|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   eno vprašanje?
14.3.2006 17:34:17   
Anonimen
Kako vam je všeč ime Dalin- za punčko?Poznate koga, da bi imel takšno ime? Ne vem no, meni je ful všeč, ampak se mi zdi skoraj preveč nenavadno za naše okolje. kaj pa ve mislite? Dajte no, da malo poklepetamo.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: eno vprašanje?
14.3.2006 18:04:45   
soncece24
Ni mi všeč. Če bi slišala tako ime sploh ne bi vedela, al je otrok fantek al punčka.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: eno vprašanje?
14.3.2006 18:32:43   
dulcinea
Se strinjam s sončece24. Kam so pa šla lepa pristna slovenska imena? Tudi iz starega imena se da narediti kako izpeljanko, ki je modernejša.

Sem imela učenko, ki ji je bilo ime Sebil. Pred začetkom leta sem morala prav pogledat njeno emšo če je na koncu 500 ali 505. Sicer pa je bila njena mama turkinja, tako da to že odpustim. Ne gre pa mi v kišto, ko danes mame dajejo taka čudna imena, da sploh ne veš kaj je...

Pa brez zamere, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: eno vprašanje?
14.3.2006 19:01:22   
Mina1
Ime je vsekakor zanimivo. Ne poslušaj drugih, "sto ljudi, sto čudi" in tako. Resno, če je tebi oz. vama všeč, go for ituser posted image .

In zakaj nenavadno za naše okolje, smo vendar leta 2006user posted image .


_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: eno vprašanje?
14.3.2006 19:01:55   
Reja
Meni se ime zdi zanimivo, res pa je, da sem najprej pomislila, da gre za fantka.

Ne poznam pa nikogar s takim imenom.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: eno vprašanje?
14.3.2006 19:04:34   
lelaval
Meni pa je všeč. Se mi dopadejo redkejša imena. Sicer pa me spominja na Nalin (vzdevek ene na RR), kar bi tudi lahko uporabila za ime.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: eno vprašanje?
14.3.2006 19:09:11   
Mina1
Pa še to sem pozabila napisati (lahko vzameš malo za hec in tako):

a veš kako bo fino, ko bo že korakala po svoje in se boš za njo po Čopovi zadrla Dalinnnnnnnnnnnn. Samo ona, samo tvoja se bo obrnilauser posted image .

Meni so nadvse všeč redka in izvirna imena, sprejemljiva seveda. In Dalin se mi zdi vse to.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: eno vprašanje?
14.3.2006 19:12:18   
Anonimen
meni se zdi ime tudi zanimivo, kr lepo ampak svoji punčki ga verjetno ne bi dalauser posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: eno vprašanje?
14.3.2006 19:16:47   
mamči
Meni je lepo. Zveni nežno, ženstveno, ni popačeno in prekratlo. Všečno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: eno vprašanje?
14.3.2006 19:26:06   
Lunca1
Jaz sem najprej pomislila, da je moško ime. Kaj pa vem, mene ne očara preveč.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: eno vprašanje?
14.3.2006 21:11:11   
Anonimen
Dalin. Saj tako zelo izumetničeno ni, je kar prizemljenouser posted image , ampak jaz svojemu otroku vseeno ne bi dala takega imena. Se mi zdi malo preveč.

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: eno vprašanje?
14.3.2006 22:08:24   
LORELAJ
Meni ime ni preveč všeč. Jaz najprej pomislim, kaj si bo otrok mislil in kako ga bodo sprejeli v vrtcu in šoli. Spomnila sem se kar nekaj čudnih izpeljank, ki se jih lahko bodo zmislili v šoli, ko bo seveda hodila v šolo. In to "zafrkavanje" verjemi(občuteno na lastni koži) ni nič kaj prijetno.

Na koncu koncev vsak naredi po svoje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: eno vprašanje?
15.3.2006 1:00:21   
copka77
MENI JE  ZELO VŠEC.user posted image  IMAM RADA NENAVADNA, REDKA, NOVEJŠA IMENA. PRIPRAVI SE PA NA JAVNO ZGRAŽANJE IN SPRAŠEVANJE OD KOD TI TAKŠNO IME ?? KOT SEM VELIKOKRAT POŽELA JAZ ZA NAŠEGA FANTKA - TAI. PA MI JE NJEGOVO IME ŠE VEDNO FUL VŠEČ IN MU FEJST PAŠE, TAKO DA SI GA Z DRUGIM IMENOM SPLOH NE PREDSTAVLJAM...OSTALI PA SO SE SEDAJ TUDI ŽE PRIVADILI.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: eno vprašanje?
15.3.2006 8:51:15   
Mina1
Spomnila sem se kar nekaj čudnih izpeljank, ki se jih lahko bodo zmislili v šoli, ko bo seveda hodila v šolo. In to "zafrkavanje" verjemi(občuteno na lastni koži) ni nič kaj prijetno.


Takole mislim: če bodo nekoga hoteli zafrkavati v vrtcu ali šoli, ga bodo neglede na ime, pa če bo to Marjanca, Franci, Karolina, Tim, Jon ali pa pa Neža.

Točno tako je, če hočejo otroci biti žleht, pač bodo, neglede na ime. A misliš, da če bo punčki ime Mojca, da bo pa vedno vse "perfekt".

Ma ja seveda, potem pa svizec zavije čokolado v folijo...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu LORELAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: eno vprašanje?
15.3.2006 13:29:36   
3new!yes!!
ne, ne, ne  bljak
Meni je kot ime za neko hisno pomocnicouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: eno vprašanje?
16.3.2006 11:30:49   
viv_
Kar se tiče zafrkavanja - ni res to, da če bodo zafrkavali bodo že. Mene so stalno, pa sem "le ena običajna" Živa. Pa je bilo stalno, a si še živa, a si mrtva in oh in sploh...

Potem pa še imena - ja, nekaj so neobičajna, moderna in redka IMENA, nekaj je pa tudi "KAR NEKAJ", kar sploh ni ime. Potem, v letu 2006, jaz kot denimo ljubiteljica BMW-jev dam otroku ime Z3? Mu bo pasalo, edini bo, super moderno, ostali naj se zgražajo... Ups, en problem imam, zakonodaja mi tega ne dopušča user posted image  Zgolj moje mnenje...

(odgovor članu 3new!yes!!)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: eno vprašanje?
16.3.2006 17:23:11   
Tricia
Meni je všeč Dalin. Najpomembnejše pa je, da je tebi.... Ko sem bila noseča in sem povedala, da bo Mei, če bo punčka, me je večina čudno gledala, a ji zato nisem dala npr. Sara samo zato da bi bili drugi zadovoljni, dala sem ji Mei ker je meni (in mojmu tudi) bilo všeč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
18.3.2006 16:55:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: eno vprašanje?
18.3.2006 21:37:10   
Anonimen
Mene tudi spominja na fantkauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: eno vprašanje?
19.3.2006 20:50:45   
spacey
Meni je ime všeč, vendar bi ga dala fantku. Za punčko mi je pa res všeč Nalin. user posted image

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: eno vprašanje?
19.3.2006 22:58:19   
Anonimen
Ni mi vsec. Prej bi rekla, da je to fantekuser posted image  Drugce pa prva asociacija je Dalila, ki je pa meni osebno gorzno imeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: eno vprašanje?
20.3.2006 11:17:02   
MINEJA
Ojla!

Tudi meni so všeč redka imena ...
Mojemu sinčku je ime TINAJ in mislim, da je edino ime v SLO!

Drugače pa so mi všeč še:
ANISJA
AMELI
ZOJA
MINJA
MELANJA
LUNA
VAL
TAJ

Naša pikica bo TAJA, pikec pa TAJ!

LP!


_____________________________

Tinaj 7.2.2004, Vid 18.10.2006
Mi se imamo radi, radi, radi ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?