|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   torta NODI - za Uršo
14.3.2006 10:06:28   
Gordana-3
Urša, videla sem tvoje slikice v albumu in torto z Nodijem. tudi naša pupa bo imela kmalu 2 leti in bi ji kupili takšno torto. zanima me, kje ste jo nabavili, kakšna je bila cena in ali se morda da kupiti samo nodi z avtom, brez torte.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: torta NODI - za Uršo
14.3.2006 11:36:51   
Bubamaraa
Tudi meni je bila torta všeč, pa sem Urši pisala na ZS in mi je povedala kje so ji naredili tako lepo torto... Prilagam njihovo spletno stran.... Urša še enkrat hvala za informacijo....

www.kraljevi-mignon.si






_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: torta NODI - za Uršo
14.3.2006 12:03:05   
Gordana-3
skorajda malo predaleč za nas. ne vem, če se bomo iz celja vozili po torto v kranj. morda pa le! morda veš, koliko stane tale torta z nodijem?

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: torta NODI - za Uršo
14.3.2006 12:07:41   
Bubamaraa
Urša mi je rekla, da je dala 16.000sit.... Veliko, ampak za mene vredna tega denarja.... Tud jaz bom šla v Kranj iskat pa sem iz Zagorja(čeprav mi jo bomo rabili šele julija-tko da imam še dosti cajta).... Sej če greš iz Celja kar na avtocesto(Trojane) maš cca.45 minut vožnje...

Upam samo, da ne bo Urša jezna, ker zdej sem pa vse namesto nje odgovorila....


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: torta NODI - za Uršo
14.3.2006 12:18:23   
Anonimen
Kooooooooliko? 16 jurjev! Ni šans. Sem jim pa že pisala za cenik, ker bomo mi tudi v kratkem praznovali.

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: torta NODI - za Uršo
14.3.2006 12:42:17   
Gordana-3
resda malo preveč. plus darilo, plus pogostitev, plus naša hiška, ki je v fazi gradnje user posted image  
mislim, da bomo poiskali cenejšo torto. očitno ne bo nodi, bo pa torta s pikapolonicami, ki jih hči tudi obožuje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
14.3.2006 12:42:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: torta NODI - za Uršo
15.3.2006 13:00:35   
TaRe*
Glede na to,da se malo spoznamuser posted image na te stvari,vam predlagam,da v slaščičarni poveste,za koliko ljudi naj bi torta bila.
Ni potrebe,da je torta tako velika,da daš gor tega Nodija.Če sem jaz pravo videla,bi rekla,da je torta za cca 25 kosov,tisto figurco bi se pa kamot spravilo na torto za 16 kodv,le malo manj ceste bi blo.Pa cena bi bila tudi občutno nižja.
Ti pa,ki si iz Celja,ti pa predlagam,da pokličeš v Slaščičarno Brglez v Žalec,ker vemuser posted image ,da tam tudi delajo dobre torte,pa pomoje jim tudi tak Nodi ne bi bil problem.

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: torta NODI - za Uršo
15.3.2006 23:43:00   
Urša
Ja, draga je bla, to pa res. Pa tud šla je vsa, brez problema!user posted image  Mmmmmmmm, če se spomnim na tiste pomaranče in praline čokolado... no, pa tud s samo dekoracijo je blo precej dela, tko da... mal pogledam skoz prste enkrat na leto.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: torta NODI - za Uršo
20.3.2006 11:38:59   
Nasy
mislim, 16.000 vam je preveč za torto?! Pojdite na primorki konec, tam gre vse na kilo..recimo, kilo okrogle torte je 2800, vse je pa več..in kaj hitro ima torta 5, 6 kilc 

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?