|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A kdo pozna Kiki band?
17.3.2006 10:05:27   
Pikica76
Sva rezervirala Kiki band za poroko? A jih kdo pozna oz. kakšno muzko igrajo na žurkah?
Prosim pišite tisti, ki ste jih že videli.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A kdo pozna Kiki band?
17.3.2006 10:20:40   
Marogica
Jaz benda ne poznam, me pa zanima, zakaj sta ga rezervirala, če ne poznata njihovega repertoarja. Najbolje je, da povprašate bend, ali pa koga, ki vama je bend priporočal.  Pa upajta, da se kdo javi in vama kaj več pove........

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A kdo pozna Kiki band?
17.3.2006 10:20:56   
SPORTINA
Jaz mislim da ga....
Trije moški z Gorenjske, mladi?
Mislim, da so od kolegice kolegi, če je to to (sem skoraj 99%), potem super. So nas že parkrat enkratno zabavali, vse živo igrajo...ne skrbi!user posted image

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A kdo pozna Kiki band?
17.3.2006 10:31:14   
Evina
ja Kiki band je z našega konca. In kolikor jih poznam, igrajo res vse vrste glasbe. So za veliko časa naprej zasedeni, tako da že to pove, da niso slabi. Pa že kar ene 10 let, če ne že več, obstajajo.

Pikica76 koliko bosta pa plačala za eno noč (če ni skrivnost)?

Vsekakor mislim, da vama ne bo žal.

LP

(odgovor članu SPORTINA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A kdo pozna Kiki band?
17.3.2006 11:29:58   
Lunca1
http://www.najina-poroka.com/forum/display_topic_threads.asp?ForumID=17&TopicID=590&PagePosition=1 

(odgovor članu Evina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A kdo pozna Kiki band?
17.3.2006 17:11:54   
Pikica76
Sem že brala na najini poroki da so dobri pa sem poskusla še na RR če jih kdo pozna. Sej jih bova šla poslušat sam je fajn še koga slišat. Aja stanejo pa 120.000 SIT kar je normalna cena za band.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...





nelson10



180 (93%)

180 (0%)

180 (0%)

180 (0%)

180 (0%)

180 (7%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!