|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fruchtzwerge
10.3.2006 18:50:41   
*alja*
Naša user posted image  je stara 6,5 meseca in ima zelo rada tile fruchtzwerge, vendar nevem če ji lahko dam? Dam ji kaki dve žlici, vendar ona bi več, samo usta odpira! Kaj ji lahko dam več?user posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: fruchtzwerge
10.3.2006 19:00:39   
tinatona
Moj je pri štirih mesecih in pol cel teden preživel samo na njih (sva bila v bolnici in ni hotel nič drugega jesti), pa ni bilo nič narobe. So tudi pediatri rekli da ni panike, samo da je.

LP tina

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: fruchtzwerge
10.3.2006 19:01:08   
rozi81
Če je, pa če se ji nobena alergija ni pokazala ji kar dej. Jaz moji dajem že od 6m naprej in jih obožuje.

Lp S


(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: fruchtzwerge
10.3.2006 19:08:36   
Lunca1
Jaz sem moji dala pri dobrih 6. mesecih in je bila prvič navdušena nad drugo hrano kot mlekom.user posted image

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: fruchtzwerge
10.3.2006 20:26:43   
HuAnita
Uvajaj najprej navaden jogurt oz. skuto, pa ga zamešaj s sadjem.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: fruchtzwerge
11.3.2006 11:26:41   
petraz
Tudi naš je zelo nor na Fruchtzwerge. Daj ji kolikor hoče, saj ne bo nič narobe, drugače bi se že pokazalo ... user posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: fruchtzwerge
11.3.2006 11:38:33   
KODA
Če ni nobenega problema,ali se ji ni pojavila nobena alergija,ji daj.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: fruchtzwerge
11.3.2006 13:56:08   
Barbela
Če ni nobene reakcije, ok. Ampak pri nas je bila. Je bil dva dni flekast po hrbtu in rokah. Zdej mu dajem samo navadno skutko s svežim sadjem in ni nič narobe. Pa še to: mislim da sem ga pošteno polomila, ko sem mu ponudila fruchwerge, ker je ena sama kemija. Še danes ne vem kaj mi je bilo. Sploh pa ni težko pripraviti svežega obroka in tudi nič se ne zamudiš. Če smo pa kje, pa poje skuto posebej, babano ali jabolko pa posbej (star je 8 mesecev).
Moje mnenje in ne zamerit.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: fruchtzwerge
14.3.2006 11:48:05   
Romcka
Fruchtzwerge je ZAKON:) se posebej ce gremo kam....doma pa sama pripravim skutko s sadjem:)
cmok
R

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: fruchtzwerge
14.3.2006 11:54:05   
Seven*
Reklama je ocitno naredila svoje. Obstaja kar nekaj skut s sadjem, pa imate (imamo) oprane mozgane s pomocjo reklam.. 

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: fruchtzwerge
14.3.2006 12:05:22   
Janeja
Seven, tuki se pa ne strinjam s tabo. Ni vse v reklami.

Meni je npr. pediatrinja iz intenzivnega odd. LJ porodnišnice svetovala, naj Lei dajem Fruhtzwerge, ker so zelo kalorične in jih imajo otroci ponavadi radi. Naša mala princeska je namreč zelo neješča, te skutice ima pa kar rada, včasih mi poje celo 2 na enkrat. Pa istočasno mi je povedala tudi, da je že kar nekaj neješčih nedonošenčkov skoraj samo of Fruhtzwerge skutkah gor zraslo pa so čist zdravi. Jaz pa sem seveda vesela, če mi vsaj to poje.

Mislim, da ni treba vseh "že pripravljenih" mlečnih izdelkov v isti koš metat.


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: fruchtzwerge
14.3.2006 12:29:18   
Seven*
Janeja, meni je pa bodoca pediatrinja povedala, da ravno zaradi teh skutk MASOVNO vozijo otroke v bolnisnico zaradi alergij. Hja, stroka se res ne more zediniti. Pa nejesc otrok je cist nekaj drugega. Si hvalezen ce sploh kaj poje, kaj sele da bi izbiral Te razumem in podpiram.. Ampak vecina otrok pa je normalno jescnih. Govorim za tiste..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: fruchtzwerge
14.3.2006 21:28:57   
Avri
Mi smo stari 9,5 m pa še ne vemo kaj je to Fruhtzwerge ali kaj podobnega. Skuta ali navadni jogurt z domačim sadjem pa obožujemo. Seveda je bilo na začetku kar nekaj negodovanja (včasih se pri novem okusu malo zatakne),
zdaj pa pridno vse popapcamo. Vse ob svojem času.
Seveda pa se strinjam, da je z neješčimi otroki drugače.


< Sporočilo je popravil Avri -- 14.3.2006 21:30:53 >


_____________________________



(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?