|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   posojilo
20.2.2006 11:53:49   
Anonimen
Smo trenutno v denarni stiski in ne vem kako do denarja. Rabim ga za poplačanje pimitov. A bi se katera odločila za tista posojila preko Salomonovega oglasnika? Na banki trenutno na oremo nič uredit dokler ni poplačano.
Prosim za pomoč in nasvet.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: posojilo
20.2.2006 12:41:00   
Anonimen
N u j n o 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: posojilo
20.2.2006 12:45:53   
Anonimen
Joj, ne! user posted image  No, ja , izkušenj nimam, sam baje ni glih dobro tam jemat posojilov, ker jim take obresti plačuješ, da glava boli. Pa pol še legalno ni, baje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: posojilo
20.2.2006 12:48:24   
Anonimen
Joj, samo te ne delaj!!!!! Če boš vzela posojilo pri kaki izposojevalnici denarja, boš ga preplačala s takimi obrestmi, da se ti zmeša! Če pa ga boš vzela pri posamezniku, ki ima oglas v oglasniku, pa se lahko zgodi, da zahtevajo vedno več obresti in ti na koncu začnejo groziti, kar sva tudi sama skusila na lastni koži, pa čeprav sva bila samo poroka. Vse sva morala midva vrniti in še cel kup obresti zraven.

Če le imaš možnost, vzemi v službi posojilo, mi imamo npr. BVP (brezobrestno vračanje posojila) ali pa si sposodi od kakega sorodnika in raje tam vračaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: posojilo
20.2.2006 12:48:59   
Anonimen
Hja, očitno sva dve v popolnoma istem položaju. Mene zanima isto user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: posojilo
20.2.2006 14:09:12   
soncece24
Če ti bo banka račun blokirala boš boljše skozi prišla kot pa z enim oderuškim posojilom. Poskusi si sposodit od staršev/sorodnikov.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: posojilo
20.2.2006 14:39:19   
tinatona
Hej!

Kot so ti že punce rekle, samo tega ne!!!

Zakaj se pa na banki ne zmeniš in obročno odplačuješ? Malo dlje sicer traja, pa saj je vseeno. Jaz sem tudi imela frko, pa sem se lepo zmenila na banki - vsak mesec pustim na računu 20000, ostalo pa lahko dvignem. Še par mesecev in pa bom na nuli. Komaj čakam!

Lep pozdrav!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: posojilo
20.2.2006 15:03:15   
Anonimen
A to pa ne bi šlo, da recimo zamenjaš banko, tam zaprosiš za limit in ga odplačaš v pstari banki? user posted image  Se to da? user posted image

(odgovor članu tinatona)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: posojilo
20.2.2006 15:06:58   
lory05
Vidim, da nisem edina, ki bi ti odsvetovala posojila iz Salamonovega oglasnika.
Samo ne delaj tega.
Odvisno pri kateri banki imaš TRR. Vem, da nekatere banke, ti odobrijo ne vem, recimo, potrošniški gotovinski kredit tudi če si v k... pri njih, s tem, da pustiš denar na računu oziroma poplačaš limite in dolgove. Če pa kaj ostane lahko dvigaš. Saj te tudi vprašajo, če najemaš kredit pri isti banki kjer imaš dolgove, pa še manj komplicirajo, samo da prej odplačaš.
Mogoče bi ti lahko kaj več povedala, če se mogoče sama ne znajdeš, ampak si napisala premalo.
Če lahko, probaj bolj natančno opisat situacijo ali pa mi piši na privat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: posojilo
20.2.2006 15:11:49   
bskrle
Poleg tega, da si denar kje izposodiš (sorodniki, prijatelji) je res vredno,da  se pri banki kaj izpogajaš.
Skrajana varianta je, da narediš popis stvari, ki jih imaš in skušaš razdelita na tiste, ki jih res rabiš, ostalo pa prodaš.
A kakšnih certifikatov pa nimaš?
NuJNOJE DA SI NAREDIŠ SEZNAM VSEH STROŠKOV, ki jih imaš in jih zreduciraš na min. posebej pri hrani se da marsikaj privarčevati.
Napiši še kaj, da ti svetujemo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: posojilo
18.4.2016 11:59:08   
meryl123456
Želimo, da obvešča javnost, da je finančni ZAGOTAVLJANJE posojila podjetju trenutno daje ven posojila po ugodni obrestni meri v višini 2% na leto. Damo ven minimalni znesek posojila 1.000,00 in najvišji znesek 100.000.000,00. Če ste v stiski financiranja za širitev poslovanja, kmetijski namen, odplačilo dolga, avto posojilo in izobraževalne posojila, potem smo lahko v veliko pomoč in pomoč za vas. Za več vpraša o naši kreditni program, priporočamo, da se obrnete na naš uradni e-poštni naslov je navedeno spodaj: financialassuranceloans@gmail.com, financialassuranceloans@accountant.com
http://financialassuranceloans.bravesites.com/

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?