|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krst in rojstni dan skupaj
6.3.2006 17:01:33   
m_m
user posted image

Tako dolgo smo odlašali, sedaj pa čakamo otoplitev, da bosta krst in rojstni dan nekje skupaj. Zakaj ne na isti dan?

Povabljenci bodo skoraj isti, zato me zanima če je že kdo imel to dvoje skupaj? Po krstu bi tako bila še nekje pojedina. Tako kot za RD, samo da doma.

Ne vem pa, kako bi naredla s torto? Moram združiti 2 v 1. Študirala sem kako tako varianto: za RD bi bila npr. torta v obliki račke, imela bi nekje napisano za 1.RD, kako tablico okoli vratu (nekaj takega kot sem naredla tank - v albumu) zadaj pa bi vlekla vagonček, na kateremu bi pisalo posvetilo za krst. REcimo.

Oblečena bo tako bolj v svetlo, a ne krstno obleko. Navadno iz trgovine, tako da bo lahko še kdaj imela. Kot bi to bilo za RD.






_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krst in rojstni dan skupaj
6.3.2006 17:03:27   
dejčka2
Mi smo imeli poroko in krst skupaj in je bilo super, nobenih težav.Tortica pa je bila posebaj.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krst in rojstni dan skupaj
6.3.2006 17:12:10   
dulcinea
Moj kolega je imel eno hčerko pri krstu, drugo pa pri obhajilu, na isti dan.

Drugače je pa bla sošolka iz gimnazije na isti dan krščena, pri obhajilu in birmi, pa še rojstni dan je imela takrat (18). Bila je ful vesela.

A ni pri tako majhnem otroku vseeno. Saj se itak ne bo spomnila. Edino slike in video posnetki jo bodo spomijali na to.

LP; D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krst in rojstni dan skupaj
6.3.2006 17:30:25   
TORTICA
Mi bomo imeli, ampak šele julija. Samo da bomo zraven krsta in 1. r.d. praznovali še moj rojstni dan in babičin 60 rojstni dan kateri je tudi takrat približno.
Vse skupaj je v roku 10 dni in bomo združili skupaj. Mislim da bo enkratno. Torta bo pa vsaka posebaj.

Komaj čakamo.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krst in rojstni dan skupaj
6.3.2006 18:00:17   
m_m
A torte so bile posebej tudi če je šlo za istega človeka?

(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krst in rojstni dan skupaj
6.3.2006 21:12:56   
lelaval
Mi bomo  imeli krst in obhajilo obenem.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krst in rojstni dan skupaj
6.3.2006 21:28:13   
mia-2
Mi bomo tudi imeli oboje 30. aprila.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krst in rojstni dan skupaj
6.3.2006 22:02:26   
m_m
o, mia-2 a tule si ti user posted image  user posted image

Dej nehi, 30. april? Kdaj ma pa mali RD? Naša ma 27. aprila. In bo tut tam nekje blizu oboje.

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krst in rojstni dan skupaj
8.3.2006 9:32:59   
tejčica
Tudi mi smo s krstom odlašali toliko časa, da smo potem imeli skupaj Tajin 1. rojstni dan in krst. Ker nas je bilo veliko smo imeli 2 torti, eno za rd in eno za krst.

Krst je potekal dopoldan in kdor je želel je bil prisoten, vsi skupaj pa so bili potem povabljeni na kosilo - piknik (ima rojstni dan julija).

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krst in rojstni dan skupaj
8.3.2006 9:45:47   
lutka
tudi mi smo imeli krst in RD skupaj. Dvojčka sta imela krst, Manca pa je praznovala 8.rojstni dan. Imela sem torto v obliki dveh srčkov, ki se držita skupaj. Na eni strani je pisalo za krst na drugi pa Manci za rojstni dan. Je prav fino zgledalo.

Bom pogledal če ima kje shranjene slike in bom dala v album.

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krst in rojstni dan skupaj
8.3.2006 12:51:46   
kimba
Mi smo tudi imeli za oba otroka krst skupaj z rojstnim dnem partnerja. Prvi krst je bil leta 1999 in partnerjev 24. rojstni dan in za drugega otroka je prav tako naneslo (leta 2004 in partnerjev 29. rojstni dan). Seveda sta bila oba krščena 3.10. Torto smo vedno naročili knjigo in je na eni strani pisalo Žigu oz. Lukatu za Sv. krst in na drugi strani za partnerjev rojstni dan. Zabavo smo vedno organizirali doma, ker smo imeli vedno povabljene iste ljudi in vedno smo imeli majhne otroke,, ki seveda tudi spijo popoldan in smo doma imeli vsaj prostor kamor smo jih dali spat. Res je da je veliko dela ampak če se fino organiziraš gre. Jaz sem imela ogromno pomoč pri partnerju (je kuhar in je veliko sam napravil za jest, jaz sem imela pa pripravo mize, prostora in na sploh organizacijo čez).

Pri nas mi je bilo to vedno zelo všeč in če bo še kdaj mogoče kakšeno dete pri nas bomo verjetno napravili isto (se pravi 3.10. - bo naš dan)


_____________________________

kimba s tremi sončki

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: krst in rojstni dan skupaj
9.3.2006 12:16:40   
ma-ja
Moja sestra bo naslednji teden to organizirala. Malčica bo stara 1 leto in hkrati bo tudi krščena. Pa vsi bomo povabljeni v gostilno na požrtijo. Meni se to zdi čisto v redu, ker se mi dojenčki pri krstu prav smilijo user posted image . Sicer pa vsak po svoje!

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?