|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stroški krsta
24.3.2006 8:28:53   
lumpy
Pozdravljeni,
v bližnji prihodnosti bomo pripravili krst našega lumpeka, pa me zanima, koliko vas je prišel  finančno celoten krst.

Koliko ljudi, hrana, pijača, v cerkvi, torta...?

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stroški krsta
24.3.2006 8:31:32   
tinica
Nas je bilo nekje 20 z otroki vred. V restavraciji smo plačali kosilo + pijača nekje 55.000 sit, potem je še tu torta 7.000 sit in pa prigrizki doma in pijača.

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stroški krsta
24.3.2006 8:33:55   
Udb
Ojej. Ljudi - najožja družina in botri. Edini strošek je bilo kosilo na katerega smo šli po obredu - mislim da okrog 25000.

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stroški krsta
24.3.2006 8:53:27   
Bubamaraa
Nas je bilo cca13 kom, pa smo imeli od penine, kosila, torte, pa je prišlo okoli 70.000sit... Je pa vse plačala botra... Imeli smo pa pri Štorman....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stroški krsta
24.3.2006 13:48:43   
bombonček
Nas je bilo okrog 20 kosilo nas je stalo 50.000,torta 10.000,župniku je boter dal 5.000 mi smo imeli pa strožke za kosilo in za pikicino oblekico in plašček to pa je stalo okrog 15.000 no ja nekaj denarja kar moraš imeti pripravljenega!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stroški krsta
24.3.2006 15:14:43   
Anonimen
Če se že zdaj bojiš stroškov, pol je najboljš, da otroka sploh ne daš krstiti. Če imaš finančne probleme ni treba krsta obešati na veliki zvon in delati velikega pompa. Skrči povabljence na minimum pa je. Pa tudi ni nikjer rečeno, da je treba v gostilno na kosilo iti. Te zadeve se dajo uštimati tudi bolj skromno, le če so ljudje za to. Če pa že zdaj jamrate jao koliko bo to koštalo, kar sploh ni bistvo krsta.

Pa brez zamere, ampak tko je

LP

(odgovor članu lumpy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stroški krsta
29.3.2006 10:57:38   
muc muc
Nas je bilo 30, v gostilni s hrano in pijačo ter aperitivi je bilo 70.000, torta pa 12.000.

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: stroški krsta
29.3.2006 13:50:48   
hubi
Bilo nas je 12 ljudi, torta okoli 10 000, župniku je dal vsak boter po 10 000 (skupaj 20 000). Doma smo naštimali narezke, ki so bili okoli 15 000. Oblečen je bil pa mali v zimskega pajaca, ker je bilo to januarja.

(odgovor članu muc muc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?