|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cena izposoje obleke
25.2.2006 13:39:14   
MiNa*
Rezervirala sem si obleko, se mi zdi, da me bo kar drago prišla: 100.000 sit (izposoja).

Mi je v salonu gospa rekla, da je cena odvisna od tega kolikokrat je že bla izposojena. Jaz jo imam rezervirano za junij, kako pa oni že sedaj vedo ali bo do takrat šla v izposojo enkrat ali trikrat?
ali pa gre tako, da je cena odvisna od tega kateri po vrsti jo rezerviraš in ne nosiš? Ker to se mi pa ne zdi fer, saj jo lahko prva rezerviram, nosi jo pa potem že šest nevest in je lahko torej že kar znošena.
Skratka, zanima me li bom lahko pri ceni še kaj "glihala", če bom opazila, da je bila že nošena?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cena izposoje obleke
25.2.2006 13:54:48   
b.nika
Kako je z glihanjem ne bi vedela. Jaz sem si izposodila obleko pred 1 letom, pa sem plačala 70.000 sit, ne glede na to kolikokrat je bila obleka prej nošena. Sem pa res imela srečo, ker je bila nova in je bila predstavljena samo na eni modni reviji.

(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cena izposoje obleke
25.2.2006 15:56:52   
Dejča
Velikokrat je tako, da plačaš več za to, da obleko prvič nosiš, naslednjič manj itd. Da je do junija ne bodo izposodili, se mi ne zdi verjetno, lahko pa da bodo zanjo plačali še več. Če bo zelo uničena, ti najbrž ne bodo mogli zaračunati toliko, vendar nekako dvomim v to.

(odgovor članu b.nika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cena izposoje obleke
25.2.2006 16:25:03   
tinka-pepa
meni se zdi to absolutno prevečuser posted image , za ta denar ti jo šivija zašije in jo lahko imaš za spomin ali pa jo prodaš naprej.

(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cena izposoje obleke
25.2.2006 21:07:49   
Anonimen
Ja cena bi naj bila odvisna od tega koliko krat je bila obleka nošena. In če jo bo katera oblekla pred teboj, ti tega zagotovo ne boš vedela, ker jo očistijo. Razen, če jo bo kdo strgal,  v tem primeru ti je pa tako ali tako NE SMEJO posoditi!
Sicer pa, ko sva se misva poročila-pred 4,5m sem si jaz tudi izposodila obleko, jo prva nosila in nisem dala toliko!!!! Dala sem za obleko+dodatki (nakit in šal) 70000SIT, pa še ogrinjalo iz krzna sem imela (8000SIT).
P.S. Zakaj si si pa tako zgodaj rezervirala obleko?????  Ker možnosti so,da si ti sedaj plačala 1. izposojo, nosile jo bodo pa še vmes 100 nevest!user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: NENAJANI

ZAKAJ PRI user posted image  ME JE PA NA ANONIMNE VRGLO????????????????????user posted image user posted image user posted image
V glavnem zgornji odgovor je moj!user posted image
Aja, ČESTITKE NA POROKO!!!!!user posted image


< Sporočilo je popravil puncica -- 27.2.2006 7:54:37 >

(odgovor članu MiNa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cena izposoje obleke
26.2.2006 7:00:43   
Lunca1
Mina, a ste se dogovarjali, da jo boš ti prva nosila? Ker če ne, se dogovori v salonu, da jo lahko posodijo tudi drugim in naj bo cena nižja.
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
28.2.2006 16:43:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MiNa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cena izposoje obleke
28.2.2006 19:48:49   
Anonimen
Jaz sem si dala obleko sešiti v poročem salonu. Šivanje me pride nekje 70 tisoč. S tem, da obleko potem pustim tam. Dobim pa še zraven na izposojo zastonj večerno obleko.

Če pa poročno obleko kupim (to ki mi jo šivajo), pa plačam par jurčkov več in dobim zastonj še večerno obleko, ki mi jo tudi sešijejo.

Mislim, da je to zelo ugodno.

Sem zadnjič slučajno slišala, da 2. izposoja pride 25.000

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: cena izposoje obleke
1.3.2006 11:33:35   
k1
2 leti nazaj - 48.000 v izposojevalnici mb.

100 jurjev je ful dosti. in res je, kdo ti garantira, da do takrat ne bo nošena?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: cena izposoje obleke
2.3.2006 7:52:40   
MiNa*
Help, kaj lahko ZDAJ naredim?
SEm na forumu brala, da je kar nujno rezervirat obleko pol leta vnaprej, da dobiš tako kot ti je všeč, zato sem tako pohitela in ko sem jo videla sem v evforiji rekla to bo to, ne da bi kaj razmišljala, sedaj pa imam. Pa sem iz naših daljnih krajev šla v LJ, in zaradi oddaljenosti želela tisti dan to opraviti, da mi ne bo treba še enkrat hodit iskat.
Mislite, da bi se dalo kaj s šefom zmenit in, da poiščem cenejšo obleko v njihovem butiku, aro 20.000 sit pa mi upoštevajo pri tem?

Kakšen predlog, prosim? Saj v drugih butikih, ko sem gledala se cene gibljejo med 60-80.000. Torej je 100 res preveč.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: cena izposoje obleke
2.3.2006 11:27:53   
Nasy
jaz sem za izposojo na dolenjskem dala 40 čukov, rezervirala sem 3 mesece prej

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: cena izposoje obleke
2.3.2006 13:38:09   
Anonimen
zivjo

jz sem poročno obleko rezervirala tri mesece prej, dala sem malo are in na koncu dva dni pred poroko sem jo dvignila in dodala še ostalo, dala pa sem z aro vred 45.000 sit, na vrhniki. moja prjateljica pa je v Ajdovščini dala za izposojo poročne obleke samo 25.000 sit. tko da jaz mislim da si dala čisto preveč. kar povej jim da si se pač premisnla, pač morjo se zavedat: STRANKA IMA VEDNO PRAV!!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu MiNa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: cena izposoje obleke
3.3.2006 7:57:22   
Tinca7
Jaz sem jo rezervirala prejšni teden, in me pride 78.000 sit. Res je veliko. ampak meni noben salon ni ponujal nič cenejeuser posted image .

(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: cena izposoje obleke
3.3.2006 16:53:30   
valči
Štiri leta nazaj v poročnem salonu v Mariboru sem dala 44000 sit.Sem dala 10000 akontacijo,rezervirala pa sem jo januarja,poročila sva se junija,obleka je bila čudovita in mi ni žal...
100000 je pa res dragouser posted image

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: cena izposoje obleke
7.3.2006 19:26:06   
Sofi
Ker sem tukaj na forumu malce spremljala koliko ste dale za obleke, sem jo pač šla iskat z namenom, da odštejem kakšnih sto jurjev. Pa sem bila PRESENEČENA. Obleka, v kateri se počutim kot princeska, me pride le 50.000. Takoj sem vedela, da bo ta ta, ampak potem mi je pa cena bila sumljiva. Pa je prodajalka (ali kaj že je) rekla, da dražjih nimajo in da se višje cene sučejo pač v Ljubljani. Aja, izposodila sem si jo v MB.

Predlagam ti, da pogledaš v poročne salone izven LJ. Enaka obleka bistveno cenejša.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?