|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   6.rojstni dan
9.3.2006 10:13:33   
Anonimen
Kaj pripraviti za zabavo 6-7 letnikov? Zabava bo doma. Bilo jih bo 10-15.
Kaj pa pripraviti razen torte in pizze?
Preznujemo čez 2 tedna in kot kaže vreme bomo bili kar v hišiuser posted image .

Prosim nasvete.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 6.rojstni dan
9.3.2006 12:14:11   
ma-ja
Od Pečjaka kupim zmrznjene žepke - pizze. Pri nas vedno zažgejo. Drugače pa so tudi kakšni obloženi kruhki super. Jaz pa ponavadi tudi kaj spečem. V glavnem so še vedno pohvalili postrežbo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 6.rojstni dan
9.3.2006 13:51:13   
Anonimen
Tele žepke pa še nisem videla.user posted image grem potem pogledat kako izgleda. Ideja je pa super.

(odgovor članu ma-ja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 6.rojstni dan
9.3.2006 13:56:05   
ma-ja
Verjetno poznaš čokoladne žepke (ta male). To je pa isto, samo da je nadev kot pri pizzi. So pa dobri, pa še dela nimaš nič (spečeš v pečici). Pa kupi kar malo več iz naših izkušenj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 6.rojstni dan
9.3.2006 17:18:11   
lelaval
Moji vsi 3 otroci imajo RD, ko bi naj bilo toplo- da ne rabimo bit notri. user posted image
Mi pizzo pečemo kar doma (imamo krušno peč zunaj), drugače pa bi naročili oz kupili v pizzerii. Navadno spečemo še kakšne čevapčiče in hrenovke - to otroci radi jedo. Lahko pa narediš tudi hot-doge ali hamburgerje in pomfri. user posted image
Jaz spečem (če mi je user posted image ) šamrole - nikoli ne ostanejo user posted image , sicer pa radi grizejo še kokice - iz mikrovalovke.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 6.rojstni dan
16.4.2006 16:32:15   
Ceca
Za 6. rojstni dan mojega sina smo organizirali zabavo v naši hiši in delno na vrtu. Naročili smo pizze in naredili sendviče za otroke, od pijače pa smo imeli sadne sokove in gazirane pijače. Na voljo so imeli televizijo z DVD-jem in računalnik ter glasbo po želji. Zabava je trajala od 16-ih do 20-ih. Torto smo naročili in je bila v obliki Ferrarija na sinovo željo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?