni, pa sem rekla, da sigurno tam nimajo. No ali v enem ali drugem kraju bom že našla. Se vama pa od srca zahvaljujem za tako hiter odgovor, kaj bi brez vas. Zlate ste punce. Veliko užitkov vam želim. 

(odgovor članu coolbabe)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Uporaba lubrikanta
20.2.2006 8:58:01   
Ženkica
Svetujem ti, da kupiš lubrikant v lekarni, ker v sex shopu je kar občutno dražji, poleg tega, je v lekarni zares tisti najboljši. Ti pejdi samo v lekarno in reci: lubrikant prosim user posted image . To je to!!

Pa čim več užitkov vama želim.

lp

Ženkica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Uporaba lubrikanta
20.2.2006 9:22:54   
tehnofil
Lubrikant je lahko na vodni osnovi ali vazelinu. Ob uporabi kondoma moraš uporabljati takšnega na vodni osnovi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Uporaba lubrikanta
20.2.2006 9:24:52   
Anonimen
Od Durexa lubrikant prodajajo v DM.

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Uporaba lubrikanta
20.2.2006 9:42:28   
mia-2
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Od Durexa lubrikant prodajajo v DM.




Pa v Intersparih tudi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Uporaba lubrikanta
20.2.2006 10:44:12   
beba76
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Od Durexa lubrikant prodajajo v DM.

Pa v Mercatorju tudi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Uporaba lubrikanta
20.2.2006 10:52:35   
Udb
Pa v DM in Mullerju tudi.user posted image

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Uporaba lubrikanta
20.2.2006 11:08:06   
Anonimen
Najbolj nevtralen in nedražeč je preverjeno K-Y gel, ki se dobi v vsaki lekrani. Meni ga je za uporabo po porodu svetoval dr. Pušenjak.

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Uporaba lubrikanta
20.2.2006 11:16:20   
Anonimen
Ja tako kot je rekla Nojči user posted image !

Jaz sem ga kupila ravno prejšnji teden in zdaj z parkiranjem v garažico ni več problem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Uporaba lubrikanta
20.2.2006 11:34:22   
Anonimen
Obstaja kakšen univerzalni lubrikant ali je bolje kupiti za vsak namen posebnega, prosim?

Jaz bi enega za analo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Uporaba lubrikanta
20.2.2006 12:38:13   
Anonimen
Jap z K-Y lahko preverjeno parkira tudi v zadnjo garažico user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Uporaba lubrikanta
20.2.2006 12:47:46   
kalbo
Kupi K-Y gel. Je poceni, na vodni osnovi in ga dobiš v vsaki lekarni. Tisti v sex shopih so dragi. Tudi tisti od durexa je predrag, pa gotovo nič boljši od K-Y gela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Uporaba lubrikanta
20.2.2006 14:00:07   
Pupica
Drugače pa je med user posted image priporočljiva tudi uporaba Multy Gyn gela. Meni ga ni treba uporabljati pred odnosomuser posted image , ga pa redno po odnosu, saj preprečuje vnetja in razne okužbe, za kar si bolj občutljiva med user posted image .Dobiš ga pa v DM-ju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Uporaba lubrikanta
21.2.2006 3:34:10   
Anonimen
K Y  IT  IS.

HVALA!!!!!!!!

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Uporaba lubrikanta
21.2.2006 16:25:26   
Anonimen
Pupica, a veš, da je mene po uporabi multy-gin gela prav hudo pekla mucauser posted image . Kot da bi si namazala nekaj izredno dražečega. Čez kako leto sem ga ponovno kupila in zgodba se je ponovila. Res pa je, da imam sluznice zelo občutljive. In ob uporabi vseh lubrikantov, razen K-Y gela sem imela vedno pekoč in neprijeten občutek.
In ja, K-Y gel je OK tudi za seks v ritouser posted image

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Uporaba lubrikanta
24.2.2006 18:57:50   
Pupica
Ja Nojči sej na začetku je res nekoliko pekoč občutek tudi pri meni, vendar le za kratek čas.Potem je OK.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Uporaba lubrikanta
24.2.2006 19:15:11   
Anonimen
Pa smo res vsaka drugače narejene. Meni je očitno preveč razdražilo sluznico in sprožilo nekaj dnevno vnetje. Pri obeh poskusih. Očitno je nekaj takega not, ki mi nikakor ne odgovarja.
Kot sem že rekla, res sem občutljiva pri teh stvareh. Tudi če se že slučajno zgodi, da grem v bazen, obvezno fašem vnetje. Niti v domači banji se ne smem namakat, pa čeprav brez penečih kopeli, olj, ipd
Nimaš kaj, se pač izogibam stvari, za katere vem, da mi škodijo.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Uporaba lubrikanta
24.2.2006 19:35:12   
zoya_
Lubrikant lahko kupiš v Sparu, imajo Durexov lubrikant, ki je zelo dobre, pa še dobra embalaža na pumco je...

_____________________________

L I V E S T R O N G

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?